Šta je novo?

PS4 BF5 open beta komande

oogabooga

Slavan
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
390
da li je neko vec skinuo open beta i probao?
nikako nemogu da se otrgnem utisku da komande totalno drugacije reaguju i da nesto nisu uradili kako treba....
igram na misu i tastaturi, preko adaptera, na istom profilu bf1, bf4 i sw bf2 rade identicno, tojest savrseno..... a u bf sve nesto bezveze....
aj ako je neko probao, nek javi utiske?
 
Evo ga i čiter :d
 
Verovatno zato sto su promenili komande i na padu......... Au, koji je ovo krs od igre..... Pa necu COD breeeeeeee :wall::mad:
 
Kakav bre COD, ovo je upravo korak na drugu stranu, ka sporijoj i vise taktickoj igri (kao BF1942).
 
Kakav bre COD, ovo je upravo korak na drugu stranu, ka sporijoj i vise taktickoj igri (kao BF1942).

Ma dobro, juce me je malo iznervirala... Promena komandi i te gluposti... Plus sto su je ubrzali u odnosu na BF1.....

A da ce biti takticka, tesko.... Onaj ko je radio svoj zadatak u prethodnim delovima, radice i sad...... I kako mi ide na .... ono previjanje kad zagines.......
 
I jos nesto Mi Nije jasno, kao recon, kupih onu pusku posle Lee Enfield, a kao assault gewehr, I u one klase ako odaberem Ti noviju, Ne da Mi da se spawnujem, pa Moran da vratim na one defaultne.... Neko ima slican problem?
I da, definitivno Mi je igra nekajo COD-olika, sto Mi se posle onog remek dela u obliku bf1 uopste Ne svidja
 
^ Ma ne da je kopija COD-a, nego i glas koji te obavestava da gubis bazu jednako iritantan ( znam ga dok sam gledao sina kako igra COD, on je njihov fan)....
Zasto bih ja vodio racuna o timskoj igri, kada imam assigmente koje treba da dopunim da bih kupio bolje perkove?
Koga jos to interesuje?
Plus da ne pricamo da ovaj BF ima taj ( sto bi rekao Driver ) kartonski osecaj.......
Uzas.....
Cenim da ce se pored Hardline-a i ovaj naslov preskociti ( na konzolama imam sve na diskovima od BF:BC1 ).....
 
prvo sto mi je upalo u oko, je upravljanje preko misa i tastature, znaci, isto uzasno kao i u COD igrama, ali bukvalno prekopirano, za razliku od upravljanja u bf1, bf4 , sw bf2..... tu je identicno dobro odradjeno, na istom profilu koji ucitam u adapter, za sve tri igre isto, jednom reciju savrseno ....a bf5, totalno isto kao i u cod mw i ww2, ali isto....., znaci, uzas
 
. Plus sto su je ubrzali u odnosu na BF1.....

Grešiš, sporija je od BF1, prva alfa je bila nešto brža, ali u drugoj alfi i ovoj open beti su je baš usporili.

Što je naravno dobra stvar.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
bf1 je remek delo,a ova beta bf5 po svemu lici na cod, nema veze s vezom sa bf1.....
 
Uff kakve plastelin boje, ja jedva primetim ljude .. em sto su napicili boje, plus slika je neka blurovana i nije uopste ostra... trcim kao slepac :D
 
Ja sam mislio da sam ja lud, pa da mi ova beta ic ne odgovara....
Procitah par strana na PC pdf, pa se utesih da nisam jedini.....
Sta lici na COD? Samo gradjenje kojekakvih gluposti, kukanje dok umires, pa onda jos pride predugo ozivljavanje da bi svako mogao da te ubije, animacije za svaku glupost koje te izbace iz takta.....
A o raznoraznim razlicitim podesavanjima oruzja da ne pricamo.....
Plus maaaaaaksimalna glupost da su stavili kvadrat kada nekoga treba da ozivis, pa ti zavrsis sa konstantnim menjanjem oruzja i na kraju te ubiju zbog toga...
I probao sam... 1h BFV pa posle 1h BF1..Ako je BFV sporiji, ok, pretpostavljam da sam premator za igranje :)

PS. Nisam znao da toliko ljudi koristi kb/m, nazalost..... Ipak sam ja old school....
 
@pilac, sve tacno kako si rekao, plus ono sto sam vec spomenuo, znaci bf1 i bf4 i swbf2 (ovo spominjem jer su sve igre iz EA fabrike), sa misem i tastaturom, identicno igras kao na PC, savrseno reaguju komande, a recimo COD MW , IW i WW2, uzas kako reaguju preko misa i tastature, ali uzas, i najgore od svega, sad ovaj bf5, totalno isto reaguju komande kao u COD-ovima.....
kao da su unajmili nekog iz COD produkcijskog tima da im upropasti igru :D
ako to ne poprave, mislim da cu definitivno ovaj naslov preskociti....

a koristio sam prvih nekoliko meseci joypad, i dobro me je islo, ali me onda devojka castila sa adapterom za m/kb..... pa sto da ne :)
 
e da, ima li ko ideju zasto sem defaultnih oruzja, nemogu nista drugo uzeti? tojest, kad odaberem neko koje sam otkljucao, ne da mi da se respawnujem, pa moram vratiti na defaultno....
 
e da, ima li ko ideju zasto sem defaultnih oruzja, nemogu nista drugo uzeti? tojest, kad odaberem neko koje sam otkljucao, ne da mi da se respawnujem, pa moram vratiti na defaultno....

Nemam tih problema?

Ukradeno od Falcona iz pdf iznad.....



Nista ja vise ne bih tu dodao.....
 
@pilac, sve tacno kako si rekao, plus ono sto sam vec spomenuo, znaci bf1 i bf4 i swbf2 (ovo spominjem jer su sve igre iz EA fabrike), sa misem i tastaturom, identicno igras kao na PC, savrseno reaguju komande, a recimo COD MW , IW i WW2, uzas kako reaguju preko misa i tastature, ali uzas, i najgore od svega, sad ovaj bf5, totalno isto reaguju komande kao u COD-ovima.....
kao da su unajmili nekog iz COD produkcijskog tima da im upropasti igru :D
ako to ne poprave, mislim da cu definitivno ovaj naslov preskociti....

a koristio sam prvih nekoliko meseci joypad, i dobro me je islo, ali me onda devojka castila sa adapterom za m/kb..... pa sto da ne :)

Znači jedina zamerka na igru ti je to što igra na konzoli ne radi dobro sa mišem i tastaturom
 
ne radi ni na joypadu kako bih zeleo..... radi isto kao i COD...... i sve ono sto je i pilac juce spomenuo....
a sa misem i tastaturom ne radi jer adapter simulira joypad, tako da je zasrano na joypadu....
 
auuuuu pa sad tek videh, da posle zavrsene mape, kad prikazu tim sa najvise bodova, likovi nose neke maske preko face, jos samo nek uvedu i one *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ske gesture, i ona je definitivno COD..... :(
 
Ccc...ovo deluje da ce biti najbolji BF jos od 1942, a vi tako...

Sporiji je od svih u poslednjih 10-ak godina, ako vam se cini brz onda pogresno igrate. Nije to vise arkadni run & gun BF1, mora polako da se ide od zaklona do zaklona, od zastave do zastave. Sporo umiranje je namerno napravljeno tako, da svako umiranje ima posledicu, a ne kao u BF1 respawn i nazad u akciju za 3 sec. Da se ja pitam, dodao bih jos par sec na respawn timer, i onemogucio spawn na squad.
 
Uh... to razumem ako jedino i iskljucivo igras sa svojim klanom
Ako igras sa random igracima onda zaboravi....
A da ne igram run&gun, neka ti kaze da zavrsavam za KE 7-mi challenge.....
Pri cemu i dalje opskrbljujem sve vreme oko sebe municijom.....
Mislim, ja nemam prob sa nekim stvarima..... Duuuuuugo sam igrao iskljucivo HC mod na starim BF-ovima, tako da mi spot ne nedostaje
Ali probaj sad tu tvoju teoriju u Breaktrough, da polako stignes do A i postavis bombu....
Za to vreme su se svi ukopali, izgradili zastitu i lagano snajperi skidaju veci deo padobranaca dok ostali trckaraju i ubijaju preostale....
A i dalje da ne pricam koliko puta su me ubijali zbog sporog ozivljavanja ili animacije izlaska iz vozila....
 
Nazad
Vrh Dno