Šta je novo?

Resident Evil 2 Remake

ja imam takve probleme sa re7 haos fps je super odlican ali sve je tako mutno haos zivi isklj onaj chromatic sve sto sam naso na netu jedini nacin da popravim to je da stavim resolution na 2.0 od moje nativne 1.0 onda je slika odlicna ali fps fazon 20fps ako je i RE2 isto takav na... sam
 
Uuuu batice sta je sa gramatikom? :D

Zanimljivo poredjenje konzolnih verzija i PC verzije

 
jb... nesam skolovao :type: nego ja stvarno ne razumem kad gledam na youtubu igra izgleda mnogo bolje nego sto jeste. Ne da je zahtevna nego haos e sad ne pamtim RE2 da li se cela vrti oko policijske stanice ili ima drugih destinacija?
 
Poslednja izmena:
Demo uopste nije prezahtevan. Probaj na DX11 kako ce da ti radi.
 
Ja sam greskom igrao u DX12 i 1080ti nije mogao da izgura 4k/60.
 
Poslednja izmena:
Ja sam greskom igrao u DX12 i 1080ti nije mogao da izgura 4k/60.

I ja *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* stavio directX 12, bogami stekalo lepo, kao da imam gt 710 kartu i 4 gb rama :D Vrnuo na 11 onda radilo lagano:)
 
@DeRadicci

Ziv bio, probacu full kad izadje sa tim podesavanjima jer sam vec presao demo a mrzi me da pravim ponovo profil nov naa steamu
 
Meni je igra radila na 120-130 fpsa na ultra detalje u DX12, nisam probao DX11. Nisam imao neke padove FPSa.
 
Ja bi samo menjao ovo okorno odanje i nišanjenje....a možda i ne :p
 
Igram vec sat i po ovaj demo jb. moj komp je slab ali moze da se igra jedva cekam da izadje zaboravio sam sve o RE2. imam samo jednu manu sta god iskljucio igra izgleda nekako kao kazu milky. isklj sam film grain i dodao onaj color filter c7 ili kako vec to je pomoglo ali i dalje je tu
 
I ja sam igrao te starije (1-3) na PSu sa gamepadom i sve je bilo ok... Onda sam uzeo cetvorku na PC sa gamepadom i namucio se sa nisanjenjem dok nisam presao na MK kombinaciju... Razlika nebo i zemlja.
 
Napravili si i cheats za RE 2 Demo, ova igra ima da razvali sa prodajom.
Ja ne znam kako se uzdrzavam da ne uradim preorder, kontam da ce cena dole malo po izlasku
 
Ja sam dobio igru uz grafičku kartu pa ću 25 da vam javim utiske....
 
E prvi put cujem da je igra toliko popularna da cak i za demo dobije cheatove :D
 
Napravili si i cheats za RE 2 Demo, ova igra ima da razvali sa prodajom.
Ja ne znam kako se uzdrzavam da ne uradim preorder, kontam da ce cena dole malo po izlasku

I ja isto. Jos sad na sajtu vidim 25% na deluxe edition dodje 45e, 33e za standard, namerno pred izlazak....svrbi dzep xD
 
 
Interesantno je da igra razumno radi na GTX760 uz solidne detalje, mada je pitanje kako ce biti u dalje tokom igre. Bas svrbi preorder... da li uzeti jeftinu steam verziju ili se iskesirati za PS4 Pro...
 
Interesantno je da igra razumno radi na GTX760 uz solidne detalje, mada je pitanje kako ce biti u dalje tokom igre. Bas svrbi preorder... da li uzeti jeftinu steam verziju ili se iskesirati za PS4 Pro...

PC verzija (sem ukoliko namerno ne urade suprotno) je uvek bolja priča od konzole.....ovim ne kažem da konzola nema svoje prednosti....
 
Namerno, ne znam bas. Ali japanski izdavaci i developeri su poznati po tome sto ih uopste nije briga za kvalitet pc portova, ako ih i kada ih uopste urade.
Mada ako je demo ikakav indikator, Capcom je ovde dobro odradio posao.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno