Šta je novo?

Zaštita za s8+ i s9+

jaksa

Odeljenje za zaštitu naroda
Super Moderator
Učlanjen(a)
04.06.2002
Poruke
6,220
Poena
905
Zdravo,
treba mi brza pomoć - kako zaštititi s8+ i s9+ koji se nalaze u rukama tinejdžera, a da im ih ne oduzmem?:)
Poručivanje s neta nije opcija, samo ovo što ima kod nas po radnjama ili KP.
 
nikako, svaki tinejdzer je razbio par telefona, takve su godine, zato treba ici sa jefitnijim modelima, ali naravno vrednosti su se promenile tako da tinejdzeri nisu cool ako ne nose skupe telefone koje razbijaju a posle maltretiraju po familiji za novi koji ce opet razbiti.
ja sam imao srece tj moji da sam bio tinejdzer pre 10 godina tako da su jeftino prosli
 
Edge ekran je savrsen za razbijanje, kaljena stakla je tesko namestiti na edge ekranu. Rizicnoj grupi koji nisu pazljivi ravni ekrani imaju mnogo vece sanse da prezive
 
Pod zastitom telefona podrazumeva se i zastita tela telefona, znaci i neka futrola.
Ako je nedostupna Whitestone zastita ekrana, onda najbolje neka preklopna furtola, jeftinija ili skuplja ako se moze (a naravno da ce hteti orginal samsung).
Sa neta dosta brzo moze stici WS iz UK sa mobilefun, 5-7 dana (najduze 10-15)...
Od futrola se sa neta mogu naruciti orginal spigen (nemacki amazon) pa preko forvardera iz D posalti za SRB, (7-10 dana). Slanje na isti nacin iz usa je dugotrajnije, barem 30 a moze i 45 dana.
Ima i na forumu ovde i na KP zastita ekrana, tu dobro vidi i promisli da li uzeti i sta uzeti.

edit: Spominjao je neko da u MTS ima da se kupi neka staklena zastita ekrana, navodno a neporvereno je to Whitestone ali ne rece covek cenu vec samo da je iz Novog pazara...
Svrati ovde negde u BG ili Zemunu pa pitaj kakva to "stakla" oni imaju...
 
Poslednja izmena:
Zdravo,
treba mi brza pomoć - kako zaštititi s8+ i s9+ koji se nalaze u rukama tinejdžera, a da im ih ne oduzmem?:)
Poručivanje s neta nije opcija, samo ovo što ima kod nas po radnjama ili KP.
Neka futrola na preklop i da obavezno ima kopču (inače se po Marfiju redovno otvori kad pada na ekran telefon)!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne može

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ovo stiti samo ivice. Ako padne direktno na ekran nema pomoci.
Ja bi u ovoj stuaciji odustao od edge ekrana
 
Tehnički štiti i ekran jer su ivice prilično izdignute sa obe strane u odnosu na telefon, ali ako se zadesi neki kamenčić ili nepravilnost druge vrste na patosu, nema pomoći

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ni leđima nece biti pomoći...
 
Jel smeta zakrivljena zalepljena zaštita za staklo original clear view futroli?
 
Original samsungove zaštitne nalepnice kontam da bi trebalo da pašu sa svim njihovim maskama. Zavisi koji brand lepiš

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Oroginal samsungove maske ne mogu ni sa jednom zastitom imam clear view i alcantata.. gde god da sam pitao ne moze!
Jedino neki drugi brand maske i zastita neka

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kupljene 2x clear view futrole. Staklo ne smeta.
 
Neko krivo, koje su imali u prodavnici. Na s9+ lepo naleže, na s8+ i ne baš i ne bih ga ponovo kupio ali šta je tu je...
 
Obavesti nas kako se drzi i da li je futrola 'pogurala' staklo napolje i da li se odlepljuje

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno