Šta je novo?

PlayStation Classic

Ja sam je sad kupio za 4 000 samo zato što hoću da imam, drugi razlog ne postoji i ne kajem se. Ne moram je nikad ni upaliti :d
 
I ja sam je uzeo za 4k...

Kazu da moze da se cipuje..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima tutorial step-by-step na YT-u, usb flash i vrlo lako se doda "biblioteka" igara...
Ali eto za vas koji imate konzolicu, ako ste je isprobali - kako sljaka? Ne uzima mi se samo kao ukras za policu... :)
 
Ja sam je izvadio iz kutije samo da probam da je flešnem :d Ali mi ne uspeva da nabacim igre, taj poslednji korak ne mogu da odradim iz nekog razloga.
 
Citam temu i sad puca me nostalgija. Kad se samo setim Galerians, Parasite Eve II, Hellnight, Dino Crisis...
 
Koja je trenutno fora sa PS Classic (mini) konzolom? Na launch-u je bila 100e, sada je vidjam 30e -sto mu dodje cena jedne igre za PS4. Da li je lineup igara toliko los (meni deluje sasvim ok iako je moglo bolje) ili je emulator los - odnosno da li postoji neki problem sa istom? Nemoguce je da se cena toliko sroza... Koliko vidim na netu postoji tutorial da se flesne i dodaju igre...

Mislim da nema ni jedne igre koju sam očekivao i koje bih igrao... Silent Hill, RE, Dino Crysis (1&2) :trust:
 
I ja da podelim svoje iskustvo.skupili ortak i ja lovu i kupili konzolu koju smo izdavali. Imali smo po 18 g. Od jedne napravili 4. I islo je kao ludo. Secam se kod brankovog mosta bio shop, kupimo konzolu, oni je odmah cipuju i tu uzimamo igre. Kako smo i puno igrali cesto se desavalo da iznajmimo nase, a onda jurimo po klubovima da iznajmimo jednu da mi igramo. Najveci hit je bio kada smo uzeli onaj dodatak za 4 dzojstika. Koliko je jutara docekano uz igranje lige sa srbijom i nas cetvorica u jednom timu. tesko je to prepricati. od igara pored win 11 odnosno pes-a, broken sword 3, silverload, silent hill, syphon filter, driver.
Ali danas, vise igram euro boss, diplomacy, pirates i craetures 1 i 2 nego ps1 naslove.
 
treba dosta peglanja da bi se ps1 igre mogle trpeti danas,čak i uz tenk kontrole.po meni,bar ps3 a za pojedine naslove samo pc emulatori.silent hill je čak i super jer kadrovi su rađeni oko te kontrole (i igri leži mučenje sa istom,rj sve to ima smisla),parasite eve je podnošljiv jer je potezan ali preko toga upitno je.

druga stvar je što su igre i pravljene za crt degauss,i za to treba ili pravi dosta dobar crt ili opet emulator,čak i 480p na lcd-u i to čak kad lcd i ume ponešto sa njim je solidno veliko mučenje danas.2d je mnogo lakši,polupristojan skaler i nije to loše,ali za taj 240p 3d treba baš baš mnogo peglanja.
 
Nazad
Vrh Dno