Šta je novo?

FIFA 19

Jos samo 1000 bodova da se kvalifikujem za WL :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Job's done. [emoji3526]

Mertens je fantastican kao i svake godine. Zacementirao CAM poziciju vec posle prve utakmice.
226a0b5ee1a46560e16f94cdac3ee6a2.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Boki, koju hemiju stavljaš Mertensu na CAM?
Čestitke, za WL.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Trenutno na njemu imam Maestro karticu jer po futbinu od nje najvise profitira i bude 92 rated card (kao :) ) i funkcionise sjajno s tim sto cu mozda probati i Deadeye kako bih mu povecao finishing, a smanjio dribling koji nema neku veliku funkciju sada kada AI igra odbranu, a i Mertens je slabasan i nije za duel igru. Deadeye ili Maestro i tu nema greske.
 
Boyane koje su preporuke sa napadače iz serije a? Igram sa dva napadača, razmišljao sam da idem na imobilea i posle da ga uparim sa iguainom.
 
Sada igrao malo SB na Legendary, deluje da je potpuno isto kao i prošle godine. Bez nekih većih problema se pobedjuje. Verujem da je nekima teze zbog nacina odbrane, ali ja sam uvek igrao sve na tactical. Uglavno prava stvar je sto si izbacili sezone, ovaj Rivals ima smisla.
Fifa je neni uglavnom za koplje bolha od prosle.
Gameplsy je odlican za sada, brzina, pokreti, animacije...malo se mucim sa dutom, ali ide.
Ovaj Time finished je l moze da se iskljuci i online?

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Jel si tek sada krenuo SB?
I meni je prve nedelje, bilo lako, bio sam na granici elite 1, i 50-100 mesta.
Ali od ponedeljka, stvari nisu iste.
Mozda su tako namestili, mozda je i do mene, ali cisto sumnjam.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Boyane koje su preporuke sa napadače iz serije a? Igram sa dva napadača, razmišljao sam da idem na imobilea i posle da ga uparim sa iguainom.

S obzirom da se sada lako menju formacije u samoj igri i ne moras da pravis pauzu razmisli o Perisicu u napadu. Ima 5* weak foot sto je jako bitna stvar. Ja cu ga sto posto probati, a verujem i koristiti neko vreme. Imobile je kazu must have za calcio dok ne skupis za Dibalu. Svi ostali napadaci (Iguain, Ikardi, Beloti) su na istu foru. Sporiji, ali sa odlicnim finishingom, pa je sada na tebi da odlucis kako ces igrati.
 
S obzirom da se sada lako menju formacije u samoj igri i ne moras da pravis pauzu razmisli o Perisicu u napadu. Ima 5* weak foot sto je jako bitna stvar. Ja cu ga sto posto probati, a verujem i koristiti neko vreme. Imobile je kazu must have za calcio dok ne skupis za Dibalu. Svi ostali napadaci (Iguain, Ikardi, Beloti) su na istu foru. Sporiji, ali sa odlicnim finishingom, pa je sada na tebi da odlucis kako ces igrati.
Hvala na informacijama. Uzeo sam imobilea za pocetak pa ćemo da vidimo. Belloti mi se nije nesto proslavio
 
Jel si tek sada krenuo SB?
I meni je prve nedelje, bilo lako, bio sam na granici elite 1, i 50-100 mesta.
Ali od ponedeljka, stvari nisu iste.
Mozda su tako namestili, mozda je i do mene, ali cisto sumnjam.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
I meni je tako bilo. Mislim da sada u ponudu ubacuju više napunpanih ekipa.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kada se za ršava nedelja u DR. U relegation zoni sam. Fali mi pobeda da se izvučem a tako me mrzi više da igram danas pa da ne ispadnem.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja mislim, da je tamo negde, cetvrtak mozda, tako nesto.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Super. Onda ima vremena. Taman me malo krenulo, pa da ne kvarim.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel si tek sada krenuo SB?
I meni je prve nedelje, bilo lako, bio sam na granici elite 1, i 50-100 mesta.
Ali od ponedeljka, stvari nisu iste.
Mozda su tako namestili, mozda je i do mene, ali cisto sumnjam.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Sada. Kako sam ovo napisao 4 poraza za redom. Haos!

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Uradio sam Mouru za 0 coinsa, svaki squad mi se otplatio kroz pekove na kraju, a najvise mi je doneo Aldervild iz totenhema. Odlicna kartica, preporuka svima da urade ako mogu.
 
Ja zaradih danas 20ak hiljada iako se nisam mnogo cimao na gold kartama od 350, pa prodavao za 500-600
 
Ja odradio sada ovaj novi SBC, za Alisona, cini mi se, i nije lose:
FkGDYje.png


Edit:
Upao i Alaba, nije lose, nije lose.:D
 
Poslednja izmena:
Monopol sam drzao na Arteru danas, sve kupovao za 350 i prodavao za 500-600, sad mu je buy now otisao na 1000 skoro :D
 
Najveće mane nakon 20ak utakmica - pogodio sam više prečki i stativa nego za 2 meseca igranja 18, a i pored toga je mnogo lakše dati lep gol, iz daljine, makazicama, nebitno. Osim toga stvarno veliki napredak u odnosu na 18. I da, alal vam vera kako možete da se peglate da kupujete xyz igrača da bi ih prodavali za 200-300 novčića po igraču.
 
U ovoj fifi, svi od reda, udaraju makazice.
Jos golman da opali neku, i to je to.
Malo su preterali.
 
Heh, svaka cast na pullovima! Ne znam koji je SBC za Allisona, ali ja izvukao Son-a i zadrzao ga za LW. Nesto me bas oce BPL. Aguero, Jesus i sada Son, pa onda ovaj relativno jeftin Lucasov SBC. Promenio sam formaciju i na zalost, prodao Cavanija.. slabo mi idu centarsutevi, i imao je osetno manje golova od Aguera.
 
Ja lutam, ne znam da li da ostanem na ovoj formaciji, sa krilima, ili da se vratim na 4312.
Jel neko probao Kane-a?
 
Ja imam dve stene u napadu, krše sve pred sobom :D

Mandzukić i Dzeko...
 
Nista od poslednjih nekoliko SBC-ova, bolje da sam trejdovao, silni sati izgubljeni, uz neki bedan profit. *mjau**mjau**mjau*. Bar sam izvukao NJU. :D

9tprb9.png


Inace, bas mi nesto lose ide, ne verujem da cu uspeti da napabircim 2000 poena za sledecu wl, lutam izmedju 5 i 6 div, 30 pobeda ali isto toliko izgubljenih...

Nego nesto nema ikona... Ima jos dooosta da se grinda do toga. Mada, za par dana mozda, prodam Aguera i vec bih mozda mogao Baby crespa da kupim! :shock: Jedino mi se ne prodaje ludi Seeeerhio.
 
Poslednja izmena:
Je l ce cene rasti narednih dana? Valja li kupovati sutra nesto? Nemam iskustva sa Fifom prvih dana, pa ne znam kako se trziste ponasa. Kupio bih Kostu koji je aada oko 90k, ne znam da li cemu cena ici jos gore?

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Trenutno padaju. Uzeo sam Sanea za 150k, sada je 140, u roku od pola sata. Mozda sutra odu dole zbog SB nagrada. Ali generalno kazu da ce da rastu do sredine oktobra.

Inace sam i ja malo eksperimentisao sa formacijama, nista mi ne ide.. Ovo je trenutni tim, treba da se pojaca malo odbrana, i mislim da cu ingame ipak da menjam u 4-3-1-2, da probam Lucasa na CAM i Aguera i Sanea kao ST (samo ne znam jos koji da bude levi a koji desni). Razmisljam da uzmem IF Meuniera umesto Alvesa. A inace, ovaj tim sada vredi preko pola miliona, a sabijaju me sa discard igracima. Koje custom taktike koristite?

34esqxc.png
 
Poslednja izmena:
Kako resavate SBC, gde je potreban loyality?
Napravio isti tim, kao sto je u SBC, usao u, preko 10 utakmica, protiv onog vikend tima, naravno, po pocetku utakmice izasao, ali ne dobijam chemistry.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Juce sam snajpovao golmana celzija Kepu i kupim ih 10 po 2k i jos ni jednog nisam prodao.

Kupio bi Depay-a,igra li neko sa njim,kako se polazao,isprobao bi ga na CAM u 4-2-3-1?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kako resavate SBC, gde je potreban loyality?

Pretpostavljam da ti treba za ona 2 krajnja advanced.

Ovako, napravi ceo squad sa igracima za koje ti treba lojalti, pokreni single player sezonu utakmicu, sutni loptu prvo, alt-tabuj fifu, diskonektuj se sa neta, pa se odma konektuj, vrati se u fifu (nemoj da gasis i palis nema potrebe), izbacice te iz UT-a, vrati se u UT, pogledaj tim da li im je pripisana jedna utakmica. Ako jeste, a treba da jeste, tako uradi 10 puta. Izgubice ugovore posle 7 utakmica, dodaj im jos malo one bronzane dane trosis. Treba ti oko minut po jednoj "utakmici", znaci za 10-tak min mozes da dobijes loyalty za ceo tim...
 
Nazad
Vrh Dno