Šta je novo?

FIFA 19

@padawan Vrhunska ekipa za pocetak, svaka cast. :)

Mnogo je zeznuto trejdovanje trenutno posto igra za ps4 jos nije izasla, pa sam ja forsirao samo onoliko koliko mi treba. Uzeo najbitnije igrace iz navale, a za odbranu cu lako uz katalog kada izadje igra.
9c6ccd03746468da352e98a9eb886f3a.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Talisca je super koliko cujem, Hulk ima da razbija.

Trejdovanje je maltene nemoguce, jedino sto od para zaradjenih od sbc-ova kupuju 84+ igrace kao investiciju jer ce im vecini skociti vrednost... Oni koji uspevaju da trejduju kriju metod kao zmija noge. Nebitno, posle 28, bice lako nadam se, jer su sada iskljucivo trejderi na web appu.

Ne znam za formaciju, mozda bi mi pomogla krila jer je ubacivanje sada kroz sredinu nemoguce od kada su nerfovali pace.

Inace najbitnije je u pocetku naviknuti se na novu mehaniku suta koji je blago receno katastrofa. Low driven je lutrija jer u 50 posto slucajeva zavrsi kao lob (sinoc je Castro poludeo na twitchu i proklinjao EA a on ima prijatelje u EA-u), timed shot nemoguc... Ostaju stari nacini sutiranja, ali finesse i longshot nisu toliko efikasni. Kazu da uglavnom padaju neki ruzni rebound golovi, ovi koji vec sada igraju, a da je 50-50 duel mehanika broken.

Ko ce docekati 28, na web apu nema vise sta da se radi.




Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Timed shot je odlična stvar kad se navikneš jer ne dešava se retko da u odsudnom momentu igraču lopta pređe preko noge ili je loše zahvati. Mislim da doprinosi realnosti.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Hm, ne bih rekao, ljudi ga uglavnom izbegavaju ili iskljucuju online. Offline, mozda moze da bude interesantno, ali, mislim.... ko jos igra offline.

Probajte ovaj novi skill Iniesta move, moze da bude OP.

https://www.youtube.com/watch?v=C8Nqi1O7vJM
 
Sta mislite, da li je bolje uzeti vise untradable paketica, ili manje paketica , ali gde mogu prodati te igrace?
Gledam sada, kada legne nagrada od SB, imas dva izbora.
Samo mi je jos to falilo.
 
Definitivno one packove koje mozes prodati. Trenutno je sve preskupo. Onog momenta kada npr Marsijal ne bude kostao 60k nego 6k mozes razmisljati o uzimanju untradable nagrada jer ce vecina vec imati timove u kojima nema mesta za Marsijala i tako te igrace koji su malo iznad proseka.
 
Znam, ali ovde mi nude duplo vecu sansu, da dobijem nesto, mada, mislim da cu te poslusati.
 
Vi igrate, a mi... Kad će taj petak. [emoji847]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ja cekam prokleti 25. posto sam uzeo srednju verziju igre. Mrsko mi je da pogledam web app, ubio me hype. [emoji2]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam dosao tu negde do kraja da resim sbc, ali treba mi lojaliti koji i tu cekam sada 28...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Isto i ja :D

Jel i dalje radi ona fora da quitujes pred pocetak tekme pa se vazi kao da si odigrao, i tako 10 puta?

E da, da li i dalje menadzeri daju % na ugovore, ne vidim nigde da pise?

I cemu sluze champions league plave kartice +1 overall?
 
Jel imate problem, oni koji igraju, sto se tice udarca slabijom nogom?
Uzmem igraca, koji ima minimum 4, slabu nogu, ali u 90 %slucaja, on je opet, onako neprirodno gurne sa jacom nogom.
Toga pre nije bilo,ne znam odakle im sada to.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nagrada od SB, Fabinho, M. Alonso i neka sica.
Da li zadrzati Fabinha, ili prodati?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Skakace skoro svima cena naredne 2-3 nedelje minimum.
 
Ja sam dobio neke gluposti. Ni jedan ne vredi više od 1500 coinsa.

Nego vi koji igrate jeste probali SB na Legendary. Dosta je teže nego prošle godine.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Koje je ovo njesra za online. Krene fudbal, traje 5 min, pise izgubljena konekcija sa protivnikom, i na kraju pise da je dosao do toga da je 1:0 za njega. I ja kao izgubio mec. WTF!!! Druga tekma, 2:0 za njega u 10 minutu, on Quit i opet izgubljen mec??!?!?! Nema veze sto ima jos 80 minuta igre ali kao *mjau**mjau**mjau*, izgubio si!!!! Nabijem fifu na onu stvar!
 
Koje je ovo njesra za online. Krene fudbal, traje 5 min, pise izgubljena konekcija sa protivnikom, i na kraju pise da je dosao do toga da je 1:0 za njega. I ja kao izgubio mec. WTF!!! Druga tekma, 2:0 za njega u 10 minutu, on Quit i opet izgubljen mec??!?!?! Nema veze sto ima jos 80 minuta igre ali kao *mjau**mjau**mjau*, izgubio si!!!! Nabijem fifu na onu stvar!

Na kojoj platformi igras? Ako je PC ne bi me cudilo da se vec pojavio neki cheat.
 
A izvini, PC je. Mislio sam da je ovo tema samo za PC Fifu jer ima za konzolu. Ma gde nije cheat. Znaci, kada nisam razbio dzojstik. Koje retardirane fore.
 
Nisam za sad imao problema online odigrao 20 tak meceva.

Trenutni timovi, PL mi je glavni LA liga fitnes. Da skupim pare za fernandinja i freda za sredinu. Morata ubija napred kao i ova da IFa svidja mi se sto pace njje toliko bitan vise.
Screenshot_20180924-180534_Companion.jpg
Screenshot_20180924-180509_Companion.jpg
 
Nego vi koji igrate jeste probali SB na Legendary. Dosta je teže nego prošle godine.

Demo na Legendary je takodje pakao. AI ubija u napadu, skoro svaka prilika gol.

Nego, reci mi, da li su omogucili Legacy defending u finalnoj verziji, ili moras da igras tactical?

Mozda i bolje, da se manem vise igranja protiv AI-ja...
 
Nisam za sad imao problema online odigrao 20 tak meceva.

Trenutni timovi, PL mi je glavni LA liga fitnes. Da skupim pare za fernandinja i freda za sredinu. Morata ubija napred kao i ova da IFa svidja mi se sto pace njje toliko bitan vise.
Pogledajte prilog 257616
Pogledajte prilog 257617
Evo ga sada opet, ma daj!!! Vodim 1:0 do 60og minuta. Ubijam ga, lik kako dao gol, napustio mec i kao prc...Nereseno. Ma ovo je golo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*!
 
Demo na Legendary je takodje pakao. AI ubija u napadu, skoro svaka prilika gol.

Nego, reci mi, da li su omogucili Legacy defending u finalnoj verziji, ili moras da igras tactical?

Mozda i bolje, da se manem vise igranja protiv AI-ja...
Nisam gledao game settings na početku pre kick off ali kad se uđe u game settings u toku tekme nema opcije što znači da je verovatno nema uopšte. Bez Legacy na Legendary je pakao. Nije ni WC mnogo lakši. Vezu celu tekmu, jači su brži su i jako je teško. Od 20 tekmi 13 sam izgubio uglavnom sa golom razlike sve na WC. Na legendary sam odigrao jednu i izgubio 3-2 jer mi je CR7 dao gol u 93 minutu. Treba se malo navići a i treba dobar tim. Ja imam prosečan tako da se mora malo vežbati.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
E da ljudi, ko zeli neka me doda na origin pa da se pikamo i tako dalje :D nickname: filnibg
 
Posle malo igre sa web app-om,za pocetak krece se sa PL za sada bez nekih zvezda :p
ultimate.jpg
 
Da li vredi sada kupovati tim, ili cekati 28. kada krenu svi?
Iskusni, sta mislite?
 
Ja sam sa timom za sad završio. Ako uleti nešto iz kesica uleti ako ne ovi su mi za sad ok. Imam adekvatne i rezerve tako da je to to.

ccf0fa8735837e2573d7335587435ef2.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo izašao ultimate edition. Iz pakova Lakazete i Rojs. I izabrao Roha iz CL paka. Da li vredi sad prodavati Rojsa ili sačekati. Mogu dobiti 45k plafon.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Sačekaj, sigurno će vredeti više za nedelju dve.
 
Zavisi. Ako ti treba za trejdovanje i mozes da obrnes coine prodaj. Ako ces da investiras sacekaj....
 
Nazad
Vrh Dno