Šta je novo?

Resident Evil 2 Remake

Pogledao sam na svega 15ak sekundi kako bih sto manje video i po tome mi gameplay deluje bas dobro. Sigurno cu se odmah baciti na igru iako imam 300 igara na listi cekanja.
 
Koliko vidim nece biti fiksirane kamere kao u RE remasteru. Steta...
 
Gledam ovaj prvi deo i jeza me hvata od borbe sa ovim cudom koje nikako da umre :D
 
Odličan! Sviđa mi se posebno što nema onih smaračkih animacija sa vratima više!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko vidim nece biti fiksirane kamere kao u RE remasteru. Steta...

Pomislih isto ali barem nije first person, i to je nesto.


Odličan! Sviđa mi se posebno što nema onih smaračkih animacija sa vratima više!

VxueOKK.jpg


Otvaranje vrata je kultna odlika (nekad) legendarnog serijala i necu da cujem ni rec protiv toga! :D
 
Pomislih isto ali barem nije first person, i to je nesto.




VxueOKK.jpg


Otvaranje vrata je kultna odlika (nekad) legendarnog serijala i necu da cujem ni rec protiv toga! :D

Ja se jednom radujem, a to je da su potvrdili da se vracaju Hunk i Tofu, ali u kojoj formi navodno se ne zna jos.Secam se koliko je znoja proliveno u klinackim danima da se predje igra ispod 2h30min sa A rankom.Pa kad se otvore Mercenaries i Extreme battle mod.Pa tek onda krece zurka..
 
^Joj, nostalgija :) ...

Ja se jednom radujem, a to je da su potvrdili da se vracaju Hunk i Tofu, ali u kojoj formi navodno se ne zna jos.Secam se koliko je znoja proliveno u klinackim danima da se predje igra ispod 2h30min sa A rankom.Pa kad se otvore Mercenaries i Extreme battle mod.Pa tek onda krece zurka..

Nije RE2 bez Tofua :smoke:
 
Meni se ovo uopste ne svidja sto te Mr X juri non stop... mislim da ni necu igrati ako ce se on provlaciti kroz celu igru, pa ovo je vise iritantno da ti je stalno tu za vratom nego da je neko uzivanje kad se spawnuje svakih 1 min
 
Meh, i u trojci te jurio Nemesis pa nista nije smetalo, naprotiv. Moglo bi ovo da ispadne ok, da nije Capcom+Denuvo mozda bih i kupio.

Sad samo valjda napraviti backup prave dvojke da ne nestane sa neta kad ovo izadje :party:
 
Meh, i u trojci te jurio Nemesis pa nista nije smetalo, naprotiv. Moglo bi ovo da ispadne ok, da nije Capcom+Denuvo mozda bih i kupio.

Sad samo valjda napraviti backup prave dvojke da ne nestane sa neta kad ovo izadje :party:

Šta ti pa smetaju Capcom i Denuvo? Još nisam naišao na Denuvo igru koja radi loše samo zato što ima Denuvo. Igra izgleda odlično na svakom aspektu.
 
Mislim da ću za PS4 ovo da pazarim, čisto iz nostalgije igranja na Playstationu i gamepadu. Biće zanimljiva 2019, pogotovo početak: Metro, Anthem, RE2...
 
Znam da cu ludeti zbog ovog sto me juri, ali igra izgleda vrh!
 
Šta ti pa smetaju Capcom i Denuvo? Još nisam naišao na Denuvo igru koja radi loše samo zato što ima Denuvo. Igra izgleda odlično na svakom aspektu.

Nista, superiska su i jedan i drugi, uzivaj ;)
 
@Insomnium X

Samo nemoj da instaliras na ssd :D
 
Sto je najcrnje, uopste se toga ne secam.

Pa bilo bi ekstremno glupo da ne možeš na miru da istražuješ igru jer te juri lik stalno. Sećam se da je bio kao mini boss, morao si malo više municije da potrošiš na njega i onda si slobodan...
 
u trojci je nemezis uvek ostavljao vrhunski loot, pod uslovom da uspeš da ga oboriš. risk and reward.

tako da ne sumLJam da će i ođe tako da bude.
 
po mom skromnom znanju, do skoro su cis ključevi radili kod nas (nezvanično).
jedino ako se nešto promenilo u međuvremenu
 
 
Kad ce demo, danas jel?
 
Da, danas valjda. Ima ga vec na PSN-u.
 
@Shimec

Ma kakav PS, za PC me samo zanima :)
 
Zar ne bi trebalo da je već pušteno, ja gledah rano jutros na Twitch-u
 
Nazad
Vrh Dno