Šta je novo?

FIFA 19

A jel moram da izlazim iz FUT-a, pre nije moralo?
Izlazio sam iz partije, na kraju izgubio ugovore, ali nista se nije desilo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Od 5 kesica dobijem Kulibalija koga sam prodao za 35 i neke crne anonimuse poljaka i japanca za koje nikad čuo nisam, a zreli su sa quicksell za 9500, i još masu nekih bezveznjaka. Baš me ne ide sa ovim kesicama. Šta da uzmem na LM da mi menja Andersona koji u 70 monutu ne može sa diše. Razmišljam o Sonu i Sanchezu, možda čak i Martial. Šta mislite?

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
A jel moram da izlazim iz FUT-a, pre nije moralo?
Izlazio sam iz partije, na kraju izgubio ugovore, ali nista se nije desilo.

Moras, ne znam da je bilo drugacije. Ne mozes samo da izadjes iz partije jer to belezi da si odustao. Moras ili da palis-gasis celu fifu, ili da se diskonektujes pa ponovo konektujes i samo ponovo udjes u FUT sto je mnogo brze.

Mozda neko zna za brzi nacin, ja ne.
 
Ovo vec lici na nesto

fut.png


Na prosloj Fifi sutevi iz prve su bili bas neprecizni, sad su previse dobri i precizni, pritom generisu nenormalnu snagu. Ali ovi ludi ala Ibrahimovic potezi kod centarsuteva bas iritiraju, kao da je fudbal na plazi.
 
Da li je neko imao ovaj problem i kako da ga resim ?
ca54c0ccb3ca8eb623dd5b6e5ffd6f27.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vjerovatno si previse vremena provodio na marketu, moras i da igras, tako je bilo na prosloj
 
Zna li neko kako da se rijesi problem izbacivanja u windows s vremena na vrijeme? Stavis fullscreen i on opet sam izbaci kao da pritisnes windows key, to se samo na Fifi desava, nevjerovatno.
 
Zna li neko kako da se rijesi problem izbacivanja u windows s vremena na vrijeme? Stavis fullscreen i on opet sam izbaci kao da pritisnes windows key, to se samo na Fifi desava, nevjerovatno.
Prebaci na directx 11, pa probaj.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nerealno. Semi pro. Mnogo lakše nego osamnaestica. Sve mi deluje veštački. Golovi sa 20 m 90% Dribling ne možeš loptu da izgubiš. Osamnaestica bila realnija.
acf7527ce2121d510c9b90898d49d89c.jpg


Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Posle ne znam koliko godina sam promenio formaciju u 4-2-4 sa bekovima koji učestvuju u napadu. Mislio sam da je ovo previše otvoreno, međutim uopšte nije ništa otvorenija od 4-1-2-1-2. Jer 2 centralna vezna i bekovi se lepo dopunjuju. Pencilin za AI barem na WC nivou a i za ove pacijente u DR koji vole da vezu.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Mislim, da sam kod onog rumuna, na YT, video da je ta formacija OP, ove godine.
Mozda i to isprobam.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Odigrao pet meceva u division rivals i poslali me odma u petu diviziju i dali mi skill rank 1500. Koji sam *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, bolje da sam izgubio barem tri, lakse bi mi bilo sad.
 
Ovo je moja prva Fifa i FUT!Kako znate koji su igraci dobri,a koji ne?Koliko utice hemija na samu utakmicu(ha,ha zvuci smalo smesno kada se kaze na nasem)!Necu puno da zapitkujem i smaram,ali ako moze par tipova za pocetnika,ako nekog ne mrzi naravno!
 
Jel postoji neko ogranicenje oko ove vikend lige, oko broja utakmica :znakpitanja:

Ili mogu da igram sve dok ne nakupim 2000 poena :znakpitanja:
 
Bogami teski protivnici u ovoj 5. diviziji. Gotovo kao u WL. Svaka na noz.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ovo je ta formacija. Naravno ima mana kao i svaka, ali mi se najbolje pokazala a probao sam ih barem 6 do 7 raznih. Malo se treba naviknuti da se igra bez CAMa ali se instrukcijama krilima i centralnim veznim to se ne oseti, musčim na nefostatak CAMa. Naravno bekovi moraju biti mslo ofanzivniji. Ne preterano. Dekle balanced defense (attack) . Ista instrukcija važi i za krila i za vezne.

PS:
Da li je neko primetio, ili je to bug, kada golman ispucava loptu iz ruke da se onaj bar za jačinu šuta neverovatno brzo napuni da ga je nemoguće smanjiti, i to ispucavanje obično ide do protivmičkog šesnesterca. Dakle to je samo kad je ispocava iz ruke.
c8846707a3b93ac8a513b19d03f78512.jpg


Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ovo je moja prva Fifa i FUT!Kako znate koji su igraci dobri,a koji ne?Koliko utice hemija na samu utakmicu(ha,ha zvuci smalo smesno kada se kaze na nasem)!Necu puno da zapitkujem i smaram,ali ako moze par tipova za pocetnika,ako nekog ne mrzi naravno!
Pa najbolje bi bilo ako imaš nekoga da ti to pokaže. Ali evo osnovno tvoje pitanje je hemija. Hemija je vrlo bitna. Poenta je da igrači budu ili iz iste lige, ili iz iste zemlje, ili iz istog kluba kako bi imali dobru hemiju. Šta ćeš ozždabrati na tebi je. Dobri igrači su skupi. Ne možeš očekivati da odmah imaš Salaha, Kante, De Bruynea. Moj ti je savet da se skoncetrišeš da praviš tim iz određene lige. Igrači koji imaju rejting 79+ i koji su rare gold su uglavnom solidni. Za početak igraj Squad Battle mečeve kako bi zaradio pakove sa igračima i coinse. Ako si kupio običnu verziju igre biće ti malo teže jer ćeš pakove morati osvajati. Igrače koji ti ne trebaju prodaj ili iskoristi za squd building challenge. Ja ipak prodajem jer me SBC smara. Eto toliko.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Razvalio sam mass biding danas!

Jutros izvukoh Manolasa kojeg sam sinoc planirao da kupim i onda sam se otvorio za Daglasa Kostu i Perisica i ostadoh na 21k i tu krece ono interesantno.

Odradim mass bid za po 350 (full transfer targets), odigram utakmicu i posle nje stavim na prodaju sve sto sam osvojio. Ponavljao proces par puta dok nisam video da nema bas puno ljudi koji se takmice za karticu koju bidujem i nakon sat i po vremena bidovanja (i gledanja serije) zavrsio sam dan sa 120k profita. [emoji3526]

Sad pokusavam opet, ali bidovi su oko 900, pa cu pokusati sutra ponovo. Znam da ima veze s tim sto su bile squad battles nagrade, pa preporucujem i ostalim mass biderima da pokupe kartice kada izadju division rivals nagrade.

Btw ovo mi je timcic, a formaciju menjam u 4-2-3-1(2) na startu.
f21be1ddf8ac2d703d78b92bcb94412b.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Bravo Boki, uhvatio si foru, samo ponavljaj to isto svaki dan. Za 10 dana to je milion. Sve je u konzistenciji, samo je bitno da te ne smori, mali profiti se nakupe. Inace, ja sam malo juce manje napravio.. oko 80k. Jedino me drze ikone, nenormalno ih ima mnogo. Trebace nam milioni da to sve isprobamo.

Inace, bre, jel moguce da nema visd menjanje formacije u igri?!?! Svaki put mi vrati na inicijalnu nakon promene. Takodje replay gola se prekine iako ja nidam prekinuo. Svaka cast za EA ako su obe obe stvari ogranicili.

Sane pocinje da mi se svidja, iako je malo skup, levak je i ima 3* weak foot. Bilo bi mega da igra kao LST. Podseca me na Gereta Bejla od prosle godine. Vidim da ti furas Perisica kao ST ovo bi bilo slicno.

Sve vise se premisljam da uzmem 60k od Rivalsa, da ne rizikujem sa packovima.
 
Poslednja izmena:
U draftu nema menjanja formacija, ali u obicnom fut mecu bi trebali da ima. Jedino ako se opet nije ubagovalo nesto. Replay vise ne moze da se gleda do kraja sto je generalno dobra stvar. Uvek mozes da pogledas gol na kraju utakmice.

Sane je odlican. Uvek sam imao problema sa njim kada se nadje u protivnickoj ekipi, vredi probati ga.

Citam vec dva dana kako je Kejn ubica u ovoj fifi jer vise nije akcenat na brzini i jako se lomim da ga probam jer ima savrsene linkove sto se hemije tice. Sa jedne strane Sonaldo o kome ne treba trosici reci previse. Finesse shot trait i 5* weak foot. Sa druge strane POTM Lucas za kojeg kazu da je super i uvek moze da posluzi kao super sub ako se ispostavi da je Kejn los ili mi ne odgovara.
 
*mjau**mjau**mjau* ti i Aleksandrinjo rasturili sa mas bidom. Ja danas nista, 20k ;( Probao "lazy buyers" opciju, da kupim dosta Benzema za bid cenu i listujem ih sve za 4-5k vise. Da je bar jedan otisao, istrajao bih, ovako sam se ratosiljao za bedan neki profit.

Neki jeftiniji igraci posle 5-6h imaju cudne peakove u ceni.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Pozdrav svima..Jedno pitanje za sve clanove Fife 19 ...Da li neko igra pro club i da li bi zeleo da proba.. :) Ako je neko zainteresovam molim neka me doda na originu CekicVarnica92..hvala unapred
 
Nista nisam bidovao 3-4 dana... Ogromnu srecu sam imao sa SBC-evima. Resavam hybrid leagues i nations u sva 4 peka brutalni igraci, Kondogbia, u drugom alaba, u trecem i cetvrtom ne znam ko bese ali isto 10+k igrac, u rare mega packu sulejmani inform...
 
Hoće te. Ja sam rešio sve Advanced i ako sam zaradio sve skupa 40k. Smešno. Nema nešto da me pogura, a lenj sam za trejd. Gomila obaveza i sada po stare dane spremam 5 ispita za državni, ne znam gde ću pre. Ne znam da li da uzmem 52k ili da otvorim pakove? Mislim da cu 52k, jer srece trenutno nema, pa nema.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ma da, bas me potrefilo bilo i onda sam se ulenjio da bidujem kad vec ovoliko sam uzeo samo na SBC. Da sam bidovao ovih dana pride, vec bih izbio na prvi milion otprilike :D
 
Hm, izbacili su ovaj champions league upgrade SBC... jel radite? :) Ja u prvom izvukao Pisceka, nista... ne znam da li vredi nastavljati. Ti Stankovicu pod obavezno :)
 
Odradio dva, u jednom Zielinski,, u drugom Aurier, truba...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno