Šta je novo?

FIFA 19

AQjmQt7.jpg


Zapravo Sane bolje ide u ovu kombinaciju. Samo imam problem sta na LB da trazim, ne vidim nista bolje od Mendija sto bi tu odradilo hemiju, ili da idem sa Hernandezom IF kao sto i jesam do sada pa da Sane sedi na chem 7 ? Lacazete mu je tu jedino onda link.

Desno Mbappe i umesto Lacazeta neka Ikona kad tad :D
 
Uzmi Albu i ubaci ga umesto Mendija kada pocne utakmica.

Mene je Mendi izludjivao,nije mi odgovarao nikako,stalno negde luta,nikada nije gde treba biti :) Uzeo Albu i preporodio se.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@Phoenix: ja sam mog Aguera prodao, savetujem i ostalima za skuplje igrace, ovu boraniju ispod 30-40k ne racunam... Jeste igra, sve je to ok, ali bolje probaj da uradis nesto sa jeftinijim timom nego da rizikujes neke stotine hiljada coina.



Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Odradio, ovaj najnoviji SBC, i moram da se pohvalim:

 
Poslednja izmena:
Ja sam donekle digao ruke od trejdovanja kada sam video da dele banove sakom i kapom. Cak je u najveci youtube trader (RunTheFutMarket) izbrisan sa svih leaderboardova. Brdo ljudi dobilo ban za mass bidding/selling i za BPM. Reddit puca od nezadovoljstva po tom pitanju.

Sa druge strane nikad bolja nedelja kada je igranje u pitanju.

Uzeo elite 3 napokon (skinuo sam mrak [emoji16]) i nastavio u istom ritmu, pa sam malocas usao u diviziju 2 gde ocekujem opasan ass kicking od strane kvalitetnijih igraca, ali tako se valjda napreduje. [emoji846]

Totw pack cu verovatno sacuvati jer je totw uzasan ove nedelje.

Ne znam koja mi se od ove dve slike vise svidja [emoji4]
72bb53d6b41180f60f984dcf734404f4.jpg
81188c67b21c95b3305875a2e2e56950.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@Boyan

Aj okaci tim,ako nije problem.
Poceo sam i ja tu formaciju da koristim, i nije losa.
Jedino me zanima, koji tip igraca koristis, i da li im dajes neke posebne naredbe?
 
Meni iz ufc mm-a uleteo običan aguero. Prvi veliki pull ove godine [emoji16]
 
Lol bas vas hoce sa pullovima... Meni doduse 2x za redom juce i danas uleteo Mahrez, uzecu i tih 45k ali apsolutno nista od velikih, sem Aguera na pocetku sezone. Ali dobro, slow and steady wins the race :)

@Boyan Nikad problem sa mas bidovanjem osim temp banova. Mnogo se kupuju coini i igraci prodaju za max bin. Ako je velika razlika izmedju bid i bin-a mislim da to pada pod EA radar. Ovo da kupis i prodas za par stotina coina vise, ili po kojoj god bin ceni, mislim da je ok. S druge strane "safe and cheap coins" su u problemu i to je odlicno za nas legalce.

Jel ste videli da su pomerili WL nagrade za cetvrtak ujutru?

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
- Uzeo 44k za II div 5 nagradu, prvi put nisam imao snage da jurim 1. mesto.
-Izvukao Belotija pick, moglo je i gore pretpostavljam, mada mi je neuklopljiv u tim. Lepo je sto su pomerili za 9h nagrade, samo 1h nakon rivals nagrada.
- Izvukao Rakitica iz Mega Packa, 27k i samo mi 20k fali do 3 miliona
- Opasno trzam da odradim Hazard SBC, samo jos jedan dan traje i nema vise smisla cekati da cene jos crashuju, definitivno ne upada u pre-BF crash timeframe.
 
Ja isto uzeo coinse, u nagradama ništa, Iniesta i još neka boranija.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Uzeo sam ut packove, dosao mi Miler, sve table izasle, dosta 83 i 84 igraca, tako da sam zadovoljan.

Sto se players pickova tice Mario i Torgen Azar, ovog prvog cu da koristim jer sam prodao igrace koji su skupi, ni drugi ne izgleda lose i nisam nezadovoljan jer je totw ove nedelje bas slab, black friday ce brzo, kapiram da cijene vise nece ici gore, samo dolje. Mada prvi bas veliki crash ako je sudeci po prosloj godini ce se desiti sredinom decembra tek. No banka 2.7 miliona, jos malo i Ronaldo, valjda ce i on pasti za 100-200k. Mogu da zaradim jos 100-150k od solidnih igraca koji su mi ostali, ali treba i igrati sa necim :D
 
DR nagrade, odaberem ponovno packove, ovaj put tradeable. Mislim si opet ja magarac umjesto da uzmem 65000 coina.

Prvi pack izlazi Romagnoli IF, Lloris i Alba.
Reko nemrem vjerovat, najbolji pack otkad igram ut a to je od pocetka haha. Osmijeh od uha do uha.

Otvaram drugi pack i izadje ovo:
71b7764dafae8da204e2c2a19a5d5888.jpg


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Loool ko je Crash91Bandicoot. :) Odjednom sa manje od 2 miliona za jedan dan skocio na 3,6 miliona?!?!

Haos mora da je neka ikona uletela.

cbeffe30bc395556019258a4ca47b03d.jpg


Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
@stankovic82 90% sam iskopirao taktike ovog lika https://www.youtube.com/watch?v=Rw2hvN47zYk&t sa nekim sitnim korekcijama tipa CAM u 4231 mi je na stay forward, a njemu nije. Odustao sam od get ih behind na napadacima i progledao.

Jedino ne koristim njegovu 4-4-2 nego neku moju 4-1-2-1-2 narrow koju slabo koristim. Krecem sa 4-2-3-1 i ako je protivnik nesto slabiji od mene onda igram 4-2-2-2 jer tu bolje kontrolisem utakmicu. Ako je tezak mec onda od 75. minuta prebacim na onu defending 433 i privedem mec kraju i to bi u sustini bilo to.
 
@stankovic82 90% sam iskopirao taktike ovog lika https://www.youtube.com/watch?v=Rw2hvN47zYk&t sa nekim sitnim korekcijama tipa CAM u 4231 mi je na stay forward, a njemu nije. Odustao sam od get ih behind na napadacima i progledao.

Jedino ne koristim njegovu 4-4-2 nego neku moju 4-1-2-1-2 narrow koju slabo koristim. Krecem sa 4-2-3-1 i ako je protivnik nesto slabiji od mene onda igram 4-2-2-2 jer tu bolje kontrolisem utakmicu. Ako je tezak mec onda od 75. minuta prebacim na onu defending 433 i privedem mec kraju i to bi u sustini bilo to.

Bas ono get in behind ne radi ni meni ove godine.. CAM mi ima vise udela u igri nego ST u 80% slucajeva. Zato i guram grizmana na CAM u vecini slucajeva. Ovo sam ja koristio ali za 4-5-1, skroz okej.
 
Evo i mene na kratko, u pauzi učenja, uveče igram. Odavno sam rasprodao ceo tim, ostavio ovo i zaista igram odlično, uopšte mi nema razlike medju igračima, ne znam kako, i ne znam zašto... Sa dosta, dosta skupljim timom sam bio lošiji, čini mi se. Evo me sada nadomak 4. divizije, a po malo igram.
3a0912e590afc17b0c1380289b2f1a37.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Drugari, moze li pomoc?

FIFA 19 je u pitanju, ne mogu nikako da je poguram da proradi, da li je (i sta) u pitanju od hardvera, ili nekih dodatnih softverskih/sistemskih podesavanja ne znam, ozbiljnu muku mucim danima, a sve vreme dete "cuci" i ceka kao zapeta puska da igrica proradi. :(

Postavio sam temu sa detaljnim opisom problema u podforumu za Graficke Karte, pa ako je neko voljan da procita i bilo kakvim savetom pripomogne, evo je - GT730 nit' moze da pokrene igricu, niti da instalira nove drajvere

Hvala svima unapred.
 
Evo sta sam dobio u small rare packu iz ovog novog sbc

e9a13ce7f59b7dd9336698f05d3ad831.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@ertz: auuuuuuuuuuuuuuu, cestitam covece, niko nikada nije cini mi se izvukao ikonu na forumu ako ne gresim?

@gfx Bice da je do drajvera za graficku i da tu treba traziti uzrok problema jer je igra "original" i trebalo bi da radi, proveri da li skidas bas za windows 10 64-bit, masina definitivno zadovoljava minimalne specifikacije.

Btw jel si siguran da to zelis da uradis svom detetu? :D
 
Dao klincu da otvori,a ja izasao,kad on zove “tata tata,sta je ovo belo,reko zuto sine... ma ne tata,belo” Ja poleti kad se ono “pujol” sepuri [emoji4]

Necu da ga prodajem,dok ne zagusti. Imam 1,3m cekam BF pa cu da uzmem Bejla ili Mbape-a,a u odbrani Varana.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Doso do 14 pobeda imam jos 11 utakmica i nemam volju da igram ovo ping pong sr**e steta sto pes nema dobar UT ubio bi ovo go*n* jer je gameplay u pes-u neuporedivo bolji. Tesko je sr*nje ova igra....
 
Ja bih tog Pujola prodao odma jer sam ga ja koristio prosle godine i kupio sam ga za 300k, njemu ce sigurno cijena zesotko da padne jer inace nije nista posebno dobar na beku, ali jeste kao stoper, koristio sam i jacu verziju i to kao cistog stopera, bas mi je bio dobar. Sjajan pull ali ipak iskoristi ogromnu cijenu koju ima trenutno i uzmi coine. Za te novce uzimas Bejla, Mertensa i Matuidija.

Nego imam 2 miliona i 830k, jako sam blizu Ronalda, ali se sad bas lomim i ne znam sta ce biti sa njegovom cijenom kad se desi crash, do sad je uvijek drzao cijenu sta se god desavalo, ni toty prosle sezone to nije promijenio, cijena mu je pala tek na samom kraju, a ni tada nije mnogo, no cijnea sad mu je parpena jer je st ali opet ne znam sta ce se desiti s njim, pa bi mi bilo glupo da ga uzmem za 2 miliona i 900k, a da za 15 dana padne na 2 i po ili cak 2 miliona npr, mada ova druga varijante mi ne izgleda ni malo realno.
 
Poslednja izmena:
Imam cilj da napravim ekipu od ikona,koja godi kakva dosla,a Puyol mi je odlicno dosao i sa shadow hemijom mi se odlicno pokazao za sada.

Ostao mi je jos jedan sbc za Thauvina(imam obicnog sa hunterim i razvaljuje) pa cu njega uraditi i ubaciti u tim,ne zurim za sada sa Mbape-om.
Ovo mi je trenutni tim
3c1ddfdacf4ef0ff6ca6d40434c7d3b2.png

Umesto Ben Yedera ulazi Gece kada pocne utakmica.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
^ Jesi probao Dembelea 82 iz Barse ? Koliki je upgrade Thauvin u odnosu na njega ?

Skupljam ali "skupljam" za Mbappea, tek na 100k, a igram 4-5-1 tako da krila nemaju glavnu ulogu bas toliko, ali opet Dembele mi je najslabija karika u ekipi a zaboravio sam na Thauvina.

Sa Sane-om, Grizmanom pa i Fekirom on mi je bas slaba karika.
 
Nazad
Vrh Dno