Šta je novo?

FIFA 19

Zamrla tema. Je l se desava nesto? Ja odigrao vikend ligu posle 3 meseca, i opet isto 14 pobeda. Igrao, ne igrao, tu se vrtim od 14 do 17 pobeda.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ma ja kupio pre par dana fifu na popustu, kao aj da igram da ne moram da uzimam origin access. Igrao ranije pa imam tim i sve, brate mili, nista ispravili nisu. Samo sam bacio pare da se nerviram, a zivot mi bio lep :D Primer od juce, protivnicki igrac lezi 1m recimo od kaznenog i ja natrcim na njega i padnem, sudija dosudi penal za mene iako se iz aviona vidi da je vam kaznenog, ali igrac se kotrljao do unutra i penaalll haha :D Jos tona takvih gluposti :)
 
Ja cepam trecu sezonu (offline :D) sa Juniorom iz Realu, pozajmica u Nott Forest pa sezona u Realu. Rating 90 za 2 sezone, bas se naigrao. Poceo pre par dana i sezonu sa Derby C na Ultimate tezini, nikad mi zabavnija nije bila FIFA :) Bas nisam pipao FUT od Januara ili pocetka Februara.
 
Pozdrav ljudi.. Da li ima neka dobra dusa, da pripomogne?? :wall:

Naime.. poceo sam da radim Ronaldinja sbc. I ostao mi jos jedan, 89. Ostao sam kratak 500k, koje nema sanseeee da napravim. *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* nagrade od vikend lige, nista ne baca. Ako ima neko, da mi pozajmi 500k, na ps4 sam. Vraticu mu kroz najkasnije dve nedelje. Uz kamatu, naravno.. :D
Bio bih vam jako zahvalan.
 
Zavrsio prvu sezonu nakon 10-ak dana u career modu sa Mancester Unitedom. Rasprodao maltene rezerve pa i Martiala i Lukakua. Nikad zanimljiviju sezonu nisam imao u fudbalskoj igri, na kraju prsa u prsa sa Liverpoolom gde sam imao srece u poslednjem kolu da izgubi a ja dobijem u utakmici gde je Dybala zakucao treci hattrick i jos poslednji gol dao 16-godisnjak koji je niko za +5 u youth timu sa treninzima i eto upisao svoj debitantski pogodak sa 16 godina :)

Napred Rashford koji je sada vec na 86, levo Lingard (prinudjeno ali je odrao Premier Ligu sa asistencijama), desno Salah (na zimskom prelaznom roku dosao za 110 miliona). Na sredini CAM Dybala, 31 gol u Premier ligi, Pogba i Matic iza. Levi bek Alex Sandro, desni bek Kimmich, u sredini Lindelof i Smalling. Bez obzira na njihove 80/82 ocene, savrsen kombo za sada.

Na kraju sezone imam 330 miliona transfer budzet.

FA kup prso u polufinalu od West Ham-a 2:1.
U ligi sampiona u polufinalu izgubio od PSG-a, 3:5 nakon dve utakmice.

Kontam da uzmem Neymara i Mbappea sa prodajom Lingarda posto mu je sada cena skocila, da poigram jos jednu sezonu i okusam srecu u ligi sampiona.

Nema restarta ni rage quita, mora da se odigra i izgubi, bez obzira na povrede.

https://i.imgur.com/D9pAnK7.jpg
https://i.imgur.com/wg3ubSb.jpg
https://i.imgur.com/Ghw26bT.jpg
https://i.imgur.com/cjrudC3.jpg
https://i.imgur.com/xL8ajgS.jpg
https://i.imgur.com/SZBFJib.jpg

Ne zalim sto sam utrosio 400h na FUT gde sam jedva igrao online, jer je bio odlican uvod u offline deo igre. Nisam znao da rating skace igracima u sezoni u zavisnosti od odigrane utakmice. Dosta je zabavno i ne zamaram se sa karticama :)

Meni na legendary tezini je onako, poprilicno zamorno sa jacim timovima, poslednjih par kola sam imao lake utakmice, ovako napeto. Uvek je tu i ultimate ako bas stvari podju da budu lakse ali sumnjam.
 
Poslednja izmena:
@Boyan cestitam na Reus-u! :D

Kakvi su vam TOTS pullovi?

Vidim da Zoki isto nije imao neku ludu srecu, kao ni ja. Za sada srednje zalosno, Mane jedini vredan...
 
Ja sam sa ovom Fifom na j...si mater, da izvinete. Douglas Costa u oktobru 100 hiljada, i pre koju nedelju Lala 150 hiljada. Ostalo 000000. To je jadno. Stotine i stotine paketica i rešenih SBC-a, da ništa, ama baš ništa ne padne. Tuga! Juče uradim i onaj Bundes liga Tots i padne mi Sommer. Katastrofa. Da te bar malo pokrene ova Fifa, jok. A neću im nikada dati ni dinar za one Fifa poene, nikada. Boyane, čestitam i ja. [emoji482][emoji106]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Zahvaljujem, drugari! :)

Red je bio da me pocasti fifa malo. Ovo je prvi pack u kojem sam dobio igraca vrednijeg od 500k. Rekord mi je bio Van Dajk 90 iz premium WL upgrade-a.
Ako bacite pogled na transfer profit videcete da sam daleko ispod vas, ali ne mogu da se bunim. Ovaj Rojs je nadoknadio sve. U potpunosti je overpowered. Sreca pa je "samo" 4* na oba. Ne smem ni da zamislim da je kojim slucajem imao 5* na WF ili finte kakav bi bio.

TOTS pullovi su mi do sada bili katastrofa. Iz PL Medison, plakalo mi se. U cetvrtak PL nagrade Fernandinjo koji je zmaj i sta jos? Ponovo Medison. Neki balvan iz saudijske lige cijeg se imena ni ne secam. Seferovic iz portugalske sto je opet meh, otisao u sbc i na kraju sinoc Rojs.

Otvaram pack i klasika, zna se da je walkout. Nadam se da ce biti ili nemacka ili (navijacki) srpska zastava jer sam zeleo Havertza ciju sam FFS karticu imao ili Jovica, jer se ni u ludilu nisam nadao Rojsu. Izlazi nemacka zastava, pojavljuje se dortmundov grb i CAM pozicija. Bio sam ubedjen da je Rojs na ST poziciji i ubagujem da ce izadji Gece iako znam da ga uopste nema u TOTS postavi. Ne mogu da vam opisem odusevljenje kada je istrcao Rojs. :D

Odmah nakon toga sam uradio SBC Goretzku iako sam cuvao i zeleo da odradim Vieiru, ali TOTS Fernandinjo i Goretzka su end game kartice tako da nemam za cim da zalim. Sad cekam cetvrtak i nadam se da ce doci Havertz ili Brandt. :)
 
Bravo, bravo, bravo...To je odlično. Uživaj u igri. [emoji482][emoji106]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam odradeo dva 81+ PL upgradea i dobio sam TOTS Fernandinja i Edersona.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam razmisljao nakon duze pauze sa fifom i ove euforije oko finala, da poigram FUT malo, stoji mi onaj stari squad Grizman, Nakata prime, Lacazette fusmas, saint-maximin 86, coutinho fusmas, kante, filipe luis cfl, umtiti, kimpembe, lala i lloris, medjutim setim se svakodnevnog mucenja, kako ide i leto pa samim tim brzo i fifa 20, razmisljam da poigram jos koju sezonu sa mojim unajtedom gde je dibala, salah, neymar i ta bolesna ekipa, za svoju dusu.

Vredi li uopste da se sada igra FUT ? Kontam da je sada Mbappe ispod 100k :D Ako nista drugo da ispunim sebi tu zelju.
 
Kako vam ide? Moj trenutno prvi tim, zamjene su EOAE RVP, 93 Suarez i 91 Feliks. Banka 3.7m, radicu sbc Ronalda ili Gulita, cekam da zavrsi TOTS pa cu vidjeti po sta cu ici.

fut.png


Untradaeble igraci koje imam trenutno

fut2.png

fut.png

fut3.png

fut4.png

fut5.png

fut6.png

fut7.png

fut8.png

fut9.png
 
Poslednja izmena:
Au, svaka cast :D Ja krenuo opet da igram kad je poceo TOTS, za sada sam zadovoljan timom, jurim 95 Ramosa pa mi je onda cilj Ronaldinjo za kraj igre.

Screenshot_259.jpg
 
Ja sam bas imao srece ove godine, i bukvalno, imam najbolji tim za ovih par godina koliko igram UT. Imao sam do jaja pullove.

Kako vam se cini moj tim? :d

I da.. Skupljam pare za boljeg golmana, i u igri menjam na 4-2-3-1 sa 3 CAM. Ronaldinho iza spica, desno Reus, levo Figo. Zato sto mu je Fitness sut nerealan kad se namesti na desnu.


sssssssssss.jpg
 
Poslednja izmena:
Svaka vam cast. Na stotine pekova i resenih sbc-ova i nsjskuplji igrac je bio Trapp tots 115 hiljada, tuga. Od vikend lige dobio Turke neke, pre toga Portuglace, jos pre toga Arape, mislim na one pikove. I ne mogu da verujem da sam i dalje mazohista. Svaka vikend liga oko 14-16 pobeda. Division rivals 4, rank 1 i NISTA, NIKAD!

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav.. da li ima neka dobra dusa, da mi pomogne? Burazer mali kupio soni, ali mu neki slepac prodao sa maximalno iskoriscenim klubovima, pa ne moze da napravi.. ako ima neko, nek se javi u dm, da se dogovorimo sve.. casticu ga 50k coinsa... hvala :D
 
Poslednja izmena:
Kako misliš iskoristio sve klubove?

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Limit napravljenih naloga. Ne znam tacan broj, ali msm. Da je oko 16 naloga da napravis klub na UT-u, limit po konzoli.. kapiram da je to i bio razlog, sto je taj lik prodao konzolu. Sad' ovaj moj malac ne moze da napravi tim za UT..
 
Kako unistavate pregled sa ovim mega slikama... stavite to u atachment.
 
Ja danas presao 6 miliona coina balans, ali mi se nesto ne radi ni jedna ikona. Cene su i dalje preterane, impact na igru nikakav, a gameplay uzas nad uzasima. Nije bitno da li imas Ronalda ili Gulita, svi ce pogadjati stative ili nekog od najmanje 10 odbrambenih igraca u sesnaestercu, igra je nevidjeno skriptovana i svodi se na exploite. Tim je maltene nebitan.

Imam 2 untradable tima i jedva cekam da se zavrsi ovaj pakao sa WL i TOTS promocija sledece nedelje.
 
Ja danas presao 6 miliona coina balans, ali mi se nesto ne radi ni jedna ikona. Cene su i dalje preterane, impact na igru nikakav, a gameplay uzas nad uzasima. Nije bitno da li imas Ronalda ili Gulita, svi ce pogadjati stative ili nekog od najmanje 10 odbrambenih igraca u sesnaestercu, igra je nevidjeno skriptovana i svodi se na exploite. Tim je maltene nebitan.

Imam 2 untradable tima i jedva cekam da se zavrsi ovaj pakao sa WL i TOTS promocija sledece nedelje.
Totalno si u pravu. Vidim kao izbacuju fifa 20, a ova fifa im nije ni za k....
Juce, imao sam 159 stativa na par utakmica. Mase prazne golove, ciste situacije, onda lik jednom predje centar i zvekne mi gol sa 25 metara u 91+ minutu.

Mislim, vazi.
Onda mi dodje lik sa timom sveta, ronaldo x2, neymar, gulit itd i oderem ga 4:0, a njegovi sve stative pogadjali haha.
Uzas fudbal ali sreca se vise ne nerviram:)
 
Ja sam uspeo i ove nedelje sa uzmem elite rank, ali nakon proslonedeljnog debakla sa wl nagradama sada ne ocekujem nista, pa se mozda pozitivno iznenadim.

S obzirom da mi je tim sastavljen od igraca iz nemacke, italijanske i portugalske lige sa jos 2 ikone apsolutno niko mi ne moze uci u tim iz francuskog tots-a osim Mbapea i Nejmara, a znam da njih dvojicu necu izvuci.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno