Šta je novo?

Iskustva sa Asus VivoBook Pro N705UD

Neky

Slavan
Učlanjen(a)
01.10.2007
Poruke
919
Poena
330
Hej drugari,

već neko vreme merkam laptop i za oko mi je zapao Asus VivoBook Pro N705UD-GC115T. Na raznim testovima i review-ovima koje sam čitao (recimo ovaj) govore kako postoji mnogo pluseva kao i mnogo minusa, kao recimo slabija baterija (4.5h web surf) i ne tako sjajan multi-core processing.

Da li je neko od vas koristio ovaj, ili sličan model, kakva su iskustva iz realnog života? Takođe sam otvoren za predloge, a kriterijum je:
  1. i7 CPU
  2. nVidia grafička
  3. 16GB RAM
  4. 256+GB SSD
  5. da liči na ultrabook po težini/debljini (gaming laptopovi sa crvenim tastaturama ne dolaze u obzir)
  6. do 1500€

Laptop mi treba za development, virtuelizaciju i casual gaming. Trenutno imam laptop iz 'Moja mašina'.
 
Nema ništa slično, nažalost.

Ima ZenBook Pro UX580GD, ali skoro 400€ preko tog limita.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
To je onaj sa ekranom na touchpadu? Izbegao bih ga, ne treba mi taj ekran ni najmanje (pogotovo što koristim Linux i ko zna kako to radi, ako radi uopšte). I cena mu je lepa :) Hvala na odgovoru.
 
Imao sam dvije godine skoro Asus VivoBook N752VX-GC106D, ubedljivo najbolje odrađen notebook koji sam imao, fantastična izrada.

Baterija jeste bila problem, ne znam je li 3h mogla izdržati, office najobičniji i surf...





Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno