Šta je novo?

PS4 problem sa local user-om

Tai-Ph00n

Slavan
Učlanjen(a)
04.05.2008
Poruke
163
Poena
320
Pozz svima, sony 4ku sam uzeo pre oko 3god i radi sve ok, nisam se baktao online igranjem.. iam local user napravljen i sa njega igram sto digitalne sto igrice sa diska, nikad problem.. ima jos par local usera od drugara mojih...juce upalim sony i vidim da mog local usera nema,svi ostali su tu... dig igrice koje nisam igrao sa tog usera sejvovi njihovi su tu, od drugara local useri tu..samo ovog nema..ne znam kako jer znam da ga nisam obrisao.. ne znam jel bug il sta..poslednje stavio ghost nalog mafie i sve uredno proslo ne znam jel sam tako slucajkno mogao obrisati moj local user... ne znam sta mi drugo preostaje nego nov user pa ispocetka sto sam igrao?
 
Pa jel si bio prijavljen na psn?

Sent from my unknown using Tapatalk
 
Mislim da nema sanse onda da vratis

Sent from my unknown using Tapatalk
 
Hvala Vam za odg, napravio nov local user pa cu ispocetka to sto sam poceo... nego i dalje mi nije jasno kako se nalog izbrisao/izgubio...znam da ga nisam obrisao a nikog kuci nije bilo pa neko drugi da cacka... ja nema pojma ti local useri jel se brisu posle odredjenog vremena i ako ih ne nakacis na net?
 
A jel ti konzola cipovana ili igras fantome pa ga ne nakacis na psn!? Sada ne bi imao taj problem...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije cipovana konzola, iam par ghost naloga i par nosioca,ghost naloge igram sa naloga sa kog sam neku igru skinuo
 
Nazad
Vrh Dno