Šta je novo?

FIFA 19

Ljudi masu traj harduju posebno od kad su ubacili tots kao player picks, kao da im zivot zavisi sa svakakvim trikovima se bave. Mnogo je vise diskonektovanja kad povedu i uracuna im pobjedu, ponovo je lako biti previse agreisvan, contant pressure u ne punom obliku ali nekom slicnom itekako funkcionise, a da se stamina ne trosi toliko, ali nista me ne nervira kao ovo pomjeranje golmana i pustanja da ai igra odbranu, kontrolisanje samo jednog igraca. To ubija ovu igru i naravno stanje sa samom igrom ili serverima, ne znam ni sta je to tacno ali igraci se nekad ponasaju kao da nemaju nikakvu agilnost, uzasno su spori, kao da su pokvareni jednostavno, samo jednu wl sam propustio od pcoetka sezone, na transferima zaradio preko 13 miliona coina, imam predobru ekipu, ali igram reda radi, dodjem do gold 2 i stanem, jedino sto jurim poslednja tri mjeseca je 14 swap karti. Ipak zacrtao sam da cu R9 da odradim i odradio sam ga, imam sad 1.1 milion i plan mi je bio Vijera, ali sad su me zajebali sa ovim Auarom, pa ne znam da li ipak da ga odradim ili preskocim i odradim Patrika po planu i programu i tu zavrsim sa ovom sezonom

https://www.futbin.com/19/player/20915/Houssem Aouar/

Iskreno jos nisam kupio novu iako je izasao preorder na cd keysu, jos se lomim iako cu je uzeti na kraju. Pametnije bi mi bilo da drugacije utrosim vrijeme ili makar na druge modove posto je ultimate team bas naporan, toksican, oduzima mi zabavu, a ja sam neko ko dobro igra, imam skor tipa 1500-100-700, igram gotovo samo wl i rivals, sb zbog objektiva, 4-5 utakmica mi obicno bude dovoljno da ispunim to za swap. Ovdje zabave nema, sve je na noz, sve je kao da im zivot zavisi od igre, to je pocelo bas da me smara.
 
Poslednja izmena:
Ja cu morati preorder, 2-3 meseca nisam igrao FUT, bas mi se igra opet. Sada na laeto da poguram career opet, ali FUT se ceka, iako znam da ide dejavu :D
 
Au kakav user veceras iz obicnog Ligue 1 Conforama Upgrade-a.

P.S. Soares je ovde samo zbog Firminovog chem. Menja ga Werner 89 koji je po meni najbolji napadac kog sam koristio do sada.

FIFA19 - Neymar.jpg
 
Poslednja izmena:
Ljudi na EA forumu su otvorili na hiljade packova i JEDAN izvukao Nejmara. :p

Ja izvukao Mendesa i Jose Fontea iz nekoliko upgrade-a, nista specijalno. Sutra sigurno duplikat ili neka glupost, WL nisam na zalost imao snage da odigram cak ni za 11 pobeda.
 
Nekoliko desetina hiljada...ja spremio 4 obicna i dva 81+ ocekujuci da ne dobijem ama bas nista kao i cele sezone.

Do sada mi je najbolji pull bio tradeable Doherty TOTS (zavaljan za oko 200k).

Prvo sam bio u zbunu kada sam video Brazilca i CAM, jer znam ko su CB, a mislio sam da je Neymar LW.

Ovako nisam skakao po kuci ni kada su mi se deca rodila. [emoji2957]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Haha, verujem. Ja sam se isto radovao prosle godine kada sam izvukao Pelea u WC modu, samo mi je on nedostajao od velikih ikona, bila je velika verovatnoca da se izvuku duplikati...

Ove godine mi je najbolji pull TOTS Mane, ali cela TOTS promocija je bila azocarenje.
 
E ljudi moj, svako je ponesto izvukao, ja nista, ama bas nista. Tuga od nagrada, tuga. Silni meseci prodjose, cela sezona. Poslednja 3 meseca WL nisam propustio i nikakva nagrada i stimulacija, sve na misice. I tu malo bolju ekipu kada sklepam na foru, odigram losije WL. Znaci sve vreme sa bilo kojom ekipom vrtim se izmedju 11-14 pobeda. Da spomenem da mi je najskuplji igrac bio Totw Lala, 150 hiljada. Očaj živi! Pravi sam mazohista, ali pravi.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Aaaa.. Cele sezone cekam da dobijem nesto iz WL nagrada.. I.. KONACNO!!! Kao budali samar mi je legao!! :D Hvala EA... Krivo mi je samo, sto sam na poslu, pa nisam mogao da skacem kao kod kuce. Ali culi su me svi, to je bitno! :D

mbappe.jpg
 
Bravo!

Ali odakle ovakva ekipa od 10 miliona, ako nisi do sada imao srece...:D
 
Bravo!

Ali odakle ovakva ekipa od 10 miliona, ako nisi do sada imao srece...:D


Nisi me skapirao.. :D Nisam imao srece sa WL nagradama.. Na pocetku igre sam dobio CR7 na Advanced SBC. Matheus prime, i jos 2-3 ikone baby i mid. Sve na promo sbc, ili na Leaugue SBC, ili icon SBC... :D

Sve ikone su mi untradable. Iz SBC-a. Malo po malo, pa skupljam, *mjau**mjau**mjau*. :D
 
Mislim da je to to sto se ove sezone tice, jos Vjeiru imam da odradim i zavrsavam. Mozda upadne nesto za prvi tim iz ultimate tots, ali ne nadam se tome

fut.png

fut1.png
 
EA je jedno đubre neopevano! 1m koinsa sam ulozio u 4 Ultimate packa i 5 Rare Mega packa, i i i NISTA! Sramota, jedva ulupno 200 hiljada. Mislim da sam zavrsio za sva vremena sa ovim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*m nepravednim. Prodao sam Ronalda i sve ulozio, ajde da probam da vidim i potvrdim. Mislim da je vise necu kupovati, gotovo sam siguran. Ostala mi je tu neka ekipa i jos 15 utakmica u WL koje ne zelim da igram.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Uzasno, bas uzasno, ljudi na fifa forumu masovno odustaju, ne znam ni da li da uzmem 20, imao sam 17-7 uz najvece mucenje ikad i onda poklonio sest pobjeda, neki srecnici su to zasluzili posto sam ja krv propisao u te 24 utakmice, ovo je toliko toksicno i mucno trenutno da nemam rijeci stvarno. A ponasanje igraca u jednoj utakmici kao na steroidima, u drugoj kao na stakama da igraju, stvarno nejasno uzasno. Imao sam poraz dje lik ima 7 suteva i daje cetiri gola, ja imam 23 suta i dajem tri, uz pet pogodjenih stativa/precki :D R96 odlucio da ne moze okvir da pogodi :laugh:
 
Poslednja izmena:
Odustao odavno i ni malo se ne kajem. WL je nameštaljka kakve nema. To gde nabijem lika koji ima tim sa 7 ikona, 3 TOTS i CR7 a izgubim od lika koji ima zlatne engleze, za*ebi.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ma beži bre. Na šta liči ova Fifa, koja nepravda i prevara.
Odigrao sam 25 puta WL do sada, sigurno, znaju ovi moji prijatelji koji su i ovde na forumu.
Koju god ekipu da imam krecem se u WL od 11 do 16 pobeda i nikada nisam dobio niti jedan dobar PIK, niti jedan igrac preko 100 hiljada.
smesno i zalosno.
Division Rivals sam u 3. diviziji i uvek rank 1, dva Rare Mega packa i NIŠTA!
Još sada rekoh, ajde valjda će da me nagradi sa nečim, uložim milion koinsa u ove Ultimate packova i Rare Mega packove i ukupno 150 hiljada zarada.
U prethodnom postu sam napisao 200k, ali nije, već 150k.
Plus, u ovim transakcijama i strahovitom padu cena do sada izgubio preko 2m koinsa.
Bauljam nervozan vikendom po kuci, žena mi ništa ne prica, podržava, ali čemu ovo vodi...
 
@all vidimo se u Fifi 20. :p

Zoki bre, ne radi se nikada "pack suicide" sa coinima. Jel mi verujes da sam 100% ubedjen da ni za ovih mojih 6 miliona coina ne bih nista izvukao?

Trebalo je da odigras jos jednu-dve WL, samo tu imas sanse da izvuces nesto. Znam da si ogorcen, ali za 90% ljudi je tako, veruj mi pratim EA forum i svi kukaju na losu srecu. Tema o izvucenim TOTS guaranteed igracima je nesto najdepresivnije. Niko, ali ama bas niko nema znacajne pullove.

EA je pod strasnim pritiskom regulatora zbog lootboxova i poredjenja kockanja sto FUT realno jeste sa "suprise mehanikom" kinder jaja. Jos gore je procureli patent za dynamic difficulty koji su kao demantovali ali im niko ne veruje. Morace nesto da menjaju od sledece godine.
 
Poslednja izmena:
Igra skill, a ne karte ;)
Nema skill nikakakve veze jer ti zlatni englezi koje sam pominjao lik sa 3 šuta na gol sva 3 uđu a ja imam 23 šuta i uđe 1 ili ni jedan, a da ne pominjem situacije oko stativa, prečki. To sa skillom veze nema. Da je slill ne bih se nervirao. Bude tu i likova koji me baš nadigraju i tu nema problema.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Igra skill, a ne karte ;)
Apsolutno se slazem. Bolje kartice mogu da budu prevaga kada se lomi izmedju dva ranka i teskih utakmica, ali svakako nisu merilo kvaliteta igre koja je, slazem se, totalni raspad, ali kada je u pitanju gameplay i cela filozofija kojom se EA vodi.

Uzeh i ove nedelje elite i nadam se da cu u cetvrtak napokon dobiti nesto na cemu moze da se zaradi. Dosta mi je vise untradeable kartica. Ceo tim, izuzev dva-tri igraca, mi je untradaeble. Nocna mora kada hocu da poboljsam tim.

Prosle nedelje dva golmana i Jose Fonte u tots packu. Tek oko 150k dobio nakon sto EA uzme svoj deo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@Padawan, ogorčen sam da nema kud.
Mogu slobodno da kažem da sam do sada otvorio preko 500, 600 paketica, ako ne i vise i to vrlo dobrih. Pa brate mili, da te bar pogura malo ne trazim ja Ronalda , ikone i ne znam ti šta. Ali bar nekog igrača od 300k, 400k... Nisam neki igrač, ali nisam ni dunster. Doguram do 14-15-16 pobeda u WL.
Ne znam, prosla godina je bila solidna i daleko, daleko bolja. Sada napravili cirkus sa karticama svih boja i dezena. Nikada vise igraca dobrih u ponudi i nikada manje dobitaka. Daj boze da promene taj sistem i mehaniku i da se ukinu ti Fifa poeni.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko dal ima neki kosati youngster u career modu koji podseca na Gullita ili Hernandeza ? :D Bas su mi te kosice u FIFI gotivne u gameplay-u, kao sto je kod Ronaldinja, vidi se razlika haha.
 
Drustvo planiram da uzmem fifu 20 preko origina,sad kad bih uzeo fifa 20 ultimate edition jel bih dobio odmah tih 25 jambo pekova ili kako ? hvala
 
Seva iz mid icon packa, oh well, ide pravo u Vjeira sbc.

Ovako treba, ovaj covjek treba svima da nam bude idol

 
Poslednja izmena:
Drugari,

Verovatno je bilo price o ovome, ali da ne listam sada stranicu po stranicu..

Koji kontroler preporucujete? Kupio neke obicne wireless/kablovske od po 1000 dinara i nikako ne mogu da ih namestim. U meniju luduju, igraci se sami krecu.. Vidim da se mnogi zale na te unsupported dzojstike, ali nikako da na netu nadjem listu suportovanih. Kontam da je Xbox 360 kontroler korektno resenje sa onim njihovim softverom za podesavanja?
 
Da li je ovde neko prešao sa Pes-a na Fifu 19 i neće se vraćati (na pes)?

Od starta mi se Fifa činila debelo inferiorna u odnosu na Pes, čak smešna. Ali počeo sam karijeru, i malo po malo, u mnogim momentima je više fudbalski fix nego pes.

Kontam da je nivo frustracije isti i u FUT i u myClub, ali voleo bih da čujem neke detalje zbog kojih je možda pametnije koncentrisati se na FUT 2020?
 
Nazad
Vrh Dno