Šta je novo?

Tablet od 8 inča

Altru

Slavan
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruke
4,381
Poena
335
Kupujem za poklon neki tablet od 8 inča, pošto su sad napolju još na nekim akcijama izbor se sveo na Lenovo tab 4 ili Huawei t3...na papiru skoro isti uređaji, ali mora da nešto preteže za jedan od ta dva, ne znam koji da izaberem? Huawei uživo deluje nešto kvalitetnije ali ne znam kakvi su što se tiče bagova i slično ne bih baš da se neko pati sa tim...podrška za oba je verovatno tragedija ali ajd to valjda osobi kojoj je namenjeno neće biti toliko bitno ako sve radi...
 
Lenovo ima stock ili close to stock softver, Huawei ima krš Emui stariju verziju verovatno.

Koliko vidim, ekran, chipset i ostalo je slicno. Pre bih uzeo Lenovo zbog softvera.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To sam ustanovio i to i meni deluje kao prednost...
Onda sam napravio grešku pa čitao malo testove, na jednom Lenovo baterija drži 7 sati a na drugom preko 10 pa sam digao ruke od daljeg čitanja :)
 
ja imam Huawei t3 8 i neznam zasto krs(bar za sada) jedino mana zvucnik nije nesto ostalo osnovno ok,futrola isto problem original nema nigde sa alija 23 ev
WP_20180815_14_18_50_Pro_LI.jpgWP_20180815_14_19_36_Pro_LI.jpg
 
Poslednja izmena:
Verovatno ću uzeti Huawei, čitam sad da ovaj Lenovo ljudima upropasti eksternu sd karticu, i to nisu usamljeni slučajevi...drljava je to firma, sad se setih i da su mi se još ranije nešto zamerili za neke druge uređaje...
 
Verovatno ću uzeti Huawei, čitam sad da ovaj Lenovo ljudima upropasti eksternu sd karticu, i to nisu usamljeni slučajevi...drljava je to firma, sad se setih i da su mi se još ranije nešto zamerili za neke druge uređaje...

zavisi od potrebe , meni zavrsava poso plus za 18000 validna garancija od 2 god

sad video na kp ima za manje para + garancija
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno