Šta je novo?

FIFA 19

Koliko dobro izgleda FIFA i gameplay nakon 7 dana kuliranja. Svaki put nakon pauza se odusevim i mislim da necu stati ni kroz par meseci, a onda pocnem da igram i previse i sve mi postane zamorno i monotono. Sada se igraci krecu kao da je agility na 200 :)
 
Obrisao igru i ne palim je vise, sto je dosta dosta je. Fifa 14 je bila zadnja koju sam igrao sa uzivanjem ovo je sad postalo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*. Nemam reci sta uradise od gameplay-a. Normalne akcije i sanse gde si 1 na 1 igraci promasuju a ulaze neki glupi timed finnese sutevi sa 20+ metra. I takvi su skoro svi golovi. Uzas igra je jednom reciju uzas.
 
Ja se jos borim, ali je pitanje vremena, kada cu je obrisati, i najzad zavrsiti.
Svakih par dana, kupim po neku novu ikonu, pa odigram par utakmica, i onda mi ne bude tako dosadno.
Ko nauci da koristi, taj finesse sut, taj je bog.
Pre par dana, lik me razbio, sa Mesijem.
Znaci, svaku loptu, gura paralelno sa mojim golom, pravo ka Mesiju, i on iz prve, u dalji ugao, i gol.
Znam, da moze valjda , da se upravlja golmanom, pa da se to nekako ublazi, ali...
 
Ja se jos borim, ali je pitanje vremena, kada cu je obrisati, i najzad zavrsiti.
Svakih par dana, kupim po neku novu ikonu, pa odigram par utakmica, i onda mi ne bude tako dosadno.
Ko nauci da koristi, taj finesse sut, taj je bog.
Pre par dana, lik me razbio, sa Mesijem.
Znaci, svaku loptu, gura paralelno sa mojim golom, pravo ka Mesiju, i on iz prve, u dalji ugao, i gol.
Znam, da moze valjda , da se upravlja golmanom, pa da se to nekako ublazi, ali...
Ko pomera gosu tom gol ne mozes dati osim ako ga ne iznenadis udarcem u blizi ugao što uopšte nije lako, prosle godine je finesse bio nesto protiv čega se nije moglo, sad gosa resava problem.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel znate kako se pomera golman?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ko pomera gosu tom gol ne mozes dati osim ako ga ne iznenadis udarcem u blizi ugao što uopšte nije lako, prosle godine je finesse bio nesto protiv čega se nije moglo, sad gosa resava problem.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Pomeram golmana, ali kad igras igru u kojoj imas delay, jednostavno reakcije ne mogu da budu na tom nivou. Daleko od toga da ne mozes da das golu blizi ugao radim to svako dnevno tj. radio sam cim vidim da neko pomera golmana na finese sledeci sut koji imam je uglavnom timed u blizi ugao i gol je. Problem meni je to sto se sve svelo na finese suteve dal na prvu dal iz driblinga ili kako god. Nema akcija nema nicega. Cela poenta igre je da ti igrac kao sto je na pr. Hazard koji ima finesse shot trait a to je veoma bitno dobije loptu na 20 tak. metara u 80% slucajeva sutiram finese i gol je. ako pokusam da radim akciju gde izadjem 1 na 1 sa golmanom mogu da idem na lob u 80% slucajeva ide preko lopta ili precka ili stativa jednostavno igra je dosadna bar meni, nema raznovrstnosti. Sve se svodi na timed finesse.
 
Pomeram golmana, ali kad igras igru u kojoj imas delay, jednostavno reakcije ne mogu da budu na tom nivou. Daleko od toga da ne mozes da das golu blizi ugao radim to svako dnevno tj. radio sam cim vidim da neko pomera golmana na finese sledeci sut koji imam je uglavnom timed u blizi ugao i gol je. Problem meni je to sto se sve svelo na finese suteve dal na prvu dal iz driblinga ili kako god. Nema akcija nema nicega. Cela poenta igre je da ti igrac kao sto je na pr. Hazard koji ima finesse shot trait a to je veoma bitno dobije loptu na 20 tak. metara u 80% slucajeva sutiram finese i gol je. ako pokusam da radim akciju gde izadjem 1 na 1 sa golmanom mogu da idem na lob u 80% slucajeva ide preko lopta ili precka ili stativa jednostavno igra je dosadna bar meni, nema raznovrstnosti. Sve se svodi na timed finesse.

Finesse i pace.
 
Uvođenje timed finishing je odlična stvar jer zahteva malo više skill-a od prostog natezanja šuta.

Što se tiče balansa, mislim da su ga malo pokvarili kada su nerfovali AI odbranu, pre toga je AI daleko bolje ulazio u te finesse šuteve iz prve.

Pace ove godine po meni nije nikakav problem. Stižu defanzivi da pohvataju sve to.

Jedino što bih voleo je da povećaju preciznost dugih lopti i visokih lopti u prostor, to je jedan od razloga zašto je pressing tako popularan. S tim da ja volim da igram protiv takvih u WL , jer pocrkaju do produžetka :d
 
Uvođenje timed finishing je odlična stvar jer zahteva malo više skill-a od prostog natezanja šuta.

Što se tiče balansa, mislim da su ga malo pokvarili kada su nerfovali AI odbranu, pre toga je AI daleko bolje ulazio u te finesse šuteve iz prve.

Pace ove godine po meni nije nikakav problem. Stižu defanzivi da pohvataju sve to.

Jedino što bih voleo je da povećaju preciznost dugih lopti i visokih lopti u prostor, to je jedan od razloga zašto je pressing tako popularan. S tim da ja volim da igram protiv takvih u WL , jer pocrkaju do produžetka :d

Timed finishing je dobra stvar, ali su sa precinozscu finese suteva preterali, pas igra je 0 kontrola igraca je 0, odbrana je 0 kao da igras protiv AI ne diraj odbranu zatvaraj samo sa zadnjim veznim i to je to.
 
Pozdrav svima.
Igram FUT od kraja oktobra prošle godine... koristim sve modove...Squad battles (uspem do Elite 2...), Division rivals (7 nivo, vrtim se oko 600-700 bodova), Weekend league (prošli vikend sam bio za sebe najbolji do sada 11/30)...
Od sreće u pakovima sam dobio (od ovih nazovi malo boljih) Aubameyanga, Aguera, Marcela i Mbappea...plus Werner TOTW....

U prilogu je i tim sa kojim igram trenutno...

Ako ima neko da igra PS4...moze da me nadje pod Butrathegenjo.

Živeli!
39c5f5e70e5b0148ac6c374f5c1e0c75.jpg
423cb2034b728d39315360c2570eee75.jpg


Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Kako vam se cini i da li bi nesto ili nekog igraca promenili? Koja je najbolja custom taktika za ovaj tim?
3c8b620d7a510a4dfafbcf10e573b763.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pre oko mesec dana sam pisao ovde da se zlopatim sa gamepadom za fifu19..... prekjuce konacno uzmem ps4 pro nazad od rodjaka, zakacim ds4 gamepad na komp, tek ovo je vrhunac uzasa..... fifa19 mi izbacivala na desktop ako mi je zakacen ds4, pokusavao sve i svasta da ga pokrenem u jos par igara, u mortal K XL je jedino radio najnormalnije kako i treba, u ROTTR pokrenuo jednom sve ok, posle restarta kompa teorije vise nije bilo da mi proradi u fifa18 sve obrunte komande, uzaaaaaaas!
na kraju odlepim sinoc i po onoj mecavi odem i kupim xbox1 gamepad, i sad mi sve, ukljucujuci i fifa19 radi kako treba :) konacno
 
Kako vam se cini Allan Saint-Maximin SBC ? Vredi li umesto Mbappea ?

P.S ^ Skines DS4Windows i Dualshock 4 radi bez problema. Nemoj dezinformacije tj generalno subjektivno ubedjenje da DS4 ne radi na kompu sa FIFOM da siris jer si individualac sa takvim problemom ovde :)
 
Kako vam se cini Allan Saint-Maximin SBC ? Vredi li umesto Mbappea ?

P.S ^ Skines DS4Windows i Dualshock 4 radi bez problema. Nemoj dezinformacije tj generalno subjektivno ubedjenje da DS4 ne radi na kompu sa FIFOM da siris jer si individualac sa takvim problemom ovde :)

da li ti citas sta sam napisao, nisam pisao generalno vec sta se meni desava, plus ds4windows mi je izazivao blokiranje celog kompa, prepoznavao mi jje ds4 ali je sve bilo neupotrebljivo
 
Ja imam problema, od prvog dana, sa kombinacijom DS4 I PS4 gamepad.
Cesto gubim konekciju, pa zaglupi...
Sa xbox gamepadom, nisam imao tih problema.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
ma i ja sam kupio xbox pad sutra cu jos jedan, da mogu sa devojkom i sestricem da se lemam u MK XL i u Fifi, i to je to, sa njim sve super radi.
 
Ja imam problema, od prvog dana, sa kombinacijom DS4 I PS4 gamepad.
Cesto gubim konekciju, pa zaglupi...
Sa xbox gamepadom, nisam imao tih problema.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Kako ? Bas me zanima sada. Bluetooth od 2000 din da li je Truster ili Asus BT400 radi perfektno ukoliko nema prepreki i na distanci si do 5m. Deblja iverica ili stiropor naprave latency spike i svetli crveno, ali opet, kazem to je pod tim uslovima. Sa kablom (USB-om) radi najnormalnije sa DS4Windows bez ikakvih problema. SAMO ako koristis USB produzni kabl ili usb kabl koji je duzi od 100-120cm dolazi nekada do diskonektovanja ali to je zbog napona i problema sa USB kablovima jer gube napon na vecim duzinama, isto kao i sa RGB tastaturama ili web kamerama koje su native 1080p pa traze dodatno usb napajanje.

Bas me zanima iz kog razloga imate problema.

Btw vidim da retko ko igra fifu. Uradio Alana Sant Maximina za 110k, samo jos 8 wina u online single match da dobijem karticu i uzimam ga, po statsima je bolji od gold Mbappea, a 4x jeftiniji tako da vredi kako god.
 
Ne znam kako, i zasto, ali imam problema.
Koristim asus Bluetooth, bas taj sto si spomenuo.
Kazem, cesto se samo diskonektuje, pa onda opet konektuje.
20 cm razdaljine, tako da nije to problem.
Isto tako, ako ga ostavim u meniju, i odem negde, on se naravno, posle nekog vremena iskljuci, ali kada ga ponovo ukljucim, brljavi u meniju, i moram da izadjem iz igre, pa da ponovo ulazim.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
ja nisam preko BT povezivao vec USB kablom koji je plafon 60cm. sve postupio po uputstvu sto sam nasao na netu. ds4windows je video gamepad preko usb, reagovali su tasteri u njemu.
i naravno, ni u jednoj igri sem u mortal K XL mi nije radio, u fifi19 kad je bio povezan cim pokrenem f19 izbacivalo mi je na desktop uz neki cudan zvuk. u fifi18 sve je bilo obrnuto, ali sve. ROTTR kao da nije postojao gamepad. i najgore, svaki treci put kad pokrenem ds4windows, blokirao mi je komp.
tako da nema sta, da ne bih dosao u situaciju da polupam komp, lepo sam otisao i kupio xbox pad i sve savrseno radi. ds4 ostaje na ps4 pro gde mu je i mesto :)
 
Uzmite Cutrone-a ako igrate Seriju A, čovek je za te pare zver. :)
 
Saint Maximin 3 utakmice 3 gola 2 asistencije. Ja sam zadovoljan za 150k i malo zivaca da pobedim 10 online single meceve. Sada da ganjam jednu ikonu koja je dostojna FUSmAS Lacazete-u ili IF Ben Yedderu i ja sam apsolutno kompletirao FRA tim, fitness tim je otisao predaleko svakako da uzivam sa njim na istom nivou kao i sa glavnim timom.
 
Dal vredi bas 240k, posto ja koristim baš ceo Serie A tim, Tevez daleko jaca kartica a kostao je oko 200k.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Drugi tip igrača je u pitanju, tu sad zavisi i od tvog stila igranja. Staviš mu hawk chem i imaš 99 ( Positioning, Finishing, Shot Power, Jumping), Heading mu je 91, tako da uz 183cm i jumping dominiraš kod kornera i centaršuteva. Ball control i balance su mu 89, Strenght 93 sa hawk-om. Po meni bolji je i od SBC Ibre i mnogih ikona. :)

Sve što je dobio u šesnaestercu, mi je i rešio. Dobro se gradi, nosi igrače na leđima.
 
Poslednja izmena:
Meni je, kao sto sam vec rekao, taj Tévez, jedna od najgorih kartica, koju sam koristio ove godine.
Jedva sam cekao, da je uvaljam, u neki SBC.
Ne znam, kakav je taj Cutrone, ne koristim italijane, ali ne moze da bude losiji, od Teveza.
Ja odradio Liga NOS SBC, zbog Erere.
Sada imam zaokruzenu, levu stranu, na kojoj su, UCL Teles i onaj "napucani" Militao.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel vredi da se da 300k za Rooney-a?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Mislim da ne.
Za mene je to mnogo coinsa.
Mislim, nisam siguran, da mu je stamina losa.
A da ga ubacuješ, kao rezervu, ili da ga izbacujes, nakon 65 minuta, nema smisla.
Da kosta 100k, mislim da bi vredeo m.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
E pa povampirio sam se u poslednjem trenutku. Uradio Nakata Prime.

https://medal.tv/clips/3375381/d1337Y167gzM

Po mom ukusu za moj nacin igranja legao perfektno. Sut sa distance bolestan, poprilicno brz, pokretan, svestan sam statsa ali sam hteo najjeftiniju prime ikonu.

U 86 sbc-u dao maltene ceo fitness tim, jedino je Harry Kean bio tradable, verujem oko 50k. Otisle fusmas karte, plavi Sane i sl. Prodao Ben Yeddera IF za 190k, ulozio oko 100k preko za 83/84 SBC i po 10k za bronze/silver sbc-ove i to je to. U nekoj teoriji izaso me 100k danas, ali generalno imao sam trosak sa FUSMAS karticama, mada sam se naigrao oko 200-300 utakmica sa njima.

EInZ0AG.jpg
 
E pa povampirio sam se u poslednjem trenutku. Uradio Nakata Prime.

https://medal.tv/clips/3375381/d1337Y167gzM

Po mom ukusu za moj nacin igranja legao perfektno. Sut sa distance bolestan, poprilicno brz, pokretan, svestan sam statsa ali sam hteo najjeftiniju prime ikonu.

U 86 sbc-u dao maltene ceo fitness tim, jedino je Harry Kean bio tradable, verujem oko 50k. Otisle fusmas karte, plavi Sane i sl. Prodao Ben Yeddera IF za 190k, ulozio oko 100k preko za 83/84 SBC i po 10k za bronze/silver sbc-ove i to je to. U nekoj teoriji izaso me 100k danas, ali generalno imao sam trosak sa FUSMAS karticama, mada sam se naigrao oko 200-300 utakmica sa njima.

EInZ0AG.jpg
Deder dodaj me dok si u igrici (viaturati3), nas sa xbox nema mnogo na svetu pa mozemo neku friendly da ti testiramo hirosimu i nagasaki :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno