Šta je novo?

Laptop 350-400e, svakodnevno koriscenje

StefanL

Poštovan
Učlanjen(a)
14.09.2016
Poruke
21
Poena
54
Pozdrav, kao sto naslov kaze, trazim laptop u tom cenovnom rangu za brata, gledao bi automobile i blejao na netu verovatno vecinski.
Resio sam da se obratim vama jer sam vise u pc konfiguracijama (bio nekada), dok sa laptopovima nemam veze.
Pa ne znam koliko dugo traju baterije (posto sve puknu kad tad zar ne?), i na koje jos stvari treba obratiti paznju, tipa koliki ekran moze biti u tom cenovnom rangu, panel, komponente, itd itd
Najverovatnije cemo uzimati u prodavnici, nekoj koja je na boljem glasu (jer sam cuo za neka losa iskustva sa emijem na primer), ali svakakvi predlozi dolazi u obzir tako da, bombardujte me :)

Pa bih vas zamolio za pomoc i zahvalio se unapred! :)
 
Izvinite sto tek sad odgovaram, dug dan :)
Hvala na predlogu @Zekovic, jel ima veze koji je proizvodjac, acer, asus, samsung, hp, dell, ili je to nebitno za ove budzet varijante? :)
i kako se pokazala ova vega kod laptopova, mislim, nije kriticna? U slucaju da si cuo da neko ima ovaj pa da znam ako ima neke mane lap, tipa izradu ili tako nesto, mada sam citao da HPovi jeftiniji imaju taj problem samo
@unique93, gde moze da se nadje taj za te pare, posto ja nisam uspeo da ga nadjem? :) Posto zvuci dosta bolje od ovog Acera, a za iste pare
 
HP G6 2EV94ES, SSD, FullHD, i3, za 40k,nema bolje
 
Veci ram i ssd, na meni je samo da procenim da li zelim FULL HD ili HD Ready ekran sa malo boljom konf i malom doplatom? To je jedina razlika? Ne bi brat to nista dokupovao, bas je u ofsajdu sto se tice tehnologije :D
 
Ne moze i jare i pare onaj Asus je 1366x768 ako hocete najbolje perfomance uzmite neki laptop sa AMD Ryzen 5 2500U kao ovaj naprimer https://www.emmi.rs/laptop-računari-acer-aspire-a315--crni-156.11.html?productId=73773 ovo je bitno sto pise u specifikacijama
slobodan m.2 slot za ugradnju SSD-a
i ovaj je 1366x768 ali ima 2.000 dinara skuplji Lenovo sa istim procesorom full hd https://www.emmi.rs/laptop-računari-lenovo-ideapad-330-15-156fhd-ag.11.html?productId=76649
 
Nazad
Vrh Dno