»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Test: Huawei Mate 20 Lite (Video)

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        47.459

Filip Majkić
        Na IFA sajmu smo uspeli da pronađemo Mate 20 Lite, koji je stidljivo pokazan odabranima. Svega koju nedelju kasnije, veliki šok za sve nas, i potencijalne kupce, ali i nas u medijima - Mate 20 Lite se našao u prodaji! Huawei je odlučio da ga otprilike mesec i po pre vodećih Mate 20 modela izbaci na tržište. Ovaj put se nije čekalo da krene prodaja Mate 20 Pro i Mate 20 modela da bi im se Lite pridružio. Verovatno je kompanija procenila da su Lite modeli već dovoljno jaki sami za sebe, a tu je i pritisak konkurencije, što takođe nije mala stvar.

Stoga, Mate 20 Lite se pridružuje modelima koji se nadmeću u nečemu što bismo nazvali srednjom klasom. Njegova cena od nešto više od 400 evra (odnosno 49,990 dinara), kao i kod drugih Lite modela, više nije tako mala kao nekada, ali je i napredak ovih telefona zaista zapanjujuć. Novajlija donosi veoma interesantan dizajn, ali i novi čipset koji ima zadatak da se "tuče” sa opasnom konkurencijom. U tu konkurenciju bi spadali, po nekom našem sudu, uređaji kao što su Motorola Moto Z3 Play, Xiaomi ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.019
        Odličan telefon!

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.019
        Još kad bi bio sa 6 gb ....platio bih i više to bi bilo već u klasi sa telefonom one plus 6 ali su mi i tih 256 gb bez dodatne sd malo.....ali šta sad do nove godine trista čuda trista ...... inače njega sam planirao mada za sada se borim sa samsungom j7 2017 16 gb 3 gb pocophone mi izgleda poprilično dobro mada taj displej mi nešto i nije fascinantan na njemu ....ali šta sad ....uz malo strpljenja ...za sto evra više od ovog trenutno u posedu možda i padne nešto "woow"...u ruke...hahah...poz

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •