Šta je novo?

Domaće TV marke - Raspakivanje

Malo da dignem temu

Uskoro mi stiže Vivax 49S60T2S2. Iako se zvanično sklapa u Hrvatskoj, koliko vidim ovaj Vivax TV je turska korporacija.
https://www.netashop.gr/hxos-eikona...visions/sunny-likya-49-dvb-t2-c-s2-satellite/

Čitao sam da ima okej sliku. Da li neko ima ovaj TV (ima i verzije s 40 i 43 inča, kao i verzija S55, od lane)? Iskustva?

Inače, uzeo sam ga za bašbaš dobru cenu. Ako nekom treba jeftin TV, Fox sad daje 5 godina garancije (do kraja meseca), na sve dijagonale veće od 43.
 
TV je odličan. Za razliku od drugih TV ove kategorije, daljinski je veoma lepog dizajna, a meni veoma funkcionalno postavljen.
 
Da li neko ima problem sa pustanjem usb na Fox televizorima?
Kupio sam novi usb i kad ga ukljucim fajlove ucita ali kad pustim seckaju fajlovi kao,imam jedan usb vec i on radi perfektno nikad nije zastucao.
 
Zna li neko kog su tipa paneli u Alpha televizorima?
Neki utisci o tom brendu generalno?
Znam da su brend firme Roaming, iščitao sam sve što je moglo da se nađe, ali ima li neko neposredno iskustvo?
 
Kupili matorci, ne znam koji je model.

Moji utisci, krsina.
Slika nista spec, riknulo pozadinsko osvetljenje sva sreca jos nije bila istekla garancija, popravljen u servisu.
 
Moj prijatelj,*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*,ima dva modela,krsevi nevidjeni,fox je avion za njih.
Takodje i komsija imao,dve godine,crkao,zamenio ga fox-om.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna koji kod (od kog poznatijeg modela) za univerzalni daljinski bi mogao da prihvati Alpha televizor, model 32AR2600. Naravno na listi ne postoji ova marka.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna koji kod (od kog poznatijeg modela) za univerzalni daljinski bi mogao da prihvati Alpha televizor, model 32AR2600. Naravno na listi ne postoji ova marka.

Probaj da nađeš preko mobilnog (IR senzor) i neki softver za daljince
 
TV je odličan. Za razliku od drugih TV ove kategorije, daljinski je veoma lepog dizajna, a meni veoma funkcionalno postavljen.

Samo da podignem temu. TV posle godinu i par meseci svakodnevnog korišćenja radi bez problema. HDMI ulaz za EON, HDMI ulaz za Android Box (KODI), sve radi bez seckanja, bez problema i fluidno.

TV se kreće oko 24, 25 hiljada i vredi svaku paru. Ako neko želi jeftin TV, velike dijagonale - preporuka.
 
Zna li neko kog su tipa paneli u Alpha televizorima?
Neki utisci o tom brendu generalno?
Znam da su brend firme Roaming, iščitao sam sve što je moglo da se nađe, ali ima li neko neposredno iskustvo?

Blagi uzas.Kvalitet ispod fox,vivaxa.... Imao jedan u kanc i nije izgurao ni 10 mesec i kraj.Zamenio za drugi. model. To je nesto jeftino sto mozes mozda da poneses povremeno na pecanje i nista drugo...
 
Samo da podignem temu. TV posle godinu i par meseci svakodnevnog korišćenja radi bez problema. HDMI ulaz za EON, HDMI ulaz za Android Box (KODI), sve radi bez seckanja, bez problema i fluidno.

TV se kreće oko 24, 25 hiljada i vredi svaku paru. Ako neko želi jeftin TV, velike dijagonale - preporuka.
Da i ja podignem temu.
Juce svratio u radnju da uzmem neki brendirani tv. Odustao do sledece godine jer mi se nije davalo 60-80000 trenutno. Na izlazu iz radnje videx ovaj tv u nekom cosku. 49' za 22000 to nema nigde.Odmah sam ga uzeo za spavacu sobu. Sad ce neki da krenu da pljuju :). Ulaskom u servisni mod videh da ima Lg panel.
IMG_20201230_213420.jpg

IMG_20201230_213208.jpg

IMG_20201230_213003.jpg

Slika sa kucom ke sa Eon sdmc boxa a sa autom sa Supernova kablovske.
 
Na specifikacijama sam pročitao da imaju Samsung panel. Kako se ulazi u servisni meni?

Gde je bio 22? :)

Inače, TV je turska proizvodnja i sasvim dobar za te pare.
 
U lokalnoj radnji u mom mestu. Kaze klinac nece ga niko, ruzan je :).
Ulazi se sa source 2580
 
Ma odlican tv za ove pare. Filmovi preko Elementuma u Kodi-u izgledaju odlicno. Eon preko Sdmc boxa na hd kanalima takodje, Netflix preko Miboxa takodje.Isto tako i Hbo go. U sustini meni tri tv-a u stanu (Tesla 50',Vox 39' i ovaj Vivax) sluze kao monitori jer se na njima koriste dva Eon i jedan Mibox 3,kao i Supernova stb box za kablovsku. Jedino stari Lg 32 radi posao kao tv preko Supernova kablovske.
 
Ispada da je uzeo tv sa panelom iz 2014 a sada je 2021 godina? Barem je zadnji firmware iz 2018 ne verujem da ce noviji da mu i izadje , koliko para toliko muzike.
 
Vidi, za 3 godine koliko mu je garancija bas me briga. Ionako je sekundarni tv za spavacu. Inace taj panel se stanca i danas, a postojk i firmware iz ove godine. Naravno kim tec ga nece nadogradjivati a i ne mora. Hdmi cec radi sa eon boxom tako da njegov daljinac i ne koristim, eonov sve zavrsava. Neka traje tri godine meni je to sasvim dovoljno.
 
Full HD paneli se i nisu nešto menjali zadnjih 5 godina
 
Vivax 49S60T2S2
 
Da li neko ima iskustva sa televizorima brenda Volt?
Vidim da su im cene bas konkurentne.

Meni u oci prvo upalo da su nesto glomazniji od ostalih - tipa 50" koju sam gledao njihova tesko staje u predviđeni prostor, barem 10cm je šira od većine drugih.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Rečeno mi je da se sklapaju kod nas,gde i brend fox, ali su paneli nesto bolji od foxa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Fox su kinezi, vox su turski vestel i kinezi, zavisno od serije.
 
Rečeno mi je da se sklapaju kod nas,gde i brend fox, ali su paneli nesto bolji od foxa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Mene konkretno ovaj intrigira...
https://www.winwin.rs/43-smart-televizor-volt-43vu20bs-154816.html

43" Ultra HD Android 9.0 za 220 evra, prosto te tera da se kockas... :-D
Uz to 3 godine garancije, što je ok.

Same specifikacije nisu neke, ali neće ih neki perfekcionisti ni gledati, najviše vremena devojčica gleda crtaće, odgleda se poneka utakmica i tako... Ukoliko bi ga uzeli verovatno bi i neki YT gledali.
Ne znam šta vi mislite?

Meni je opet zanimljivo sto su primetno siri od ostalih. Po ovo malo slika sto objave ne mogu da skontam zasto...
Recimo druga no name 43" konkurencija (Vox, Alpha, Skytech) je oko 96cm, ovaj je 103cm.
Kod 50" je konkurencija oko 110-111cm, Volt je 122cm - dakle više od 10cm razlike.

Jel zna neko o čemu bi mogla biti reč?
Videću i da ih pogledam negde ako budem imao vremena...
 
Плашим се само да тих 1,5 GB RAM неће бити довољно за несметан рад апликација.

Послато са Nova 5T
 
Volt je na fazonu Stelle, neka prodavnica tehnike sa no name TV
 
Nazad
Vrh Dno