Šta je novo?

FIFA 19

Konacno
594be38501297b60cd0b5004c32ccfd8.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kod mene stigao Leroy Sane iz onog untradable ucl sbc-a i skroz sam zadovoljan. Bice super sub jer to mesto popunjava Son trenutno.

Ovaj ucl sbc cu raditi sutra jer su cene otisle u nebo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Uh, neverovatan pull. NIF Saneu je pala cena od kada je izasla UCL verzija...

Da, nemoguce je zavrsiti Napoli-Liverpul, da se iole isplait, 4 igraca oko 30k minimum moras da platis :/
 
Ovi Ucl igrači imaju potpuno nerealne cene. Za jednu ocenu i do tri puta skuplji od obične kartice! Pa šta će ti ta jedna ocena doneti u igri za toliki novac - ništa!

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Zavisi, neke su samo marginalno skuplje. Uglavnom se ne isplati, ali dodje mu kao prva IF verzija... i uzimaju ih jer lepo izgledaju.

Ja odradio 3 UCL apgrejda, dobio jedno veliko nista...
 
Poslednja izmena:
Upade mi i Cavani u SBC.
I prosle godine i ove zavrsavam u ozbiljnom plusu ovaj advanced SBC. Zao mi je sto nemam dovoljno vremena za bidovanje, al sta je tu je.
 
Meni dolazi Munije posle Kagave, ovo je strasno

Inace cijele prosle sezone nisam imao ovoliko remija, za sad u online divizijama imam 7-5-1, divizija cetiri, svaka je na noz, jako je tesko probiti odbrane. Prosle sezone sam se setao kroz prvu diviziju, cini mi se u petoj su sad tezi protivnici nego prosle u prvoj.

Necu se kvalifikovati za WL jer necu stici da odigram dovoljno meceva, ali ne izgleda tesko, mada prosle godine se bilo bas prelako kvalifikovati pa je tu bilo svega, sad mora mnogo vise da se igra, prije je bilo lagano, dobijes cetiri utakmice i to je to.
 
Poslednja izmena:
U petoj su teški protivnici na nož se igra, ali ide nekako. Je l su sutra ujutru nagrade za Rivals?

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Valjda... I ja muku mucim u petoj, ali kao da je sve lakse.

Inace sam zavrsio sve ove UCL SBC-ove i dobio jedbo veliko nista (Rugani, Verdi, Piscek, Hubner :D). Puko sam sigurno 40k na nista. Sta cete, vredelo je pokusati. Necu da se zalim zbog ranog izvlacenja Aguera i Jesusa, ali stvarno je moglo da upadne bar prokleto nesto od zvucnijih imena, makar untreadable. Sto je najgore, vuce me da radim jos untreadable apgrejda.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Mene vise ne vuce, ni da igram, niti da trgujem.
Od nedelje, odigrao 1 partiju, i ne vuce me vise da igram.
Doslo na na naplatu, 8 godina igranja.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Mene vuče igra, ali trejd nikako, niti mi se radi, niti imam vremena.
Igraću, pa kako bude, ako ubodem nekada nekog iz pakova, biće dobro.
Do sada gomila otvorenih pakova i najskuplji igrač prodat za 19k. Smešno!
 
Meni trejd ni izbliza ne ide tako dobro (mas bid) i ne vuce kao prosle godine. Teze je mnogo, ne znam zasto, kao da ima vise trejdera a da se manje otvaraju packovi. Ambiciozan cilj mi je da skupim jedno dva milionceta, ako je ikako moguce, samo zbog brutalnog broja ikona za koje kazu da su mnogo bolje od high rated NIF igraca. To je neki kapital koji nas moze drzati cele sezone + da se rade SBC-ovi redom kako izlaze.

Inace me sada samo Aguero i Sane vuku da igram. Prethodnih godina nisam imao ovako dobar tim toliko rano. Ali mi je ovaj Rivals koncept cudan najblaze receno. Pre nekoliko dana sam se kvalifikovao za WL, 1 rank sam, ne vidim svrhu za daljim igranjem, sem da vezbam protiv ljudskih protivnika i iskoristim 1000x coin boostove. Mogu SB sada da igram do vikenda, ali je uzasno tesko ove godine jer nisam navikao na tactical defense protiv AI-a, a oni maltene ne promasuju prilike. Da spustim sa Legendary na WC nema smisla, a ispod vec malo poena za utroseno vreme. Draft trazi puno coina, a ja lose igram.

Raduje me pomalo samo sto za evo stotinak odigranih tekmi jos nisam kupio ni jedan squad fitness. Ne dobijam ih dovoljno od packova, ali nekako ih jos nisam iskoristio. Kada gubim 2-0, odmah izadjem, to mozda ustedi. Single-squad od starta je jos uvek novost za mene i bas me zanima kako ce se na duge staze pokazati koncept vs fitness squada.

@Boyan: obrati paznju molim te, kada promenis formaciju ingame, vrati posle na pocetnu!?!?!
 
Poslednja izmena:
Ja sam uvideo da su u SB pro, wc, legendary tu negde po jačini. Zato igram samo na WC. Mada je skroz čudno. Juče dobijem tim u kome su Salah, Mbappe, Ronaldo, Messi na penale posle 3:3 nakon produžetaka, a onda me neke underdog ekipe dobiju 2 razlike bez datog gola. Ali neću odustati od WC nivoa dok ne vežem barem 3 pobede pa makar da se to nikad ne desi, a desiće se kad pobedim EA algoritam. Da mi ne prolaze kroz igrače i da mi ne daju golove kroz golmana. Kako može Lalana da bude jači u duelu id Fabinha.

Jedno pitanje kad dodajete fitness timu. Na koliko čekate da padne. Ja već kad je prosek 85. Znači odptilike na 2 meča.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
I ja čekam tako. Otprilike posle treće utakmice.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Sastavih prvi put tim za ovu sezonu. U vikend ligu sam se plasirao igrajuci sa timovima koje sam sastavljao za SBC, tako da je ovo prvi official tim.

Posluzice mi za vikend ligu, pa cu da menjam opet... Oko 150k kosta.
 

Prilozi

  • 20181003_145504.jpg
    20181003_145504.jpg
    1 MB · Pregleda: 39
Ova dva sbc-a,ucl i uefa marque ... Da li su kartice untradetable ?
Ostalo mi nesto $ na psn i uzmem 500FP i orvorim promo pack i dobijem
f4304d8ac4b2d6dd85e1a1398db7a650.heic

Igram sa Francuzima pa ce dobro da dodje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
I ja sam se odlučio za francuski tim, i prilično jeftino me je izašao, dobio sam Valensiju(82) u onim nagradnim packovima za login na companion app I prodao ga odmah za 28k, još uvek nisam dobio skupljeg igrača.
3c771e3e729b7447710826b16a98c1ee.jpg
 
@ertz *mjau**mjau**mjau* i ja sam sinoc izvukao nesrecnog Dembelea OTW... Prodao ga odmah, ide za neku bednu cenu.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Drugari imam problem sa FIFA 19 kontrolama...Naime igram natastaturi i desavalo mi se da mi u toku igre sam prebaci kontrole,tipa ako je na D sut on ga stavi na A itd...a u podesavanjima pokazuje sve regularno...kad ubacim joystick jos gore...sut je na trouglu,kratak pas na krugu,kad hocu to da promenim on mi odmah menja i komande na tastaturi,a pritom su komande save-ovane pod razlicitim imenima...cuo sam da postoji neki program koji to regulise,ali nista ne nadjoh o njemu,ako neko zna kako ovo da resim bio bih mu zahvalan.
 
@padawan

Ne uklapa mi se nikako ni u ekipu,za napadace imam Gameira,Ben Yedera i Depaya,Dembele mi je visak.
Sad bas gledam,na bidu ide za manje od 15k,a quick sell 10k,tesko da se moze nesto zaraditi.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa i to je nesto, ratosiljaj ga se. Gomila malih profita svaki dan. Tako se postaje FUT milioner :)

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Ja mislim, da ce taj Dembele, da bude isplativ igrac, tj., da ce dobiti par nadogradnji.

Edit:
Odradio ovaj novi SBC, i dobio IF Mandzukica i Ousmane Dembele-a.
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam, opet, untradable paketice.
Jedini vredan igrac je Eriksen.
Moracu da se vratim na formaciju, sa CAM.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja uzeo 60k coina, ne volim da se kockam sa coinima, i bas se uzasno osecam jer je moglo svasta da uleti, sad kad krenem da citam sta su ljudi izvukli onesvesticu se, ali slabo nesto ide mass bid ove godine.
 
Ja jos nista nisam dirao. Slozio sam ekipu,i ostalo mi je 60k coinsa. Ne znam jos da li da uzme ovih 50k ili pack-ove. Igram sa francuzima,male su sanse da nesto od njih bude.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Šta je realno najpametnije uzet od ovih DR nagrada?

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam uzeo ut pakove jer mi trebaju fitnesi, hilovi, ugovori, igraci ako ne valjaju valjace za sbcove, do prije tri dana to nikad ne bih uradio nego bih uzeo coine, ali stvari se mijenjaju.
 
Kupljen i Handanovic, ostalo mi 20k, ovo ide izuzetno brzo. Samo treba po 100k trositi u seriji, onda je obrt coina mnogo veci
 
Oce neko da salje gift iz Fcc kataloga a da je na Pc?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno