Šta je novo?

FiFA 19

Goxy

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2002
Poruke
3,960
Poena
710
Eve tema za novu Fifu. Mislim da je pravo vreme pošto je juče izašao Demo a full verzija stiže uskoro, nekima 20-tog, nekima 25-tog a nekima 28-tog.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
fc7a05aa6c6c2a10b19837536d12a4cf.jpg
 
Poslednja izmena:
Taman sad kupujem ps4 pro pa da pocnem sa fifom 19

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa da krenemo...[emoji123][emoji847][emoji482]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Jel vam se svidja Fifa 19 Demo?
Meni se cini da je bolji gameplay od fife 18 i da se teze daju golovi.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Sve to propada, kada krene FUT.
Posto uglavnom svi, igraju FUT, bitno je, kakav je tamo gameplay.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Biće nikakav FUT gameplay kao po običaju..
 
Fifa demo je dobar, videcemo kompletnu verziju i FUT.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Знам само да ћу нову играти искључиво каријеру са неким тимом из Премијер лиге, фут сам баталио а и гејмплејм ми делује да је опет исти. :)
 
Igram Fifa serijal godinama unazad,zadnje dve godine na full manual podesavanjima.Paralerno sa Fifom svake godine uzmem i PES,medjutim nekako uvek ostanem na Fifi i to je to.

Ove godine sam cekajuci Fifu 19 demo zadnjih desetak dana posvetio novom PES-u i mislim da iako ima razlike u gejmpleju ove dve igre nikad nisu bile blize jedna drugoj.
Ovo je neko moje misljenje.Posle 100 utakmica odigranih u novom PES-u,trebalo mi je vremena da se sinoc "naviknem" na demo.
Isto je i bilo kad sam sa Fife 18 zaigrao novi PES,naviknes na jedno i onda ti kod drugog smetaju neke sitnice.Napominjem da obe igram na manualu i to trazi puno "osecaja".

Nikako mi se ne svidjaju ove drecave boje kod Fife u menijima.Prezentacija i atmosfera u igri kao i komentatori apsolutno su na strani Fife dok blagu prednost za gejmplej ide na stranu novog PES-a.

Dodajte me za obe igre ako ste za full manual prijateljske,

PSN:micicss
 
Знам само да ћу нову играти искључиво каријеру са неким тимом из Премијер лиге, фут сам баталио а и гејмплејм ми делује да је опет исти. :)
To sa karijerom sam ja radio da prošle godine. Odigraš par sezona i na kraju se smoriš. Tako da ćeš opet na kraju završiti na FUTu.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja igrao malo demo za PC, za sad deluje odlicno. Svidjaju mi se graficka unapredjenja, atmosfera je sad jos bolja u toku utakmice. Videcemo gameplay koliko ce da ostane slican u full verziji, ovde mi je bas leglo fino
 
Prosle godine sam kvik selovao Mesija nakon 10ak dana mukotrpnih bidovanja i prodavanja Horiguchia :D ... Te sam odmah i prodao igru. Bukvalno mesec dana posle izlaska mozda.

Sad u 19 pazljivo, jedva cekam da izadje, bas mi se igra citav online sistem. Dok sam ja igrao bili ste dosta aktivni, nadam se da cete i ove godine :D . Meni sledi faks za par dana tako da cu se opredeliti samo za Fifu u slobodno vreme.
 
Evo da naglasim da je padawan u igre za PC sekciji otvorio FIfa 19 temu pa su se mahom svi preselili tamo, zamolio bih sve da svoje komentare ostavljaju tamo. Moderatori bi mogi da zaključaju\zatvore ovu temu kako ne bismo imali 2 iste teme.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Moze pomoc oko FIFE 19.Kako da iskljucim one komande iznad igraca kada pocne utakmica,to je neka vrsta
asistencije..Da se stavi umesto njih imena igraca.
 
Moze pomoc oko FIFE 19.Kako da iskljucim one komande iznad igraca kada pocne utakmica,to je neka vrsta
asistencije..Da se stavi umesto njih imena igraca.
U podršavanjima isključiš Fifa trainer staviš na off ili na hide.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
-30% za prelazak sa 18 na 19 FIFU. Uđete u igru i u donjem desnom kvadratu je ta akcija, kupite je za 42$ to je super cijena s obzirom da je skoro izašla.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Koji nivo stavite kada igrate protiv kompjutera .Koji je najbolji i da bude realan .Da ne pobedjujes sve lagano ali nije poenta ni da Svonsi igrao kao Barselona .
 
Koji nivo stavite kada igrate protiv kompjutera .Koji je najbolji i da bude realan .Da ne pobedjujes sve lagano ali nije poenta ni da Svonsi igrao kao Barselona .
WC barem u FUTu

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno