Šta je novo?

FIFA 19

Samo treba po 100k trositi u seriji, onda je obrt coina mnogo veci

Na sta tacno mislis pod serijom?

Danas je bio dobar momenat da se pokupuju neki igraci za 600-700 coina, pod pretpostavkom da ce sutra ili za vikend skociti na mnogo vise. Kazu da su i 83-jke i 84-ke jako jeftine.
 
Ja sam takve glupist idobio iz SBCova strašno. Dobijem Robena i Tolisa iz DR. Ubacim ih u UCL MM i dobijem Vorma iz Totenhema. Strašno. Potrošio 10k da uradim Napoli-Liverpool i dobijem OTW Golovina. Od silnih SBCova jedino obični Rakitić koga sam utopio odmah za 24k. Sve u svemu ništa.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Na sta tacno mislis pod serijom?

Danas je bio dobar momenat da se pokupuju neki igraci za 600-700 coina, pod pretpostavkom da ce sutra ili za vikend skociti na mnogo vise. Kazu da su i 83-jke i 84-ke jako jeftine.

Ukoliko imas 100k, bolje je mnogo odjednom ih potrositi, pa onda staviti to sto si kupio na market, nego po malo kupovati i stavljati. Ja sam malo prije kupio 89 igraca za 38k, sad imam 34k i da se proda jos 42 igraca, cim izvucem pare iz marketa ide nova serija, sto vise ulozis, vise igraca imas, i logicno vise coina dobijes. Juce sam npr. ulozio odjednom 68k na 153 igraca, a kad sam sve prodao imao sam 103k.
 
Ukoliko imas 100k, bolje je mnogo odjednom ih potrositi, pa onda staviti to sto si kupio na market, nego po malo kupovati i stavljati. Ja sam malo prije kupio 89 igraca za 38k, sad imam 34k i da se proda jos 42 igraca, cim izvucem pare iz marketa ide nova serija, sto vise ulozis, vise igraca imas, i logicno vise coina dobijes. Juce sam npr. ulozio odjednom 68k na 153 igraca, a kad sam sve prodao imao sam 103k.
Na kojoj si platformi? Meni evo vec drugi dan jako slabo ide mass bidovanje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@Mankuzo

Nisam bas skontao zasto je bolje odjednom, ali ja sam upravo presao 1 milion coin transfer (mada ih realno imam 540k + oko 500k vredan tim) tako da mi ne ide lose. Danas sam od mas bidovanja zaradio oko 100k + 60k od rivalsa. 160k u jednom danu mi je, cini mi se, rekord do sada.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Ipak dadoh sve pare na igrace, nema sanse da bidujem u narednom periodu, tacnije nemam ič vremena, posveticu se vikend ligama i SBC-evima nekim zanimljivim i to je to... Unapredicu ovaj sastav malo pomalo sa vremenom i cepati.

Martial mi je neizostavan u ovom trenutku, trpi malo hemija u timu, ali sa loyaltiem ce se to srediti...

Edit: falio je trener ipak samo, hemija je sa Lopetegiem izbilna na 100
 

Prilozi

  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    892.9 KB · Pregleda: 52
Poslednja izmena:
Ukoliko imas 100k, bolje je mnogo odjednom ih potrositi, pa onda staviti to sto si kupio na market, nego po malo kupovati i stavljati. Ja sam malo prije kupio 89 igraca za 38k, sad imam 34k i da se proda jos 42 igraca, cim izvucem pare iz marketa ide nova serija, sto vise ulozis, vise igraca imas, i logicno vise coina dobijes. Juce sam npr. ulozio odjednom 68k na 153 igraca, a kad sam sve prodao imao sam 103k.
A koje to igrače kupuješ?

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Vidim da ima ikona, vec od 400k (PC).
Jel ima neko, mozda u planu, neku ikonu, za pocetak, koja ne kosta mnogo?
Mene vuce neki jak centafor, posto ove godine, barem za sada, brzina nije tako bitna.
 
Na kojoj si platformi? Meni evo vec drugi dan jako slabo ide mass bidovanje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
PC
@Mankuzo

Nisam bas skontao zasto je bolje odjednom, ali ja sam upravo presao 1 milion coin transfer (mada ih realno imam 540k + oko 500k vredan tim) tako da mi ne ide lose. Danas sam od mas bidovanja zaradio oko 100k + 60k od rivalsa. 160k u jednom danu mi je, cini mi se, rekord do sada.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
Jednostavno je lakse, efikasnije, ne trosis previse vremena, zapravo najveca je tezina staviti sve te igrace na prodaju koje kupis, kupovina ide jako brzo. Ja kad imam desetak minuta kupim igrace za 10k, ali kad odjednom spucam 50-60k sve lakse ide. Danas kad sam kupio Handanovica imao sam 20k, sad imam

fut.png


U poslednjih par dana sam dosao do ovoga

fut1.png


Sad kupim Matuidija pa ponovo nastavljam sjutra kad stignem
A koje to igrače kupuješ?

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
Sve na kojima mogu da zaradim 300 coina barem, ali sto je cijena manja to bolje, onda se 5% ne osjeti.
 
@ Stankovic: U planu je Crespo 85 a vuce me i Vieri. :)

U stvari, realno sam totalno pogubljen zbog 200 novih ikona.


Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja Crespa, sigurno preskacem, nije mi odgovarao, prosle godine.
Vieri je vec zanimljiv.
Ono sto me sada vuce, jeste, da stedim jos dosta, i da uzmem nekog na CDM, za celu igru.
Npr. Makelele, Gatuzo..

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja miljama daleko od ikona. Rešio gomilu SBCa, otvarao i ove packove od nagrada i da najskuplji igrač bude od 19k, smešno. Dobru ekipu i imam kako nikakve sreće u paketićima nemam.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Odradio sam, preko 20 ovih UCL SBC, i najbolji igraci su gundogan, asensio...
Ostalo teska boranija.
Imam preko 40 tih plavih kartica.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
inform Ben Yeder je mozda i najbolja kartica koju sam koristio u napadu kad je Fifa u pitanju, ne samo za ovu godinu... Haubica...
 
Imam preko 40 tih plavih kartica.

Veruj mi iskoristices ih sve u SBC-ovima, nisu baceni coini.

Ja miljama daleko od ikona. Rešio gomilu SBCa, otvarao i ove packove od nagrada i da najskuplji igrač bude od 19k, smešno. Dobru ekipu i imam kako nikakve sreće u paketićima nemam.

Bedak, ali je tek 5. oktobar, jos uvek je rano da komentarisemo pack luck. Mozda ti od sledecih SB ili WC nagrada upadne neka ikona, nikad se ne zna :)
 
Evo zaradio sam na bidovanju za sat vremena preko 10k na Miralasu i Halilovicu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Veruj mi iskoristices ih sve u SBC-ovima, nisu baceni coini.



Bedak, ali je tek 5. oktobar, jos uvek je rano da komentarisemo pack luck. Mozda ti od sledecih SB ili WC nagrada upadne neka ikona, nikad se ne zna :)
To i ja gledam. Neka upadne nešto krupno da me pogura. Mislim da po pravilu u narednom periodu mora pasti neki igrač bar od 100 hiljada. [emoji847]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
I dalje je aktuelna glupost sa dresovima i isti stadion u WL.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da po pravilu u narednom periodu mora pasti neki igrač bar od 100 hiljada.

Evo meni veceras Boateng od 85k iz MM packa. Mora nesto da upadne, pre ili kasnije.
 
Bravo. Super. Čekam i ja. Strpljiv sam za sada. Ali obaveze me sustižu...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Prodadoh Jesusa teška srca, ali sam morao dovesti Kejna. Lukakua sam hteo ali je preskup. Nadam se samo da nisam pogrešio jer me prošle godine u nekim trenutcima isto na početku extra nervirao jer je bio klasičan balvan.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kako nemam sreće u pakovima, solidnu ekipu sam i napravio.
f32ba02fde37c1ab7eac3df2e2ac3404.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
@Goxy
Ja ga imao, par utakmica, i sta znam, treba znati, sa njim igrati.
Kada se namesti, na finese, pogadja samo tako, realizacija odlicna.
Ali, spor je, i nije agilan.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@zoki ekipa je vrhunska ne zezaj :) 5% igraca ima jace timove sada.

Cene totalno luduju. Sane CL je skocio sa 185k na 240k, dok je NIF ostao isti.
 
Poslednja izmena:
70% ekipe je kupljeno dok još Fifa nije izašla. Skoro sam uzeo Costu, Koulubalija i Cuadrada, a juče Mertensa.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Trenutni timovi, sad da skupim za Alexa Sandra. :D
Screenshot_20181006-130818_Companion.jpg
Screenshot_20181006-130843_Companion.jpg
 
Kakav ti je Lukaku?
Ja ga uzeo noćas, za 200k,ali sam ga odmah prodao.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Fora u Fifi je ona koju sam otkrio prošle godine i pokazala se kao tačna, a otkrio sam je preko Neuera u bundes timu. Igračima treba dati vremena. Barem 10 urakmica dok ne dostignu loyaliti. Tek tada treba suditi o njima. Ja ove godine kad sam uzeo Sancheza i Fabinha, a i Williana hteo sam ih prodati posle 2 utakmice jer se nisu videli. Sad su nezamenjivi, vrhunski igrači. Jedino me brine Azpi ali i njemu treba još par tekmi.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno