Šta je novo?

FIFA 19

Ja sam stao.. bar ove nedelje, nemam volje. Cuvao sam Elite 1 reward za Rivals Rank 1 da otvorim odjednom, medjutim najbolji igrac 83. Izgubio volju dosta. Da otpratim ligu sampiona da vidim sta ce biti sa Filipe Luiz-om, ali mislim da je to to.
 
Ne igram vec mesec dana, a sigurno i jos mesec. Izgubio volju i rasprodao sve za bagatelu. Tuga.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
I ja isto, imam oko 500k, plus neke igrace, ali ne igram, niti cu.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja ukupno 1,5m. I to je to.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ja i dalje igram, ali manje-vise casual, bez nerviranja i forsiranja kada ne ide. Pack luck mi je uzasan ove godine, pa ni to bas ne doprinosi kada je motivacija u pitanju.

Menjam tim na svakih 10ak dana, isprobavam razne igrace i formacije, pa sam tako juce odradio prime Nedveda za nekih 130k jer sam imao brdo kartica u klubu vec i skroz je interesantan za igranje + je legenda Juventusa, a iz avatara se vidi za koga navijam. [emoji3526]

Uzeo sam elite 3 ove nedelje pobedivsi u poslednjoj utakmici lika koji je elite 1/top100 igrac, pa ovo nazovi casual igranje jos vise prija.

Havertz je bomba, preporucio bih ga svima, middle Ballack tek stigao u klub, ali osetno bolji od baby verzije. Nedved nedovoljno testiran, ali garantovano vredi svaki coin. Stoperi nisu top klasa, ali rade posao, a Alison me prijatno iznenadio za sada. Pravi gluposti kao i svaki golman, ali i brani nesto sto bi Kurtoa primio samo tako.

6100967a1d28dd764c78b79fc166c45f.jpg
4c0ac08721427540c8dab9f51cbe023e.jpg
e0ce6f5a38a48032319530c84e51cbd4.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja nisam igrao mesec dana. Nemam neku zelju da igram.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Postoji li neki specijalan nacin da se nakupe coinsi?

Skoro poceo, ekipa mi je bas slaba.. :D
 
Samo SBC bajo moj, evo ti lista pa rokaj :)50562181_239259797013173_9109525563972786496_n.jpeg

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Postoji li neki specijalan nacin da se nakupe coinsi?

Skoro poceo, ekipa mi je bas slaba.. :D

Sa reddita sto sam pre neki dan jednom liku pisao.

4x SB monthly - 160k (assuming that you are average player and you get Elite 1 with no issue)
4x Rivals monthly - 232k (you just need to play a lot, division doesnt matter, Rank 1 is goal)

176 games in SB
160 games in Rivals (approx)

That is lets say 330 games.

You need to have fitness squad and mix Rivals with SB for best result obviously. Approx earning with no boosters is 600 coins per game (i'm saying approx).

330x600=198k

This brings approx income of 580k coins PER MONTH if you play all games.

Sure 330 games is 6600 minutes played, which is 110 hours, which average 3.6 hours PER DAY, but when you do math and your time roaming around FIFA stuff, for 3.6 hours per day full month and 580k profit.. + REWARDS (PACKS), and transfers..

Cepaj Division Rivals i Squad Battles.. I obavezno fitness tim da ne kupujes kartice.
 
Squad sam uradio, ali Division kad igram, padaju mi sve neki likovi sa nekim ekipama, neverovatno.. Cak koliko su glupi dam im golove sa svojom shit ekipom ali dzabe kad oni meni daju vise zato sto im je napad superiorniji nego moja cela ekipa.. :D Tako da cu to da batalim, dzabe se nerviram samo dok ne napravim neku jacu ekipu.. Meni napad igraju dva Huntera i Williams iz Journija *mjau**mjau**mjau*... Zasto me ne baci sa nekim laksim protivnikom, da makar imam koje sanse?

Fitness odradim kad dodju na 50% otprilike, kako timski, tako pojedinacno.

Squad cu da pokusam da odradim max koliko mogu, sad sam Elite neki, ali vrv ce da se pomeri granica kako vreme odmice..ali igracu 4-5 tekmi koliko mi daju, prosek oko 1k po mecu.. znaci 4-5K nedeljno..

330 utakmica *mjau**mjau**mjau*, oci ce da mi ispadnu.. :D

Glupi pay to win sistem...
 
*mjau**mjau**mjau*. Na fitness mislim, mada kontam nacuo si kako funkcionise. Ispod 85 fitnessa igraci vise nisu na punom nivou igre. Zato trebas da napravis neki jeftin tim do 20-30k, i svaku drugu utakmicu igras sa njim dok ti u rezervama i na klupi stoji 11 igraca iz prvog tima + 1 zamena po potrebi. Time obnavljas oko 10-ak fitnessa drugoj ekipi, i tako uzajamno i uvek si na punom fitnesu.

A za Division, sada vec zloupotrebljavaju likovi, sa jakim ekipama se namerno spuste u nize divizije da farmaju Rank 1 svake nedelje, jer to mozes da radis i u najnizoj diviziji. Ti cepaj sa svojom ekipom (prvom/jacom) Squad Battles zbog boljih nagrada (ako jesu), a online igraj sa slabijom ekipom zbog fitnessa a i poena bar do Rank 4/3 koji moze i sa izgubljenim da se osvoji.

Samo opet, nije za casual igrace koji bi da uzivaju u fudbalu, psiha i samo psiha ide u FUT-u.
 
Ja ukupno 1,5m. I to je to.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Kod mene 4.8 miliona, bez ikakve zelje da nastavim. Ne zanimaju me ni moments ikone, jer su preskupe. Propustio sam vec 2 WL, i sve mi se cini da su mi vikendi lepsi bez Fife. Ne igram vise ni Rivals, a od SB-a sam odustao jos odavno.

Drzalo me je dosta, ali 1700 utakmica je zaista previse. Ako hoces da igras samo 1-2 utakmice dnevno, besmisleno je.

Nije toliko ni problem u tome sto je gameplay tesko djubre, nakupilo se previse igara i besmisleno je posvetiti toliko slobodnog vremena jednoj igri. Razmisljam da odustanem i od cele fransize jer konzumira previse vremena i zivaca. Nisam u fazonu da donosim teske i melodramaticne odluke na precac, lomim diskove i rage-deletujem igru, razmisljam o tome vec dosta dugo. Videcemo. Od cele friends liste samo jos Boyan igra, pratio sam. Svi su odavno vec odustali... I na PS4 sekciji zvanicnog EA foruma je pustos i svi kazu da je tako redak saobracaj karakteristican vise za jun-jul i period godisnjih odmora pred izlazak nove FIFE, a ne ovako rano.

Ne znam sta se tacno desilo, ali tipujem na to da je kombinacija zaista loseg gameplay-a sa prevelikim akcentom na automatsku odbranu, i cinjenice da je EA totalno poludeo sa promocijama. Inflacija je takodje uzasna, u ovo doba, cene bi trebalo da budu znatno nize. Nema jakih ikona po iole razumnim cenama, i to je razlog.
 
Poslednja izmena:
Fakticki sam prestao daje igram jos u decembru. Nema se volje

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Broj kartica prosto je ozbesmislio gold kartice u neku ruku. Prelazim od danas na SP. Imam Journey netaknut, sezonu sa igracem, sa ekipom, naigracu se sigurno jos 200-300h.
 
*mjau**mjau**mjau*. Na fitness mislim, mada kontam nacuo si kako funkcionise. Ispod 85 fitnessa igraci vise nisu na punom nivou igre. Zato trebas da napravis neki jeftin tim do 20-30k, i svaku drugu utakmicu igras sa njim dok ti u rezervama i na klupi stoji 11 igraca iz prvog tima + 1 zamena po potrebi. Time obnavljas oko 10-ak fitnessa drugoj ekipi, i tako uzajamno i uvek si na punom fitnesu.

