Šta je novo?

FIFA 19

I meni jako slabo ide, nijedna fifa mi nije krenula ovako lose, uglavnom niko ne zna da igra na pocetku. Pasovima iz prve mi za 3 sekunde dodju do gola, dobacuju se do iznemoglosti a ja kao nenormalan menjam igrace i pretiskam kocku... znaci za sada me odbrana zeza, probao sam i na automatsko prebacivanje igraca ali je tu i tamo isto. Napad, ne mogu da pobegnem nikom, i for dam opet me stigne i uzme mi loptu odpozadi ko iz sale. Ne znam kako da sacuvam loptu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni jako slabo ide, nijedna fifa mi nije krenula ovako lose, uglavnom niko ne zna da igra na pocetku. Pasovima iz prve mi za 3 sekunde dodju do gola, dobacuju se do iznemoglosti a ja kao nenormalan menjam igrace i pretiskam kocku... znaci za sada me odbrana zeza, probao sam i na automatsko prebacivanje igraca ali je tu i tamo isto. Napad, ne mogu da pobegnem nikom, i for dam opet me stigne i uzme mi loptu odpozadi ko iz sale. Ne znam kako da sacuvam loptu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma meni ne smeta što to AI radi jer je to EA algoritam. To mi rade i živi protivnici.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam uzeo champions edition, kupio u preorderu i krenuo odmah, i iskreno, cudno mi je bilo da tako brzo nadje protivnike i da pojedini protivnici odigraju bez greske, licilo mi da mozda igram protiv kompjutera...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je bolji gameplay od prošle godine, fizika lopte(teža je nekako) pasovi realniji i normalnija brzina igre u odnosu na prošle verzije.

Jedino se mučim da napravim neki profit u FUT(to mi je uvek bilo cimanje), prosto šta god da nađem jeftinje nemoguće je kupiti tom brzinom kojom neko već kupi... Jedino sam se zezao sa Jardelom(82) sinoć i pokupovao nekoliko komada za 700 , danas vidim išlo i do 2500 koinsa za istu karticu što je poprilična zarada.

Imam 50k koinsa i ne znam šta da radim sa tim, tek počeo sinoć nemam nijedan tim samo neki za offline. Da li to uložiti i čekati da sutra odu cene gore "ako odu gore"... ili praviti nekakav početni tim dok su cene ovakve, može i preporuka za ligu u tom slučaju.
 
I meni je bolje nego prosla fifa,sporije je i treba vremena da se navikne,ali ja ne mogu nema sanse...

U petoj sam diviziji,imao sam skor 2:3 i te dve ni sam ne znam kako sam pobedia,a ove tri su me ljudi ubili.

Ja sam poceo sa francuzima,za nekih 10k sam napravio solidnu ekipicu za pocetak,treba mi jos golman.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Na samom pocetku i na kraju nema casuala sve su dobri igraci. 5 rivals divizija je prepuna elite WL igraca. Vecina radi dragback finte i dobro igra, samo malo zeza taj finishing.

Sto se tice Legendary SB, AI je poboljsan, nema legacy vise i odbrane sa dva dugmeta, daleko su ubojitiji u napadu jer pogadjaju perfektan timed shot cak i bronzani. Bice zeznuto.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
U dilemi sam., šta je pametnije uzeti Alissona ili Sterlinga. Sad mi je Šmajhel na golu a na RM RW Yarmolenko TOTW.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja bi ti reko Sterlinga, Shmajhel super brani .

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
I meni je Sterling bliži. Imam oko 35k. Možda neko treći? Ovo mi je trenutni tim.

Poslato sa VKY-L29
1c8fd850ad3aa2067f6ae8bc5e14b544.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam trenutno u Diviziji 4, rank 2 i mogu vam reci da su utakmice pakleno teske. Vec sada 80% ljudi ima bolji tim od mene, ali generalno kvalitet igraca je jako visok. Otprilike na 10 odigranih utakmica skor mi je 5-1-4 i, iako mi nije prijatno da gubim, svidja mi se novi sistem rankiranja jer ne dozvoljava da se prosetas kroz divizije vec moras da se skoncentrises i naucis par stvari ako hoces da budes bolji od protivnika.

Jedan sam od onih koji je bas BAS koristio low driven shot u Fifi 18, pa sada mucim muku kada je finishing u pitanju, ali ide na bolje. Takodje nisto isto ni kada na mog Perina trci Hari Kejn koji je ubica i kada ne njegovog golmana trci moj Bakambu koji nije nista vise od prosecnog napadaca. :)

Hulk je ubica. Paulinjo i Taliska takodje. Ko ima dileme oko tima moze slobodno da ih ubaci u tim privremeno jer se lako uklapaju posto imaju perfect i strong linkove medju sobom.
 
Nisam samo siguran sta je sada problem sa low drivenom. U teoriji su ga samo prebacili na LB + RB.

Inace vidim sa jaki igraci forsiraju timed shot i da ulazi lagano s kim god da sutnes. U tome je caka, EA je nerfovao obican sut, u korist timed-a koji je OP. Moram da vezbam offline jer je klasican finesse sa ivice sesnaesterca maltene beskoristan. U boxu se nekako uvalja u gol ili udje iz odbitka ali bez ovoga nece biti ozbiljnog igranja, bojim se...

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Imam osecaj da je low driven shot sada iskljucivo manuelno sutiranje bez ikakvih pomaganja od strane same igre, pa samim tim mora hiruski precizno da se izvede ne bi li postigao gol. Cist primer, L1+R1+X je manuelno dodavanje, pa kako ga sam izvedes tako ti je. Po nekoj logici to onda znaci da low driven shot zapravo i jeste totalno manuelan jer se izvodi sa L1+R1+sut. Pri svakom drugom pokusaju suta imamo pomoc igre, ali kada se sutira low driven meni nekako uvek mlako bude ili bude prejako i van gola.

Timed shot jeste OP, ali je i jako tezak za izvesti. Finesse timed je mnogo jak, ali sam se dosta puta nasao u situaciji gde se lomi rezultat i odustanem od timed shota i pustim obican pa sta bude i naravno cesce ne bude gol.
 
Fifa je zaista teza sada, sporija i samim tim realnija.
Svidja mi se. Malo sansi se stvara i jako tesko se daje gol, prava radost kada ga ubodes. Otvorio sam dva Rare Mega packa, dva obicna Mega packa i jedan Rare player pack i NIŠTA, TUGA! Najbolji igrac 82.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ja za sad trejdujem i fokusiram se na SBC. Cekam kvalitetne youtube tutoriale za igranje, laka sam meta :D

SB je haos, nije problem sto me kantaju, nego sto izginem da se odbranim, a onda uleti neka frljotina sa 30+ metara jer eto, mora tako...samo da ne sacuvam svoj rezultat. Naravno, u 85+ minutu.

Ja ne znam nazive suteva, ali prosle sezone sam koristio ono duko drzim kocku, pa onda jos jednom brzo stisnem. Ide lopta po zemlji, u pocetku je bilo neodbranjivo, posle malo sredili kroz update. Sad vidim da kontrola nije ista ili mozda cak i ne postoji taj udarac. Ne znam kako se zvao, ali je bio jebacki.
 
Probao online bolje da nisam, vodim 3-0 protivnik izađe i prekine a mene izbaci iz FUT-a i kada se vratim ispiše mi onu poruku kao da sam ja diskonektovao, i tako 2x od 4 meča isto.

Baguju meniji isto koče ko ludi nekad mi ne radi x da potvrdim nešto pa moram da izađem iz FUT-a pa nazad...

Na PS4.

Smešno...
 
I meni se desava da nekada blokira X,hteo da dodam contacts-e na par igraca i nece,pa izadjem iz fife i opet udjem moze.

Nesto mi se cini da su malo produzili vreme utakmice,a dosta je teze nego na fifi 18,sav se preznojim dok odigram jednu :)

Navikao na one suteve pa sada kada izadjem pred golmana ode lopta u tri lepe,ali se polako privikavam.

Probao sam squad fitness katrice kupovati za 500-600 da bi ih prodavao za 1200 i nema sanse,ljudi kupe sve pre 59min i 59sec.

I da,vasa preporuka za rivals nagrade,sta preporucujete,da uzmem pack-ove ili koinse ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Blokira danas ceo dan i PS4 i web app. Kako se stize do WL? Nije valjda da treba 40 pobeda u nedelju dana? [emoji102]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
@milosma isto se meni danas desilo dok sam vodio, deluje kao neki hak sa druge strane.

@eksandrinjo - to je upravo low driven o kome pricamo, sada je RB+LB ali sto kaze Boki nije vise toliko precizan (a i cesto se zavrsi sa lobom).

Inace ko hoce da igra SB na Legendary pronadjite kako se AI navodi da ide sa strane na centarsut i to je najbrzi nacin da izgubi loptu. Takodje rastruraju AI sa timed finesse shotom...

@Zoki treba ti 30 pobeda x 65 poena za pobedu, znaci do 2000 bodova.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aham, hvala na pojasnjenju. Bezveze, bilo je ubitacano u fifi 18.

100k napravih na Frencisu iz Betisa za jedan dan. A sam Francis se sad umesto 300 coinsa, biduje i do 700 :D Buy now oko 1000. Napravih igraca od njega :D

Bio je jedino krsteno krilo u primeri za male pare. Sad vec ne moze sa njim da se trguje.

@padawan

Koliko si otprilike coinsa potrosio dok si uradio SBC za Mouru
 
Poslednja izmena:
Ja sam u 6. diviziji i treba mi 40 pobeda, jer dobijam 50 za pobedu. Haos. [emoji847]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
@padawan ajde nam postavi taj link za legendary u SB, pošto na YT ima brdo klipova na tu temu. Odgledao sam 3 i u svakom pričaju kako da ti igraš u napadu a za odbranu ništa.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Meni je ostalo, jos 100 bodova, za WL.
Promenio sm formaciju, posle godinu dana, iz 4312 u 4321, znaci bez CAM, i zaredjao 3 pobede.
 
Alisson Becker zvani zid. Samo ću do da kažem. Ne da je investicija nego samo takva.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja imam untradable, i Smajhela i Alisona, ali Alison brani.
Smajhela nisam ni probao.
Odradio sada lucas mouru, izasao me 30k.
Nisam mogao da odolim.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja nemam coina, ali sam elite 1 trenutno iako sam poceo da igram tek od petka, ne vidim neku razliku u tezini iskren da budem, dobijam legendary standardno, iako ima cimanja jer imam bas dva ocajna tima trenutno. Jeste sporije, jeste da se bolje brani AI, jeste pas igra teza nego prije ali na kraju dolazim do pobjeda, samo sam jednu izgubio na sb, jednom me izbacio server kad sam dobio i uracunali su mi nulu, to me iznerviralo bas i to se desavalo i na prosloj Fifi.

Online se sa ovim jos ne usudjujem da igram, za 10ak dana hocu, ovo je bas slabo realno

fut.png


fut1.png
 
Ako ti sa ovim ekipama pobedjujes SB na Legendari, onda nema sta da se ustrucavas od online.
 
Navikao sam se na fifa 19,i definitivno je po meni bolje od prosle.

U division 5 sam i rank 1.
Ovo je moja ekipa
c627d12c47b52e0fafa053a8ffafc5cd.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@Aleksandrinjo: 100k za dan je ludilo, vidim da ces sve da nas presisas ove godine. Ja za vikend nesto ne trejdujem, jer hocu malo da igram, za sta nemam vremena preko nedelje.

Koliko si otprilike coinsa potrosio dok si uradio SBC za Mouru

Nisam siguran, radio sam ga cim je izasao i cene premier league igraca su bile brutalne i veze sa futbinom nisu imale, tj onim kombinacijama koje su radili dok su cene bile niske. Verovatno oko 60-70k, ali sam manji deo vratio od packova, a prodao sam i Sancheza koji mi se nije nesto pokazao. Tako da sam na kraju bio u nekakvom plusu.

Ja sam u 6. diviziji i treba mi 40 pobeda, jer dobijam 50 za pobedu. Haos

Ajoj! :(

Nisu normalni, to je vec previse. Mozda se izvuces u vise divizije kada prodje ovaj pocetni period i dobri igraci su svi ugurani u 4 i 5 div.

@padawan ajde nam postavi taj link za legendary u SB, pošto na YT ima brdo klipova na tu temu. Odgledao sam 3 i u svakom pričaju kako da ti igraš u napadu a za odbranu ništa.

Ima na reditu negde zakopan, procesljaj malo :)

Online se sa ovim jos ne usudjujem da igram, za 10ak dana hocu, ovo je bas slabo realno

Mene dobijaju s amnogo slabijim timovima, a video si sta ja imam. Retko ko ce imati bolji tim od tebe, veruj mi.
 
Poslednja izmena:
Ma kakvi. Ovaj vikend sam poginuo bidajuci.

Medjutim, od sutra mi krecu predavanja, u 7 ujutru ustajem, u 7 uvece dolazim kuci :d . Nema meni tu zivota :d Ocekivao sam da bude kraca cetvrta godina, al sipak...

Imacu mozda sat vremena dnevno za bidovanje i cekacu vikende najvise.

Jednom sam dobio privremeni ban, sa objasnjenjem "heated up", proslo za 10 minuta, u fazonu preterao sam i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno