Šta je novo?

FIFA 19

Svaka čast.
Ja sam očigledno jedini koji nije što iz gomile pekova, što iz SBCa, što od nagrada, baš ništa dobio. I dalje najakuplji neki nesrećnik od 19k. A sigurno preko 50 pekova otvorenih i tu dosta dobrih.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam samo gledao da radim ove advanced sbc i jer i u fifi 18 sam dobijao dobre nagrade. Sad u 19 sam dobio Modrica,Thiaga,Kovacica,Socratesa i Mihtariana. Dok u ostalim sbc nisam nista dobio.

Ovaj sbc za ikone,kada se sve resi,dobija se 5 ikona?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Socratesa?! Mislis Sokratisa? ;)

Strasan pull sa Grizmanom.

@Zoki nema sanse da ne uzvuces dobro nesto, padaju kao sto vidis dobri igraci. Svake nedelje mega packovi od WL i Rivalsa, mora nesto da upadne.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Jeste Sokratisa,greaka u koracima :)

U cetvrtak od silnih pekova mora jos nesto dobro da ispadne. Odigrao sam sinoc sa Grizmanom 5 utakmica i dao je vec 7golova. Jos mi je samo “rupa” na RW,imam 400k coinsa,jos malo i stize Mbape.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Socratesa?! Mislis Sokratisa? ;)

Strasan pull sa Grizmanom.

@Zoki nema sanse da ne uzvuces dobro nesto, padaju kao sto vidis dobri igraci. Svake nedelje mega packovi od WL i Rivalsa, mora nesto da upadne.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
Nadam se i ja. Bar jedan da mi da volju i da me pogura.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Sinoc sam imao 3 do jaja pulla.. Salah, Alaba i Eriksen. Sve ukupno oko 500k zarade :D skupljam za ikonu neku na CM. tipa Vieira ili Makelele.. Hazard odradjen, Lucas odradjen. Saljem posle slike, kada dodjem sa net-a. :)
 
Eto samo sto sam napravio francuze, jeftinija varijanta doduse. Moram da skupljam 70k za Lorisa hitno, Umtiti je dream zajedno sa Grizmanom, Mbappe-om i jednom ikonom u srednjem veznom :) Ostalo mi 30k da uzmem hemije, trenera i imam dosta jaci fitness tim. Hvala Lewandovskom :D

44202358_1571854066249322_4759851309123764224_n.jpg
 
Odličan Umtiti, dok mi je onaj IF Hernandez ništa posebno.
Nerviraju me krila, Martial i Dembele, tanki su previše.
Koju hemiju, da nabacim Kondogbiji, mnogo promašuje?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Bas ocajan, ne pada mi na pamet da dam milion da bih dobio jednu ikonu, radije cu skupiti coine pa posle prodati tu ikonu i vratiti vecinu ulozenog, mozda cak i sve. Mada skupljam za Ronalda, najbolji je ubjedljivo, jeste nenormalno skup ali pravi najvecu razliku.
 
I to da su dali, neke dobre ikone, oni izbacili čist prosek.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Auuu,ja mislio 5,uradio vec prva 4 sbc,nisam puno potrosio,spucao oko 50k,ostalo sam imao u klubu. Nista,i ja odustajem od njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dobro je, nisi mnogo potrošio.
Pa, previse bi dobro bilo, da dobijes svih pet, mada,opet ponavljam, izbor i nije neki.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel radi loyality glitch?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam lojality uradio sa 30 poraza protiv TOTW tima.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Al sam los online. Kao da je igra pod slowmotion i jednostavno ne mogu da igram kako sam navikao. Iz ovih rank qual. imam 3 neresene i jedan win :(
 
IMG-20181017-135057.jpg


Sej vot?
 
Uskoro SBC za Messi-ja,La Liga POTM.

Bilo bi dobro da bude tu negde kao i Hazard.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Izgleda da ne moze to iz Srbije.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Da samo je za neke zemlje kao i prosle godine.

SBC za Mesija nema sanse ispod 1.5 miliona. Ako apgrejduju staminu bice bolji od CR7.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Nadam se da ce Mesi biti ST da mogu da ga pretvorim u CAM-a, ako bude krilo bice njesra jer sam tako puno coinsa prso za Azara...
 
Ja više te SBC igrače ne radim, ne, ne. Neka me Hazard izadje i 200k, neka bude kroz ceo serijal najbolji, ne želim da budem zarobljen. Prošli put sam se tako ispalio sa gomilom zarobljenih coinsa.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Kad pogleda covek na sta je spala FIFA, bude na desetine stranica i sve o FUT-u. :(
 
Nadam se da ce Mesi biti ST da mogu da ga pretvorim u CAM-a, ako bude krilo bice njesra jer sam tako puno coinsa prso za Azara...
Nisi izvukao nista vredno iz packova? :(

Koliko te na kraju izasao i kako ti se cini? Trebalo bi da je gamechanger. Na EA forumu ljudi kazu da je subovanje loan Hazarda maltene dovoljno za pobedu.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Kad pogleda covek na sta je spala FIFA, bude na desetine stranica i sve o FUT-u. :(
Nije Fifa spala na FUT, već je FUT uzdigao Fifu i druge sportske sumulacija na jedan po meni, viši nivo. Ja Fifu igram od Fife 96 i Sega Mega Drajva, pa do sada, što na konzolama što na PC-u. Karijera se uglavnom završi u decembru i kraj. FUT te drži najkraće do juna. Oni koji nisu probali FUT može im izgledati čudno. Ali vredi probati, pa onda suditi. Nije ni FUT zanimljiv ako igraš offline.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nije Fifa spala na FUT, već je FUT uzdigao Fifu i druge sportske sumulacija na jedan po meni, viši nivo. Ja Fifu igram od Fife 96 i Sega Mega Drajva, pa do sada, što na konzolama što na PC-u. Karijera se uglavnom završi u decembru i kraj. FUT te drži najkraće do juna. Oni koji nisu probali FUT može im izgledati čudno. Ali vredi probati, pa onda suditi. Nije ni FUT zanimljiv ako igraš offline.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka

Probao, nejde mi jednostavno. Nemam ja nista protiv FUT igraca, ali imam protiv ljudi koji prave FIFA igru. Nikakve izmene na polju offline karijere ne rade, mogli su tako dobro razraditi ali nista...
 
Evo da i ja predstavim svoj tim, prvo sam krenuo sa Italijanima dobar je bio tim ali nije to to, rasprodao pa krenuo na PL i shvatio ubrzo da ono što meni treba košta mnogo pa će to sačekati...Dakle opet rasprodaja pala i treći tim koji mi odgovara definitivno je mix 3 lige sa najviše francuza. Problem kod Francuza mi je desno krilo stavio sam bio Ousmane Dem. i čovek mnogo loš ali mnogo bar meni ne odgovara. Rešenje je bilo uklopiti Lucas-a i uspeo sam nekako...

Evo slika trenutnog tima ali biće možda neka sitna izmena još ali to je to ne diram ovo u suštini:

Capture.jpg


Generalno mi nešto slabo ide ili je konkurencija opasna ove godine,stalno sam na ivici 4 divizije i nikako dalje da odem.

Takođe mislim da server bezobrazno daje jake igrače tj. timove svaki drugi ima bolje igrače od mene(nekad me zaređa sa po nekoliko utakmica).

Vrhunac svega je danas kad mi izbaci lika i njegov tim sa 5 legendi plus ronaldo hah znači nema dalje, morao sam da to snimim :D ali nisam se dao još je lik maks bezobrazan bio i krljao na kraju plus pauze.

Evo klip pa pogledajte ako vas ne mrzi(obavezno mu pogledajte igrače) meni u odnosu na ovaj gore navedeni tim igraju svi osim desnog beka koji je bio LALA IF 81

 
Po meni , ovo ti je preslaba sredina.
Dobra je za gol vise, ali nema ko da te brani, sem Freda donekle.
Tu ti treba, jedan cdm, sa dobrim defanzivnim karakterstikama, pa onda mozda nesto i ispadne.
Ipak, neko je skoro napisao, da je ove godine, bolje u sredini imati jake igrace, sa dobrom staminom, nego majstore, i u pravu je.
Dzaba npr. Gundogan, i njegova lopta, kada je posle 50' mrtav.
 
Nazad
Vrh Dno