Šta je novo?

FIFA 19

Pa opet je noga belog u ofsajdu. :)
 
LJubi bre, pa ovde treba da je ofsajd, a ne gde je golman, sta je sa vama? Kako golman poslednji igrac odbrane kada je izleteo i vise NIJE poslednji igrac odbrane! Sta pricate :D Znaci golman ode na centar i sta, nijedan protivnicki igrac ne sme da bude posle njega, iako su svi odbrambeni igraci pozadi? :D
Igrao sam fudbal, valjda znam :) Screen Shot 2018-12-05 at 2.33.08 PM.png
 
Koliko ja vidim sada, malo bolje, beli igrac sa crnim sorcem salje pas, a ovaj crno beli je u sesnaest, tako da ovo ipak nije ofsajd, debeli bag, ali boze moj, malo li je sudijskih gresaka u stvarnom zivotu.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Cijene su nikad vece, ako mislite da prodajete tim sad je trenutak, eventualno u sledeci ponedeljak ili utorak, a ako pratimo neki sablon od sredine decembra bi trebao da se desi odredjeni pad, sto zbog Futmasa, sto zbog bozicnih i novogodisnjih praznika. Nekih mjesec, mjesec i desetak dana smo daleko od TOTYu, tada je uvijek market na minimumu ali ove sezone je mnogo coina od igre, samim tim je tesko procitati trziste. Sa dva poslednja sbca je EA ispumpao dosta 86, 85 i 84 karti, moguce da spremaju neke velike sbcove, icon set 4 bi morao da se pojavi ove nedelje, ali da nema baby icon i dalje je bas neozbiljno.
 
Poslednja izmena:
LJubi bre, pa ovde treba da je ofsajd, a ne gde je golman, sta je sa vama? Kako golman poslednji igrac odbrane kada je izleteo i vise NIJE poslednji igrac odbrane! Sta pricate :D Znaci golman ode na centar i sta, nijedan protivnicki igrac ne sme da bude posle njega, iako su svi odbrambeni igraci pozadi? :D
Igrao sam fudbal, valjda znam :) Pogledajte prilog 261732

Moja greška, mislio sam da je tako kako sam napisao ali nije nego je delimično slično. Zapravo uopšte nije bug već isporavna odluka igrice.

Ovako glasi pravilo:
Pravo (izvorno) pravilo je da napadač u trenutku upućivanja lopte mora da ima najmanje dva protivnička igrača bliže protivničkom golu, gde je uglavnom jedan golman, a drugi odbrambeni igrač. Retka je situacija da golman istrči i interveniše, a protivnik odmah vrati loptu ka golu gde se nalaze napadač i odbrambeni igrač. Tada je ofsajd, ali se dešava da igrači to ne znaju, pa dolazi do protesta kod sudija i dodeljivanja kartona.

Ja sam se setio neke odluke gde je golman baš kao u primeru iznad istrčao i nije ostalo 2 protivnička igrača (tima koji se brani) nego jedan pa je sudija svirao ofsajd te sam mislio da je golman zadnja linija.


Evo i sa sajta FIFA i tu stoji 2 protivnička igrača.

gnGOaeE.jpg
 
Upravo tako. Pravilo kaze da izmedju gol linije i najblizeg napadaca mora biti 2 protivnicka igraca! Naravno, u velikoj vecini slucajeva se podrazumeva da je jedan od njih golman. Ali ne mora biti. Golman moze biti i u protivnickom sesnaestercu.
 
Ja uzeo coinse prvi put, ali i dalje sam ispod 400k, na PC-u ima svega nekoliko Mbappe-a i oni su preko 500k ako sam lepo video pre 2 dana. A gde je ostatak ekipe i 250k za Ben Yeddera. Necu stici ni do NG da sve to odradim. Poceo malo Career i sada me to vuce da se igram :(
 
Ja uzeo coinse prvi put, ali i dalje sam ispod 400k, na PC-u ima svega nekoliko Mbappe-a i oni su preko 500k ako sam lepo video pre 2 dana. A gde je ostatak ekipe i 250k za Ben Yeddera. Necu stici ni do NG da sve to odradim. Poceo malo Career i sada me to vuce da se igram :(
Skupi igrači na PC-u. Ja sam Mbappea na xboxu uzeo za 410k i to buy now i prodao ga za 423k, a ima ga koliko hoćeš. Inače Ben Yeder je oko 145k.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Razmisljam da otvorim 6 ultimate packa, pa ako puknem da batalim Fifu. [emoji847][emoji848][emoji23]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ja otvorio jedan, i najbolji igrac Stafan Savic. [emoji22]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja ako otvorim, isto nista bolje ne mogu da ocekujem, zato se i mislim.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Skupi igrači na PC-u. Ja sam Mbappea na xboxu uzeo za 410k i to buy now i prodao ga za 423k, a ima ga koliko hoćeš. Inače Ben Yeder je oko 145k.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka

Bice do NG nadam se..

Najiscrpljujuci mec do sada meni. Prso sam. Gubio 2 razlike, pa 3, pa opet 2. Jedva sam jurio rezultat.

2h58y9j.png
 
Hahahahaha imao sam slicnu utakmicu prosle godine, ove ni jednu takvu :D

Radite li Krosa, upravo zavrsio 85 squad, bas me jeftino ispalo posto sam imao Ozila i Sanceza ut, sad i drugi da odradim.
 
Mislim da cu prodati Grizmana, a bazirati tim na Mbappe/Lala a levo Sane. Samo da osmislim ekipu.

Moze li neko neki savet :) Boli me glava. Sane plava karta, Mbappe/Lala.. Marcela bih isto hteo da ostavim ali nikako, nemam para da radim Kroosa, jedino gold kartu da ostavim. Kako god obrnem uz Ben Yeddera mogu samo Lacazeta za CAM/ST.. Aaaa.
 
Poslednja izmena:
Hahahahaha imao sam slicnu utakmicu prosle godine, ove ni jednu takvu :D

Radite li Krosa, upravo zavrsio 85 squad, bas me jeftino ispalo posto sam imao Ozila i Sanceza ut, sad i drugi da odradim.

Ja jesam, imao sam gold Krosa, nista nisam dobio u pakovima doduse, ali sve me iskostalo nekih 67k. Ok je posto zbog Sane-a meni je on neizbezan, a i nisam imao ovakve karte do sada.

cR4TdZx.jpg


P.S Zanemarite sto sam spomenuo za squad. Uzeo Ben Yeddera IF, neka ceka Mbappe, moram da sredim ostatak ekipe prvo :)
 
LJubi bre, pa ovde treba da je ofsajd, a ne gde je golman, sta je sa vama? Kako golman poslednji igrac odbrane kada je izleteo i vise NIJE poslednji igrac odbrane! Sta pricate :D Znaci golman ode na centar i sta, nijedan protivnicki igrac ne sme da bude posle njega, iako su svi odbrambeni igraci pozadi? :D
Igrao sam fudbal, valjda znam :) Pogledajte prilog 261732
Dzabe si igrao, procitaj pravila.
Uopste nema veze gde je golman, on je igrac ekipe kao i svi ostali.
Pravilo kaze da u trenutku upucivanja lopte, izmedju igraca koji napada i protivnickog gola mora da bude najmanje dva igraca.
E sad, u 99% slucajeva to bude golman i jedan odbrambeni ali ima i ovakvih situacija gde golman ne bude jedan od te dvojice.
Znaci, ako izmedju napadaca i gola nema bar dva (bilo koja) igraca to je ofsajd bez obzira gde je golman u tom trenutku.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Pa to je čovek i rekao, makar sam ga ja tako shvatio. Kakve veze ima gde je golman, može da bude i na centru, gledaju se zadnja dva igrača odbrane.

E sad, pošto je golman u 99% poslednji igrač odbrane ljudi se "hvataju" za njega kao za neko pravilo.

Čak je i on rekao da ovde treba da bude ofsajd. Ništa pogrešno nije napisao.
 
Poslednja izmena:
Moze admin da poobrise, odgovorio na pogresan post. Izvinjavam se coveku.
Nisam video da je sve to isto posle razjasnjeno.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nikakve veze nema sa kojim timom igras, prodao igrace vrijedne pet miliona i zamijenio ih sa igracima od nekoliko hiljada do 90k koliko me kostao Fabinjo i imam 17-7 u wl
 
To i ja kazem. Fifa se svela samo na gust da kazes imam tog i tog igraca i ok mi je da upravljam njime. Bzv.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Uvek je bio skill ispred tima ;)
 
A neverovatno. Sa ocajnim timom imam vise pobeda u WL nego sa milionskim...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
A neverovatno. Sa ocajnim timom imam vise pobeda u WL nego sa milionskim...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Tako i ja.. Fitness tim Jesus/Lacazete/Lucas/Coman i odbrana ziv ocaj bolja igra i rezultat. Sane/Grizman/IF Ben Yedder/Thaivan/Kroos 91/Matuidi/Umtiti/Kimpepbe/Marcelo/Lala ocaj. Evo jedva predjoh 200 poena u Elite 1 za SB ove nedelje, ne znam sto je tolko tesko bilo.. Nadam se da nece za 4min da me izbaci u Eltie 2 :(
 
22eacc52342d0cff11bdc9372ace340a.jpg
moze li neko da mi objasni sta znaci ova oznacena cetvorka?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To ti je promena prikaza detalja kartica. Kad otvoriš lineup tj. squad, pa kreneš da klikćeš na tu sličicu videćeš da se menjaju kartice pa na jednoj strani su prikazani stats, na drugoj zemlja/klub, na trećoj chem itd.
 
Poslednja izmena:
Meni ukrao jedan pack. Nisam ga otvorio danas, sutra ga nema.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
opet ja sa gamepad problemom :D vrv je vec bilo reci o tome ovde, ali ko ce prelistati 76 strana :D
juce skinuo fifu 19 da probam malo pikati fussball, e sad, bez xbox emulatora za gamepad nisam nista uspeo, onda sam podesio emulator, pokrenuo fifu, i sad, najinteresantnije, kad krene utakmica, normalno se ponasaju komande, ili barem nisam primetio neke zbrlje, ali u menijima, ono je katastrofa, seta i bira sam sta hoce po meniju, nista nemogu da kliknem sta ja hocu..... citam po netu da se dosta ljudi zali na to, i da im f18 radi ok, ali nisam nasao neko resenje. zna li ko kako resiti to?
i posto sam ja super glupav za fifu (dosada igrao samo PES), kako da izbegnem uvod u utakmicu, udavi me sa predstavljanjem timova i trenera, otd itd.....?
hvala
 
Nazad
Vrh Dno