Šta je novo?

Xiaomi Pocophone vs Mi8 vs MiMix 2s

stevan10

Čuven
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruke
2,889
Poena
565
Moja oprema  
Mobilni telefon
Moto Edge 40
Pametni uređaji
Amazfit GTR 4
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Гледао сам доста рецензија и никако да се одлучим за један од ова 3 модела. За једно месец дана бих узимао телефон па ме занима ваше мишљење(шта је плус а шта минус у односу на друга два), поготову од оних који су користили неки од њих(или више).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Волим доста да фоткам, тако да оне камере су ми битне, батерија такође. Гледајућиразне рецензије, не могу да их похватам на ком је каква камера. Час причају на једном боља, чаш на њему лошија или звук при видео снимању час бољи час лошији. Мало ме одбија на мих-у та селфи камера доле, то окретање фона при сликању, дал је то обавезно или људима само незгодно што је доле па окрећу фон из навике. Код друга два ми мало смета зарез мада ми то није пресудно. Такође, било који да узмем ће у неки кејс тако да ми не смета нпр. Поко завршна обрада...


Sent from my Redmi 5A using Tapatalk
 
Mislim da je najbolja kamera i generalno dizajn na mi mix2s, ekran na mi8, uloženo dobijeno na pocophone.

Sent from my Xiaomi Poco F1 using Tapatalk
 
Kamere, pa najlosiju ima Poco, ova dva bi trebalo istu/slicnu da imaju. Selfi je bolja na Mi8. Baterija, tu dominira Poco. Sta znam, idi na Mix 2s. Ili cekaj Mi Mix 3.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Мих ми је за сада фаворит, па ћу видети још до средине октобра када будем узимао један од њих.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@stevan10 Imam istu trilemu.

Mix 2S definitivno najlepsi, predjna kamera mu je slaba, mi8 najbolji ekran premda mu je notch bas velik al ima IR kameru pa ajde. Poco definitivno ako neces previse para da dajes, 80 e razlike izmedju mi8 i njega.

Gledao sam na ovomreview da se Mi8 greje te da na benchmarku ne dostize nivo ostalh SD845?

Jest da je gsmarena review ali:

https://www.youtube.com/watch?v=ZGn4v1cbt0A

Jel bi kupovao kod deraca domacih il?
 
Poslednja izmena:
Код једног члана форума...
И ја гледам разне рецензије и час ми се један чини као права куповина, час други а час трећи. И онда опет појма немам који бих, па онда гледам још, пратим овде на форуму шта пишу по темама.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Биће мозгања још месец дана... [emoji4]

Sent from my Redmi 5A using Tapatalk
 
U pitanju su vrhunski modeli, razlike nisu velike pa to onda unosi nepotrebnu dilemu:)

Mix je moj favorit, dopada mi se takav dizajn, ako ti odgovara cena to je to. U slucaju da zelis da pristedis malo, a opet da imas vrhunski fon, onda je poco devojka za tebe
 
Поручио Покофон, обзиром да ће ми бити други фон а мислим да има шта да понуди....

Sent from my Redmi 5A using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno