Šta je novo?

FIFA 19

Ali opet kad razmislis koliko perspektive ima Career mod za diskusiju. Secam se starijih PES-ova i FIFA foruma gde si imao brdo tema o svojoj karijeri i talentima :) Ovih dana prelazim kompletno na offline, eto iz nekog inata skupljam novac za drugu ikonu, volim da zavrsim sezonu sa 2 ikone.
 
Vratio se malo da probam posle patch-a i svidja mi se za sad kako se igra, sem klasicnih bugova za fut odbijanja itd.... :D

Treutni tim ceo je firstowned sem KDB-a.

Capture.JPG
 
Ja sam, sada i defintivno zavrsio sa igrom.
Propustio sam prosle nedelje DR, sada WL.
Jednostavno, ne vuce me vise uopste.
Stavio sam igrace na market, cisto da imam coins-a, ako me u nekom narednom periodu povuce , da je opet igram, pa da imam nesto.
 
Vi verovatno igrate godinama ovo. Meni je ovo prva sezona u FUT-u i odusevljen sam. Pogotovo kako sam pre tri vikenda uspeo da sakupim poene za WL.
Sada za vikend sam bio preocajan i “uspeo” da ostvarim 8-20, kada sam odlucio da rasformiram skoro ceo tim i da potrazim pomoc po ovim yt strimerima.
Ovo je za sada moja ekipa i ono na cemu moram da poradim su skill movemeneti, a pogotovo el tornado.
Tu trenutno sakupljam coinse za Mbappea, jer ce dobro doci za to zbog 5 star skillera.
Da li imate neki predlog za sastav?
Hvala unapred.
e4881e4c0852170ede515e9ff41c08bc.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dodatno pitanje za one (ako ih ima), koji imaju Xbox Wireless dzojstik i koriste ga na PC-u. S obzirom da nikada nisam imao nista od Xboxa a vidim da i DS4 i Xbox rade na PC-u identicno, zanima me ako uzmem "wireless Xbox One controller", da li i on moze usb kablom da radi najnormalnije sa PC-em ili mora preko bluetooth-a ? Mislim imam i bluetooth, ali da proverim. Vidim da su oko 40e tako da bih uzeo jedan ubrzo do kraja nedelje u tom slucaju. Neigrivo na tastaturi :(
 
Vi verovatno igrate godinama ovo. Meni je ovo prva sezona u FUT-u i odusevljen sam. Pogotovo kako sam pre tri vikenda uspeo da sakupim poene za WL.
Sada za vikend sam bio preocajan i “uspeo” da ostvarim 8-20, kada sam odlucio da rasformiram skoro ceo tim i da potrazim pomoc po ovim yt strimerima.
Ovo je za sada moja ekipa i ono na cemu moram da poradim su skill movemeneti, a pogotovo el tornado.
Tu trenutno sakupljam coinse za Mbappea, jer ce dobro doci za to zbog 5 star skillera.
Da li imate neki predlog za sastav?
Hvala unapred.
e4881e4c0852170ede515e9ff41c08bc.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Casemiro nije CAM ali ako već hoćeš tako mogao bi da uzmeš nekog brazilca za trenera da mu staviš premijer ligu.

btw el tornado me mogu uraditi svi igrači
Od jeftinijih je tu samo Dele Alli.

Послато са MI 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Casemiro nije CAM ali ako već hoćeš tako mogao bi da uzmeš nekog brazilca za trenera da mu staviš premijer ligu.

btw el tornado me mogu uraditi svi igrači
Od jeftinijih je tu samo Dele Alli.

Послато са MI 8 Pro уз помоћ Тапатока

Za taj El Tornado i ganjam Mbappea


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dodatno pitanje za one (ako ih ima), koji imaju Xbox Wireless dzojstik i koriste ga na PC-u. S obzirom da nikada nisam imao nista od Xboxa a vidim da i DS4 i Xbox rade na PC-u identicno, zanima me ako uzmem "wireless Xbox One controller", da li i on moze usb kablom da radi najnormalnije sa PC-em ili mora preko bluetooth-a ? Mislim imam i bluetooth, ali da proverim. Vidim da su oko 40e tako da bih uzeo jedan ubrzo do kraja nedelje u tom slucaju. Neigrivo na tastaturi :(
Radi sa usb kabalom. Ne treba nikakav drajver. A moze i na bluetoouth.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radi sa usb kabalom. Ne treba nikakav drajver. A moze i na bluetoouth.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Hvala, stize sutra. Probao sinoc na tastaturi, nikako ! Tako da cu ove nedelje da preskocim DR i mozda uhvatim Elite 3 u SB. Jos jednu ikonu da ugrabim i tu sam stao sa online :)
 
Ima li aktivnih igraca FIFA 18 na PS4?

Javite mi se u PM, treba mi jedna lagana usluga. Hvala unapred. :)
 
Sjajan dan danas, dosli mi Ederson, Firmino, UCL Pike, UCL Alba, Handanovic, IF Laport, IF Pici, neka ikona ce bas jeftino da me ispadne :D

UCL live Kimpembea mogu sad da utopim za 500k, ali posto je najbolji stoper kojeg sam ikad koristio necu.
 
Izvini, da te pitam, posto sam ja dobio samo Douglasa Costu jos u oktobru, kada je vredeo 100k, i otada na stotine paketica i SBCova rešio, silne paketice od WL i DR i veliko NISTA, retko kada i baner. Najskuplji igrac 14k. Je l si ulagao u Fifa pointse? Prosto mi je nestvarno da neko moze od igre dobiti tri igaca, a kamoli 40ak ili koliko si ih vec ti dobio. Čisto bih voleo da znam, jer zadnji mesec jedva da i igram, prosto sam frustriran i hocu da je prodam. Hvala na odgovoru.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Dal je moguce da je konacno pala cena Mbappe-u.. Ovo cu da ugrabim za nedelju dana ako se ne odlucim za neku CB ikonu uz Kimpembea tek toliko jer me Umtiti smara kako god okrenem.

Nekako mi ne ide da bacim untradable Sainta zarad Mbappea, nubara sam necu osetiti razliku I guess. Ne znam koliko mogu da ocekujem od Luiza i neki skok ove kartice.. Ne znam kako igra covek, nisam ih pratio duze vreme.

CD6eaeW.jpg
 
Dal je moguce da je konacno pala cena Mbappe-u.. Ovo cu da ugrabim za nedelju dana ako se ne odlucim za neku CB ikonu uz Kimpembea tek toliko jer me Umtiti smara kako god okrenem.

Nekako mi ne ide da bacim untradable Sainta zarad Mbappea, nubara sam necu osetiti razliku I guess. Ne znam koliko mogu da ocekujem od Luiza i neki skok ove kartice.. Ne znam kako igra covek, nisam ih pratio duze vreme.

CD6eaeW.jpg
Pala cena jer sutra ide winter upgrade pa ce dobiti novu normal karticu a ako pogledas informove njega, van dajka, rojsa, nenormalne cene jer ce sve ici + u odnosu na razliku obicnih kartica.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Izvini, da te pitam, posto sam ja dobio samo Douglasa Costu jos u oktobru, kada je vredeo 100k, i otada na stotine paketica i SBCova rešio, silne paketice od WL i DR i veliko NISTA, retko kada i baner. Najskuplji igrac 14k. Je l si ulagao u Fifa pointse? Prosto mi je nestvarno da neko moze od igre dobiti tri igaca, a kamoli 40ak ili koliko si ih vec ti dobio. Čisto bih voleo da znam, jer zadnji mesec jedva da i igram, prosto sam frustriran i hocu da je prodam. Hvala na odgovoru.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Ne naravno, ni centa, *mjau**mjau**mjau* druze tough luck, ali ne bih da te s*mjau**mjau**mjau**mjau*m dodatno :D

IMG-20190215-004157.jpg
 
FIFA 19 (PS4) ako hoce neko PRO Clubs da roknemo pobedu za trofej neka baci PM!
 
Hm, ok sam prosao sa apgrejdima, dobio sam upgrade za Futmas Rasforda i Toreiru, kao i crvenog Sterlinga od pre neki dan. Uzasno mi je krivo sto ne uradih VVD POTM, koji je skocio na 92... ali to je zivot.

Base icon SBC se isplati maltene samo ako dobijete Pelea, Ronalda ili Socratesa... ostalo jedva, bas slaba promocija.

Cekam da srede reactions of 91 SBC Cecha, nakon sto je otkriven bag da ostaje stat od obicne verzije. Uzas.

Preskacem ovu WL jer sam na Kopu... prvu od kada je izasla 19.
 
Ja sada skontao da mi Fusmas Toreira od 82 na 86. Vrh je. Steta meni samo sto je jedino Fusmas Lacazete jos dobio upgrade 86-87. Grizman, Kante, Coutinho, Kimpbepe.. Ocekivao sam nekog *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*.
 
Pa, zato sto je za sada samo PL apgrejdovana, bice jos...

Ja sam medjutim utopio neke dosta dobre high rated untradables u David Luiz SBC koji me je kostao samo oko 150k... Futmas Firmina, SBC Huntelara, IF Dembelea, SBC Martineza... No nebitno jer je to CB koji sam zaista zeleo, a za ove nije bilo mesta u timu.

Da se ne zalite na pack luck, 83 mi je najbolji iz packova. :(

No, opet, ko sto rekoh, mala je to cena za ovakvog end game CB-a, sa cijom sam NIF karticom igrao do juce jer je dominirao. Ljudi su uglavnom u dilemi, da li njega ili trejdabilnog Milita, gledajuci samo statistike i cenu. Mislim da je to greska.
 
Poslednja izmena:
Odradio i base icon i Luiza, sve ukupno me ispalo oko 500k, prodao Laudrupa za 600k tako da sam super prosao. Klajvert mi je dosao, moglo je mnogo bolje, ali i mnogo gore, on je in game sasvim dobar koliko vidim, mnogo bolji osjecaj nego sa Arnautovicem ili Obamejangom za sad. A za Luiza nemam rijeci, sad imam strasan problem jer imam Nestu, Luiza i UCL Live Kimpembea, a svi su prebrutalni.
 
Pa, zato sto je za sada samo PL apgrejdovana, bice jos...

Ja sam medjutim utopio neke dosta dobre high rated untradables u David Luiz SBC koji me je kostao samo oko 150k... Futmas Firmina, SBC Huntelara, IF Dembelea, SBC Martineza... No nebitno jer je to CB koji sam zaista zeleo, a za ove nije bilo mesta u timu.

Da se ne zalite na pack luck, 83 mi je najbolji iz packova. :(

No, opet, ko sto rekoh, mala je to cena za ovakvog end game CB-a, sa cijom sam NIF karticom igrao do juce jer je dominirao. Ljudi su uglavnom u dilemi, da li njega ili trejdabilnog Milita, gledajuci samo statistike i cenu. Mislim da je to greska.

Ima li nekih nagadjanja za ostale lige negde ? Nadam se da ce bar Grizman dobiti +1 :)
 
Sutra ujutru radim 5 komada OTW pa kako hoce, odustajem od ikona, tek sam na 230k, previse je to grinda. Ako me nesto ukenja uspeo sam, ako ne to je to, previse sam igrao, imam 600h na originu u pm :)
 
Da li se zna kada ce se upgradeovati ocene igraca iz serie a ? vidim za sad su to uradili samo za pl i bundesligu.
 
Fenomenalne nagrade i danas, untradeable OTW Marez i Morata, gold Nojer, od tradeable igraca Riberi i Davinson Sancez, player picks Bruno Fernandes i Ojarzabal, bio je i Baloteli ali sam uzeo zbog rejtinga Portugalca, 86 kad upadne to je uvijek dobro za sbc.

Morata skoro sigurno dobija upgrade sledece nedelje. Marez je oko 300k, steta sto nije tradeable jer ne vjerujem da ce on dobiti bilo kakav upgrade do kraja sezone s obzirom kako igra. Sad imam dva 87 Mareza, iz player picks i ovog. Oh well, onog iz pp cu utopiti u sbc.

Jako odvratna kompanija, imam tri i po miliona u steku i cekam neku brutalnu prime ikonu da odradim i oni odluce da ne izbacaju vise prime icons.
 
Poslednja izmena:
Falcao je dz, posluzice za neki SBC, 50-ak hiljada, mada sumnjam da neko moze da nema dovoljno igraca i da ga iskosta preko 5,6k za 89 rated. A i sut je bomba, bar za moj fitness.
 
Nazad
Vrh Dno