A za Division, sada vec zloupotrebljavaju likovi, sa jakim ekipama se namerno spuste u nize divizije da farmaju Rank 1 svake nedelje, jer to mozes da radis i u najnizoj diviziji. Ti cepaj sa svojom ekipom (prvom/jacom) Squad Battles zbog boljih nagrada (ako jesu), a online igraj sa slabijom ekipom zbog fitnessa a i poena bar do Rank 4/3 koji moze i sa izgubljenim da se osvoji.

Samo opet, nije za casual igrace koji bi da uzivaju u fudbalu, psiha i samo psiha ide u FUT-u.

Uh nisam znao za to, pocecu kad skupim za neku krstenu ekipu u rezervama, hvala za informaciju.

Pa ono je suludo, ajde da sam rank top tri pa da razumem onakve ekipe, ali bacilo me u div 6.. Placement meceve, pobedio dva, timovi bili slicni kao ja, a tri izgubio jer su ekipe imale po par ikona i sve 90 + ocene.. Sto najgore ja povedem i vratim se u jednoj sa 0:2 na 2:2 koliko likovi ne znaju nista, a samo stats ih cini jakim ali dzabe.. Moj LB 77 ocena a njegov LW 96.. Mislio sam da je malo realnije pa da pojurim na gore, makar do cetvrte.. Cepacu SP ligu, Squad pa to je sto je, radicu posle ove SBC sto mi je Igor okacio, a Division mozda kad malo ojacam ekipu, ili kad izadje Fifa 20 kad nema nikog, haha.. :D
 
Heh, mislio si do 4 divizije? Pa to je ekvivalent 1. diziviiji u proslim Fifama, vecina igraca je trajno zaglavilo u 5. diviziji, ukljucujuci i mene.

Nema nikakvog smisla uletati ovako kasno u sezoni, apsolutno svi imaju prejake timove.
 
Pa zbog trofeja, reko sva ekipa je vec u top tri, ali prc.. :D Jedino onda da cekam da svi predju na FIFU 20 kao sto rekoh da bih imao sansi ili da me prokenja da vezem tipa 10 pobeda za redom.. :D
 
I onda neko kaže fifa nije realna, MU 5 šuteva, tri gola. Od ta dva šuta koji nisu bili golovi, jedan je bio Bufonov odbitak kod gola, a drugi šut situacija kod iznuđenog penala :d
 
Jel oce neko da igra projateljsku utakmucu na Pc -u?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Najbolji izbor koji sam uradio do sada.. Imam 150k, igram drugi Offline Draft, okusio sam deo Fife u ovih 7 utakmica na Legendary, koje nikada necu.. Neymar, Messi, Best, Luis Figo ma nema kraja.. Druga dimenzija. Vise uzivam u ovome nego icemu sto sam igrao do sada. Drage volje cu odigrati za svih 150k i onda otvoriti paketice, ako nista ne izleti, nastavljam sa Career mod-om kojeg igram par dana. Topla preporuka svima umesto da quick sell ili rasprodaju igrace ako se ne vracaju (posto je online vec dosta komplikovan na PC-u sa bugovima).
 
Imam jedno pitanje,igram fifu na pc od 18,e sad hteo bih da kupim ps4 pro ili xbox one x,staje bolje?samo bi fifu igrao.Hvala
 
Društo šta uzeti ua fifu samo,ps4 pro ili xbox one x?hvala
 
Pozdrav jel bolje da uzmem ps4 pro ili xbox one x samo za fut ?Hvala
 
:D
1f052aa04ac1980729727100ed2de3b7.jpg
 
^ to nešto kao ova prijateljska Nemačka - Srbija večeras? :)
 
Društvo jel bolje da igram fifu na xbox one ili ps4?Hvala
 
Nazad
Vrh Dno