»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 10 od ukupno 10

Tema: Masternodovi

Member
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.535

Masternodovi

NIsam nasao temu pa ajde da otvorim jer ne znam gde da napisem.

Pokusavam vec duze vreme da napravim svoj prvi masternode na nekom coinu
        ali ne ide pa ne ide..ne znam vise sta da radim ...pa eto ako ima neko da se razume bolje.

Sve sam radio po turorijalu ..https://github.com/AdenzProject/Aden...0platforms.pdf
        i sve OK i startujem na kraju masternode u walletu ali on ili stoji 0 ili ide u negativno vreme
        nA VPNu koji sam uzeo na VUltr kad kazem da mi prikaze sihronizaciju blocks stoji na nula...znaci nekoliko puta sam restartovao i isao sve iz pocetka i svaki put isto.

Member
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.535
        Uvek ovo izbaci na kraju instalacije

Click image for larger version. 

Name:	error.jpg 
Views:	190 
Size:	215,0 KB 
ID:	256895

VIP member Avatar korisnika Dandy
        Na forumu od
        Jul 2000
        Poruka
        9.055
      4. Moja mašina
        • CPU: Core i5-3570K @ 4.2GHz, Cooler Master Hyper 412S
        • MoBo: Asus P8Z77-V Deluxe
        • RAM: 16GB DDR3 @ 1333
        • VGA: Gigabyte Radeon HD6950 2GB DDR5
        • MON: Dell U2711
        • HDD: 256GB SSD + 60 GB SSD + 500GB + 640GB + 1TB + 1x1.5TB + 3x2TB + 2x3TB + 2x4TB
        • OPT: LG
        • Case: Fractal Design XL, Cooler Master Real Power Pro 1250W
        • SND: Integrisana + Philips pojačalo godište 1984. i Jamo zvučnici 2x150W sinusne snage
        • LAP: Toshiba Satellite P200-1I6
        • INET: Kablovska
      5. Svaki masternode coin ima neke svoje specifičnosti, tako da je najbolje da pitaš za savet na njihovom forumu ili Discord kanalu (ako ga imaju).
        "Before you speak, ask yourself, is it kind, is it necessary, is it true, does it improve on the silence?"

Member
        Na forumu od
        Jan 2004
        Poruka
        783
      7. Moja mašina
        • CPU: x3 425 + L3 6mb
        • MoBo: biostar A770E3
        • RAM: takems ddr2
        • VGA: 4650 asus
        • HDD: 250gb
        • Case: neku crnu sivu ....
        • SND: integrusha
        • TV: quart 20''
        • INET: DSL
      8. i ja sam hteo da pitam tako nesto , i popunim prazan prostor u svom (ne)znanju, .. konkretno me zanima kako se pravi masternode za dash, jedan tutorial po srbski bi bio idealan.
        mozda za pocetak , da se navedu i koji su to coini koji imaju masternode program ..dash , smart coin , luxcoin i drugi...

pre jedno godinu ipo mozda i dve je neko od clanova detaljno opisao kako se pravi
        ali 1. ko ce ga naci sad , 2. mozda to sto je navedeno mozdda vishe ne vazi.

dandy , ili bilo ko ko ima znanje i zeli da ga podeli
        posto predpostavljam da si jedan od najupucenijih , ovde na forum u vezi dasha, predlazem da kada budes imao vremena, da napravis jedan tutorial o dash masternodu.
        u zivotu postoji jedno, a to su dve stvari :
        red , rad i disciplina ...

Na forumu od
        Jul 2000
        Poruka
        9.055
      10. Moja mašina
        • HDD: 256GB SSD + 60 GB SSD + 500GB + 640GB + 1TB + 1x1.5TB + 3x2TB + 2x3TB + 2x4TB
        • SND: Integrisana + Philips pojačalo godište 1984. i Jamo zvučnici 2x150W sinusne snage
      11. Uh... to je prilično veliki posao na koji iskreno nisam baš spreman. Ako postoje neka konkretna pitanja kada neko zapne tokom dizanja noda, tu mogu da pomognem.
        Imam iskustva sa pokretanjem Dash masternoda, Smartcash smartnoda i Horizen (bivši ZenCash) secure noda.

Podizanje Dash masternode-a je sada mnogo jednostavnije nego pre par godina, recimo.
        Postoji Dashman skripta koja radi sve na strani Linux servera, tako da praktično treba samo odraditi deo na strani wallet-a i naći neki pristojan hosting za virtuelni server.
        Ovo je prilično dobro uputstvo i samo ga treba pratiti:
        https://docs.dash.org/en/latest/masternodes/setup.html
        Menjao Dandy : 11.09.2018. u 16:46
        "Before you speak, ask yourself, is it kind, is it necessary, is it true, does it improve on the silence?"

Member
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.535
        na kraju proradilo..a bolje da nije...radilo lepo 3-4 dana i cena se drzala a onda preko noci cena coina sa 0.15$ na 0.005$ ..ode 1000$ ...svuda samo prevare i dalje.

Na forumu od
        Jul 2000
        Poruka
        9.055
      14. Moja mašina
      15. Novi coin-i koji imaju još uvek vrlo visoku emisiju novčića i malu likvidnost mogu da osciliraju drastično sa cenom. Nije to ništa novo.
        Moraš da budeš uvek svestan tog rizika. Zato se u nove coin-e ulaže samo ako si dobro prethodno uradio analizu i ubeđen si da će nastaviti sa razvojem i da imaju budućnost. Pa čak i onda uložiš samo ono što si spreman da izgubiš i spremiš se na to da ćeš morati da sačekaš barem godinu dana za neke ozbiljne dobitke.
        Takođe, nikada ne kupuješ novčiće ako je skoro pre toga bio neki veliki skok cene.

Member
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.535
        Pa nije bio skok..na pocetku je bio 60 centi i onda 15 centi i tu se drzala 15 dana stabilno pre nego sto sam kupio ..i market cap nije bio veliki ...200-300 hiljada $..to za kripto je nista....i drzala se cena jos 3-4 dana od kad sam kupio a onda odjednom totalni potop....ode 100 puta na dole..verovatno develepori kad videli da ima dobar buy order samo sve coine koje imaju dropovali i ajmo dalje stancamo novi koin .

Member
        Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        1.182
      18. Moja mašina
        • CPU: celeron g530
        • MoBo: Asus P8H61
        • RAM: 8gb
        • VGA: 6950 2gb
        • MON: lcd
        • HDD: 1tb
        • OPT: dvdrw
        • Case: chief+cm 700w
      19. da ti ne stajem na muku ali ti novi novici sa 200-300k market cap-om ce u 95% slucajeva da zavrse bas kako si opisao... jer ceo takav novcic, dva malo umesnija coveka mogu da organizuju

al kad skoci btc pokrices ove gubitke ili ti, ako skoci

Member Avatar korisnika Challenger762
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        218
      21. Moja mašina
        • CPU: Intel i7
        • MoBo: Hasee
        • RAM: 12gb DDR3
        • VGA: GTX 970
        • MON: 15.6
        • HDD: 1000gb
        • INET: Wifi
        • Ostalo: Mouse: V7 Bloody
      22. Pazi se tih masternodova, 99% su teske prevare. Mene konkretno ta oblast zanima i istrazujem je detaljno pa znam sta se sve radi. Najlakse za sad ti je da kupis neke poznatije POS coine, recimo NEO koji mozes drzati na Binance. Za ozbiljan MN treba velika cifra.
        I am the shadow, and the smoke in your eyes
        I am the ghost, that hides in the night...

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •