Šta je novo?

FIFA 19

Dobio sam Varana i odma ga prodao za 80k.
Mislim da nisam pogresio sto sam ga prodao.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta? :)

130k na PS4, 160 na xboxu, na PC-u je extinct.
 
Da, verovatno. Bice sve vise coina na trzistu, a Varane se nece toliko cesto packovati, uz to je mozda i najbolji CB u igri. Kada potraznja prevazidje ponudu, cena raste...
 
Rojs na xboxu 50k max. Uglavnom ide za 40 do 42k. To mi baš malo.
Btw kupih onog TOTW Yarmolenka. Kakav balvan od igrača.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da li da prodam Hulka ili ce cena da mu se poveca?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Ja sam prodao Rojsa za 45k i kupio Jesusa za 55. Nisam mogao izdržati.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nagrade od Divison Rivalsa, rank 2 u Diviziju 5. Od boljih igraca Mahrez, Matic i Naingolan.
 
Untradable 2 mega i 2 players pack-a.
 
Da li sutra izlazi OTW?
Ja sam ipak izabrao untradable, posto imam igrace, u klubu, kojima je vrednost oko 300k, a vidim da se bolji igraci izvlace u ovim paketicima, sto je i normalno.
Otvori osam dva komada, dobio Fernandinha, Schmeichela...
Ne znam, ako izlazi taj OTW, da ostavim dva paketa, za sutra.
 
Sudeci prema nagradama koje ste vi izvukli, i ja cu verovatno ići na untreadable... prokleta standardna edicija izlazi tek 28, tako da do sutra uvece nema igranja. Osim "igranja" sa web-appom. Trejdovanje je takodje vrlo tesko dok ne krenu sa igrom lazy casual igraci.

Nego, kako sutirate u igri, da li vezbate timed shot? Vidim da se dosta zale, kao i na nerfovan pace, da CB sa 29 pace-om stize Obamajanga sa loptom.

Cene su otisle u nebo, predvidjaju mali pad u petak, pa rast do sredine oktobra kada svake godine dostizu peak. Ja nesto nisam pametno investirao u skupe igrace, mucim se sa mas bidovanjem ko Isus.

Smorio sam se jer su i cene squad fitness kartica mnogo skocile, za razliku od prosle godine, pa cu mozda ipak morati da koristim fitness squad. Trebalo je kupiti gomilu kada su bile 350 coina.

@king98 - majstore sada ti je Varane preko 170k. A ici ce preko 200 lagano predvidjam... :( Kud ga prodade za 80k, nego ce se bas dobro opariti.

Ja razmisljam da li da prodam Gabriel Jesusa za 70k, cujem da su jaki i visoki igraci mnogo bolji u ovoj Fifi, za razliku od prosle godine.
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam da li da kupujem full fitnes squad, ili da imam više igrača u trenutnom pa da ih rotiram i odmaram.
 
Sto se nagrada tice tu nema pravila. Ja sam uzeo tradeable nagrade i dobio sam Alexa Sandra (90k) i Vardija (30k) sto je mnogo bolje u ovom momentu nego da sam dobio 3-4 igraca ukupne vrednosti 250k, a da ne mogu da ih implementiram u tim. Rano je za super subove, a dobri hybrid igracu su jako skupi. U ovom momentu ili coinsi ili tradeable nagrade.
 
Vec pocinjem da se nerviram sto nisam uzeo skuplju verziju igre, mada tih 120k moze da se zaradi za 2-3 dobra dana trejdovanja.
 
Ja sam juce napravio 30k mass bidovanjem Burgstalera. Bio je na 5k buy now, a ja sam ga kupovao za 2000-4000 na bid i prodavao za 4800. Nazalost trajalo je samo nekih 15ak minuta dok nije jos par ljudi provalilo i spustili mu cenu na 1400 buy now kroz sat vremena. [emoji16]

Kazu da ce biti UCL sbc sutra, pa nisam siguran da li da uzmem neke 82-83-84 igrace jer ne mora da znaci da ce biti dobar sbc. Npr stave da je najveca kartica koju mozes izvuci 83 i sbc je uzas. Takodje mnogo je UCL kartica i jako su male sanse da se nesto dobro izvuce cak i da nema limita.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Rizicno, sutra izlazi standardna edicija, mozda padnu cene.

To si naleteo na neki price fixing window.
 
Jos nisu formirane cene, to je definitivno.
Eto, npr. Mihtarijan kosta vise, nego Ozil, ima bolje statse, to je ok, ali Ozil je 86 kartica, a Mihtarijan 84.
Cim krenu da izbacuju SBC, taj Ozil ce dobiti na ceni, to je sigurno.
Verovatno ima jos takvih primera.
 
Sta uopste znaci formirana cena? :D Trziste je fluidno i dinamicno, menja se iz dana u dan, ali percepcija o vrednosti svih igraca manje vise je setovana od samog starta i kako celo trziste raste i pada, tako se i te cene pomeraju gore -dole. Sto znaci da ce Mkhitarijan uvek vise vredeti od Ozila, osim ako Ozilova NIF kartica ne dobije IF i nestane iz packova odredjene nedelje. Razlog takve percepcije vrednosti je sto je Mkhitarijan superioran u svim statistikama sem u passingu, koji nije kritican stat nikada i moze se lako ispeglati sa hemijom, a overall ocena nije uopste toliko bitna kategorija, na nju utice i internacionana reputacija koju M. ima 3 a Ozil 4 tako da je Ozil "realno" samo 85.
 
Trziste jeste fluidno, ali taj Ozil je prosle godine isao od 40-60k, u zavisnosti od SBC, I to je to.
Ako mislis da ce mu cena ostati ovakva, onda se varas.
A, moje je misljenje, da ce kostati vise od Mihtarijana.
Vreme ce pokazati.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Miktarijan trenutno kosta vise zato sto je generalno bolja kartica od Ozila i pristupacniji je od end game kartica na toj istoj poziciji sto je sasvim logicno.

Kada prodje odredjeni period i ljudi krenu da kupuju Nejmare i Dibale tada ce Mikijeva cena pasti, a Ozilova ce porasti zbog rejtinga i cinjenice da je potreban za neki kvalitetniji sbc.

Ukoliko hocete da ulozite i, nazalost, zarobite dobar deo coinsa na jedno 20 dana odlican je momenat da kupite Inijestu i Veratija. Prvi moze da se uzme za 10500 na bid, a drugi za 8500-9000 sto je bagatela u odnosu na ono koliko ce vredeti kada dodje prvi jaci sbc.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
+1.
To je ono sto hocu da kazem.
Eto, da npr. sutra izbace Icon SBC, koliko bi vredeo Ozil?
Sigurno dosta vise, nego sto je sada, samo zato sto je 86 kartica.
Trenutno su cene takve, da su otprilike odredjene, po kvalitetu igraca, i Mihtarijan je bas skuplji, koliko je i bolji.
Ja bih bas voleo da znam, sta da radim, sa Fabinhom i Douglas Costom, da li da prodam, dobre su cene, ili da cekam, nisam pametan?

Edit:
Bravo za Iniestu, po meni je ovo sigurica, odlican profit, i siguran.
Jedino je problem, kada ce doci trenutak, da se unovci.
 
Poslednja izmena:
Cene bi trebale da dostignu vrhunac pred prvu vikend ligu, a posle toga je nezahvalno prognozirati jer ne znamo sta nas ceka kada su promocije, sbc ili nesto slicno u pitanju.

Ja sam Vardija prodao sada kako bih imao kakav takav kapital za trejdovanje, a Alexa Sandra cu najverovatnije prodati sledeceg cetvrtka pred WL, pa kupiti ponovo u ponedeljak ili nekom drugom prilikom posto mi je best in slot za ekipu koju pravim.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja po izlasku igre ujutru krecem sa bidovanjem i UT... Vi ste to ovih dana vrv preko aplikacije... mene nesto mrzelo.

Igra mi se SBC dosta, prosle sezone sam isto bio lenj po pitanju toga, cesto nisam imao para da sastavljam one skupe silvere i bronzane pa lako odustanem, onda sam kvik selovao Mesia....
Sad uz bidovanje planiram da to sve ocistim.

Vi ste vec vecina poceli preko app-a, al posto ujutru zvanicno izlazi(bar ova moja verzija), srecno nam bilo u novoj sezoni :D
 
Ove godine je SB uzas, i dalje ga igram, zato sto '' moram'', ali ono je postalo smesno.
Kada krenu da se dodaju, sve na prvu, ne mogu pogledom da ispratim, gde je lopta, a ona vec u golu.
 
Jel se ovo igra ili samo trguje :)

Igrao sam Fifu 17 ut i onako..bilo je zanimljivo sklapati tim, kupovati igrače. kao skupljanje sličica, sama igra manje više nebitna.

Da li i dalje team chemistry ide samo po timu, ligi i naciji ili može da bude full igranjem ili karticama?
 
Nista se nije promenilo po pitanju hemije osim sto su ubacili ikone koje imaju soft link sa svim ostalim karticama i strong ili perfect link sa igracima iz istih zemalja.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ove godine je SB uzas, i dalje ga igram, zato sto '' moram'', ali ono je postalo smesno.
Kada krenu da se dodaju, sve na prvu, ne mogu pogledom da ispratim, gde je lopta, a ona vec u golu.
E to me izluđuje. A video sam u division rivalsu da ljudi isto tako igraju, mada ne mogu baš skroz toliko dugo da vezu kao AI, ali je vrlo slično. Zato sam odlučio u SB da batalim WC i Legendary i da neko vreme igram na pro, jer EA algoritam i ove godine čini svoje. Primio sam 10 golova u 92 minutu i smorio sam se skroz.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ladno u Squad Battles mora da se igra na usranom tactical defendingu... Izgleda necu igrati puno FUT ove godine.
 
Nazad
Vrh Dno