Šta je novo?

Problem pri instalaciji Windows-a 10

Ta ploca ima dual bios? Ako ima prebaci dugme pa probaj? Da li ti je ukljucen FAST BOOT? I ne znam jel pisano vec da li ti je tastatura i mis prikljuceni na USB 3,0 port? Ako jesu prikljuci ih na 2.0
 
Poslednja izmena:
Verovatno nije problem, ali proveri ove slikePogledajte prilog 258825Pogledajte prilog 258826Pogledajte prilog 258827
Obrisi CPU toalet papirom i vidi ta crnu tacku tacku, da li je izgorena ili sta je vec, jer ne vidim na slici bas sta je, tu moze biti problem, ako je izgoren malo ima slab kontakt... Takodje NIKAKO ne sme biti paste na kontaktima procesora. A na maticnoj tj na socketu vidi sta je to sto sam oznacio kao da je nesto upalo vidis kako je kao spojena dva pina. Mozda nije nista ali proveri za svaki slucaj... Intel je jako osetljiv na te stvari jer bas uvek ode nesto oko memory control pa ili ti ne radi jedan socet ili brja memoriju itd. Proveri, nista te ne kosta. Takodje kad vracas cpu nazad NE DOTEZI jako kuler jer hoce da se desi kad ga jako dotegnes da brljavi...
I ako moze slika maticne? od gore je slikaj

Na prvoj i drugoj slici sam ostio to sto je bilo, i kompletan cpu sa ocistio ubrusom..Ovo na samom soketu je normalno, na slici malo izgleda spaljeno, ali ovako preko lupe sam jos jednom sve pregledao i bili su sve sjajni i u ravni..
 
Ta ploca ima dual bios? Ako ima prebaci dugme pa probaj? Da li ti je ukljucen FAST BOOT? I ne znam jel pisano vec da li ti je tastatura i mis prikljuceni na USB 3,0 port? Ako jesu prikljuci ih na 2.0

Za dual bios nisam siguran da ima, ali ako ima nek me neko isparvi..Fastboot ukljucio ili iskljucio nista ne menja, a sto se tice tastature i misa prikljuceni su na 2.0..
 
pisi/kaci oglas na forumu,mozda ima nekog iskusnijeg da ti prekontrolise sve.
 
Moguće je da su DIMM slotovi problematični na toj ploči. Drugo mi ništa ne pada na pamet posle toliko stvari koje si probao.
Baci pogled na njih da vidiš jesu li kontakti uredu, dok čekaš drugu ploču

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Mislim da ti ima dual bios. Nalazi se skroz dole na MB i pise tipa nesto BIOS SEL i imas poziciju A i B pa probaj
 
Moguće je da su DIMM slotovi problematični na toj ploči. Drugo mi ništa ne pada na pamet posle toliko stvari koje si probao.
Baci pogled na njih da vidiš jesu li kontakti uredu, dok čekaš drugu ploču

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Sta znam..Pregledao sam ih malocas i nista cudno nisam zapazio.
 
Nazad
Vrh Dno