Šta je novo?

zvučna do 20 evra

bokica80

Poštovan
Učlanjen(a)
02.05.2014
Poruke
429
Poena
70
Asus Xonar DG profi PCI 5,1
Zvučna kartica Creative X-Fi Xtreme Gamer 7.1
Sound Blaster SB0790 X-Fi Xtreme Audio 7.1, 24-bit 96KHz PCI

šta je najbolje od ovoga
 
Za te pare Xtreme Music. Eventualno Audigy 2ZS.
 
ova audigy 2zs ima po 1000-1500 da se uzme, al ima prednji panel na kućištu, to mi ne odgovara nabavio sam lc konkord kućište pa ne bih da kvarim estetiku napred, a ova xtreme music kreće se isto kao ona gaming... Ja sam mislio da uzmem asus 5.1 pošto vidim da je prodaju po 3-4 hiljade sa garancijom, opet bolje dati 1500 nego 4000 ako je ispravna :D
jedna asus dx 7,1 mi prošla ispred nosa za 2500 nisam stigao da kupim...
Inače koristim slušalice logitech g430 (imam i zvučnu 7,1 od njih al ne koristim), sennheiser hrd 160 bežične (koristim 2 dana dok se ne isprazne baterije) - ona je na integrisanoj (front panel)
i sad da ne bih zeznuo utičnicu vađenjem konektora svaki drugi dan, reko bolje da uzmem neku bolju karticu. A mikrofon sam nabavio BM800 svi ga hvale, al kad ga uključim čuje se blago šuštanje (znači da je mikrofon krš u prevodu), kad mikrofon od 500 din radi bolje nego on...Mislim čuje se on lepo i sve, ali me nervira to šuštanje koje ja čujem na slušalicama... A zvučnike 5.1 ne sećam se kad sam zadnji put koristio, to mi i isključeno iz kompa. Mislim integrisana na matičnoj je extra što se tiče zvučnika zvuk kao u diskoteci kad se odvrne, ne probija ne šušti...
 
Pa uzmi A2ZS bez prednjeg panela. Koji ce ti to?
 
Nazad
Vrh Dno