Šta je novo?

FIFA 19

Ovaj flash Tevez, nesto najgore, sto sam koristio, ove godine.
Zivi ocaj od igraca, jedva cekam da ga utopim.

Ja ga probao na jednoj utakmici i deluje mi da je dobar, gol i asistenciju je imao :D
Dobro mada ja sam zamenio Imobilea obicnog, sad zavisi umesto kog igraca ga guras ti.
 
Sada u ovom trenutku kada su TOTY igraci out, ima li poente igrati cak i na casual levelu za neki "dream team" gde je najveci rating igraca 90 ? :) Mislim da nema haha. Pogotovo ako ne radim transfere..

Jesam odmorio 10-ak dana, odigrao samo za Elite 2 SB i dobio 2 85 rated (noname), ali kada videh sinoc timove po streamovima i postave sa ikonama i TOTY 99 kartama, mislim da se tu zavrsava sezona za slabije :)
 
Nema to veze. Ja u WL dobijam timove sa ikonama, Neimarom, Mesijem itd..ali zato izgubim od 82 rated tima gde je vardy najbolji igrač. Kako EA odredi tako će biti.

Sent from my MI 8 Pro using Tapatalk
 
Umesto svakog, i na svakom mestu, od cm, pa do st.
Parametri su samo brojevi, barem, sto se mene tice.
Nista ne znace.
Jednostavno, vidim i na reddit-u se vodi polemika, nekima odgovara, a mnogima ne.
Negde sam procitao, covek se sali, kaze drugom, ti si, nazalost, ubo pokvarenog.
Izgleda da sam i ja dobi otakvog.:D
Sinoc ga ubacim, 70', znaci svez, odmoran, dva puta mu dodam laganu loptu, u noge, a on pravi neki raskorak,i lopta prolazi pored njega.
Takvih primera je bas dosta.
 
Ja ga još probao nisam. Čuči mi na klupi...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Nesto se desilo jer u poslednja dva dana ne mogu nijedan duel da dobijem, igraci ispadaju sami od sebe u odbrani, ajde odbijanje je uvijek bilo tu, medjutim igraci su mi mnogo spori, uvijek na pogresnoj nozi, odbija se od njih kao od drveta
 
Nesto se desilo jer u poslednja dva dana ne mogu nijedan duel da dobijem, igraci ispadaju sami od sebe u odbrani, ajde odbijanje je uvijek bilo tu, medjutim igraci su mi mnogo spori, uvijek na pogresnoj nozi, odbija se od njih kao od drveta
Predji na PES brate.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nesto se desilo jer u poslednja dva dana ne mogu nijedan duel da dobijem, igraci ispadaju sami od sebe u odbrani, ajde odbijanje je uvijek bilo tu, medjutim igraci su mi mnogo spori, uvijek na pogresnoj nozi, odbija se od njih kao od drveta
Napucan tim. Sklepaj tim za 20k, nek ti samo chem bude 100. Znaš kako igraju, kao na stereoidima.

Sent from my MI 8 Pro using Tapatalk
 
Napucan je sigurno, cekao sam crash da napravim ovo i onda ne mogu da se pomjere jb t. Mislim spustim ja ovo na 84 ili 85 sa bronzama, ali i tada ne mogu da mrdnu, presmijesno

fut.png
 
Poslednja izmena:
Ne obaraj timu ukupnu ocenu. Maksimalno sve, bolje je, veruj mi.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Po meni sbc, 3 advance, hybrid nation, league i league and nation, ja kad sam krenuo da igram, isto sam tako oko 30-40k imao, odradio tih 12 sbc, izasao na 420k, prosto previse dobrih packova da te bas nista dobro ne usere.

Ovo je bio odličan savet, hvala. :) Sastavio sam dobar deo tih SBC, sad sam se bacio i na ove TOTY imam oko 20ak za sutra ili prekosutra kada puste sve igrače, pa ćemo videti šta će biti. :D Ukapirao sam da mi je to zabavno, a kad pootvaram sve, štekam coinse.
 
Ovo je bio odličan savet, hvala. :) Sastavio sam dobar deo tih SBC, sad sam se bacio i na ove TOTY imam oko 20ak za sutra ili prekosutra kada puste sve igrače, pa ćemo videti šta će biti. :D Ukapirao sam da mi je to zabavno, a kad pootvaram sve, štekam coinse.

Nista, mozda bi pomoglo da sam rekao da se prvo rade Nation, pa potom League i na kraju League and Nation, to je najbolji nacin da se radi jer se tek na kraju rade 2 sa loyalty glichom.
 
Zavrsio Rui Costu,odigrao dve utakmice i sa hunter-om razbija,3gola i 3 asista. Ima odlican sut,bilo mi je zao IF Ben Yedera,mislio da ga necu mici zameniti,ali Rui je bomba.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kako ti Rui Costa razbija.
Meni je gori, nego sto je bio prosle godine. Bas sam malopre hteo da napišem, kako covek nenormalno pogadja stative i precke.
Inace, kao i prosle godine, kada razbijas nekoga, onda i on daje golove, kao od sale, ali kada god je Billy gusto, tu se nije video.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Od juce,kako sam ga napravio,odigrao sam oko 10ak utakmica. Resio je sigurno 5 golovima i jos par asistencijama. Ima top,sto desna sto leva,kada “puknem” sa TF ulazi,ni ne vidim je,skoro pa probija mrezu.

Jesi li mu stavio kakvu hemiju,kod mene je na hunter?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Juce resih da odradim SBC Advanced, Hybrid Leagues i Hubrid Nations. KRENUO SAM SA 40k, posle zavrseta obe, imam 83k. Ostalo mi je jos da odradim Leagues and Nations. Sta mi savetujete posle toga?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neću da te obeshrabrim, sreća je varljiva kategorija. Do sada sam rešio više od 50 SBC-ova, gomila pekova iz WL i DR i sem Daglasa Koste iz oktobra, kada je vredeo100 hiljada, ništa, ama baš ništa dobio nisam. Sve po 2,3,5 hiljada. I to kada i to dobijem, to je najveći dobitak. Užas, užas, na ivici sam ovo da batalim jer ne vidim svrhu gubljenje vremena vikendom. Bar da padne neki TOTW od 10 hiljada, ni to. Najčešće bez banera. Teraju te da kupuješ poene, a to od mene neće nikada doživeti.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
I ja sam resio da batalim WL ali mi je pao baby Bergkamp od Silver 2 nagrada pre nedelju dana tako da, sve je to cista sreca. Relativno cesto dobijam discard informe, evo jednog danas, i juce za rewards, ali njih i ne racunam u znacajne pullove. Treba raditi i ove flash SBC-ove (sada su opet 2 za TOTY promociju), a krenuo sam da radim tj stigao na pola i za kinesku ligu, moraju se raditi i ti league SBC-ove sada kada su im cene razumne. Posto su repeatable, ljudi rade iste lige po vise puta. Naravno da FP i kupovina packova za coine ne dolazi u obzir. Ali 50 SBC-ova je nista, ljudi rade mnogo, mnogo vise, takodje otvaraju na hiljade packova. Malo je neralno kada se ljudi porede i sa jutjuberima recimo koji trose po 10.000$ tudjeg novca na packove, pa onda samo loze masu. Da ne pricam koliko je maltene nemoguce dobiti TOTY igraca, EA nece da objavi realne sanse nikada, ali one su neverovatno male.
 
Pa ne znam. Lupio sam 50 SBCova, ima ih dosta više. Na stotine pekova otvorenih, da se bliže izrazim. Frustrirano je zaista. Mozda jos ovu odigram i da vidim.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Pa fora je da je sledeci veliki pull mozda tebi "iza coska" i nikada ne znas sta ce ti upasti u sledecem packu. Ko zna kako EA algoritam to obracunava. Samo treba igrati cele godine, i to je to. Ne odustajati.

Evo, isplati se sada i Kasiljas SBC kao najjeftinija 91 karta na trzistu.
 
Ali dzabe kada je untradable. Odradih i intermediate league and nations i sada imam 106k. Zelja mi je da kupim ikonu, ali nikako da stignem do te neke cofre od 400-500k.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije dzaba.
Ja sam ga odmah odradio, nisam potrosio nista, a dobijes 91 karticu, koja ce ti, mozda, jednom zatrebati, za neki SBC.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sigurno ce ti zatrebati, pre ili kasnije.
 
Evo mala pomoc za ove sto kukaju na SBC :D, ovo su vam (pored advance) najbolji SBC da uradite, donose najbolje packove za najmanje novca. IMG_20190111_094053.jpeg

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ali dzabe kada je untradable. Odradih i intermediate league and nations i sada imam 106k. Zelja mi je da kupim ikonu, ali nikako da stignem do te neke cofre od 400-500k.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto bi kupovao Ikonu kad za 600k mozes dobiti baby ili mozda malo iznad nekog iole bitnog, kad je evo sad Shevchenko za 850k kroz 8 (ako se ne varam) SBC-a, imas 30 dana, ako igras sve regularno moras samo kroz SB, DR i FUT da izadjes nedeljno na 110k, plus malo sreca kroz packove i eto ga, ja sam Rui Costu resio za nekih 10 dana, imao sam 200k, iskoristio igrace iz ekipe i to je to, malo proveris sa cim raspolazes, malo sreca, malo zrtvovanje neko iz tima i miran si, uleti prime legend.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Evo mala pomoc za ove sto kukaju na SBC :D, ovo su vam (pored advance) najbolji SBC da uradite, donose najbolje packove za najmanje novca. Pogledajte prilog 263835

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Dzaba, sinko. Sve to odradio i NIŠTA! Kurata sreća, ništa drugo!

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ja ozbiljno razmisljam, da potrosim ove coinse,i uradim Raul-a.
Jel ga je probao neko?
 
Nazad
Vrh Dno