Šta je novo?

Zaboravljena šifra,kako rešiti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikakvo zavlačenje nije u pitanju,hvala svima na savetima,morao sam da skratim muke i odnesem računar u servis.
Ја се надам да су они то урадили и да све опет ради, ако нису онда очекуј форматиран хард са најновијом верзијом Пенџера и милион нових програма и игрица.
 
Углавном, исто као и када се логујеш под другим налогом и можеш да приступиш скоро свему.
Po logici stvari, u tom slucaju je onda nebitno i ako na Windows masini postoji fingerprint scanner... :S:
 
Немам искуства са њим али ми се чини да је то само још један начин логовања. Тако се дозвољава одређеној особи, да не кажем прсту, да може да стартује ОС. Ако се хард повеже на други комп или се стартује било који ОС са неког извора, садржај је ту, једино можда нема приступа неком системском делу ... али то најчешће но може ни после логовања.
Ако ништа не може да се оправи (не рачунам ову тему јер је овде лако) онда могу да се покупе подаци са системске партиције као и разна подешавања која могу да се користе код реинсталације.
 
А у оваквом случају када се заборави лозинка, потребно је много више труда да се проблем реши.
 
Odradili su mi u servisu,logovao sam se na svim trekerima,jedino mi je sa MorethanTv stigao mail da ako se ne ulogujem u sledećih 10 dana obrisaće mi nalog.
 
Mislis sa enkripcijom ili bez? Klasicnu sifru sa Windowsa skidam bez problema sa Sergei Strelec.
Са енкрипцијом, наравно, цела тема је о лаком скидању лозинке а написао сам да ће теже да буде када је енкриптовано. То да скидаш а не лозинке са ОС-а ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno