Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 6

Ako ti sve radi okej onda ne treba, ako si primetio da ti nesto baguje onda odvrni fabricka.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@LordVladd

Pet Xiaomi telefona sam promenio pre ovog Samsunga. Nešto mi dosadio MIUI a Lineage nije radio uvek i sa svim programima baš kako treba. Zato i pratim sve Xiaomi teme i verovatno ću opet uzeti jedan. [emoji6] I nisam komentarisao bilo kakvu karakteristiku Xiaomi telefona nego karakteristiku "branilaca svog brenda" [emoji23]

Sent from my SM-G955F a verovatno opet Xiaomi using Tapatalk [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Kupio sam danas sestri Redmi Note 6 Pro, odusevljen sam telefonom zaista. E sad ovaj case sto ide uz njega ne svidja mi se nikako ne stiti kameru uopste pa me interesuje preporuka od vas koji koristite Xiaomi telefone koji case kupiti? Stavio bih i foliju neku ili staklo ..
Narucio bih iz Kine mada jos bolje ako moze kod nas posto mi treba sto pre.
 
Poslednja izmena:
Imas mofi sa alija, to su ti najbolje maske.Kosta 6-7 dolara

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
stigao miui update na verziju 10.2.1.0, sto se mene tice nista bitno ne popravlja, malo bolje su pozicionirali stvari u statusbaru ;)

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Danas uzeo ovaj telefon, prvi utisci su super, kamere su odlicne.
Moram da narucim sa Alija neku masku, ova fabricka je ocajna.
 
Ja sam narucio onu sa "staklenim ledjima" i puce. Skinuo sam je sa telefona da je ocistim iznutra i savijem je malo i pojavila se pukotina. Sto se tice apdejta, nista specijalno. Opet nisu resili kasnjenje kod video snimanja. Koliko vidim menjali su deo oko informacije o bateriji.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
ja sam uzeo neku armor i neku obicnu crvenu masku, obe jeftine i sasvim ok, mislim da tu nema neke velike razlike izmedju modela sa alija

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Ljudi mozete li mi pomoci nekako? Redmi note 6 pro sam nabavio i sve ok, ali sam zeznuo mi akaunt, jer sam ga obrisao preko racunara a u telefonu se nisam odjavio i sada stalno trazi da se prijavim na akaunt, medjutim pasword je nepostojeci kao i akaunt i stalno mi izbacuje notifikaciju za prijavu. Napravio sam second space i tu novi akaunt i tu sve tadi super, mada badava jer je to second space. Uradio bih hard reset ali se bojim da mob ne zaglavi trazeci mi logovanje na taj nepostojeci... vidim da ima po netu jos takvih slucajeva... ima li neko resenje, jer telefon radi super samo kako da resim taj akaunt?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Ljudi mozete li mi pomoci nekako? Redmi note 6 pro sam nabavio i sve ok, ali sam zeznuo mi akaunt, jer sam ga obrisao preko racunara a u telefonu se nisam odjavio i sada stalno trazi da se prijavim na akaunt, medjutim pasword je nepostojeci kao i akaunt i stalno mi izbacuje notifikaciju za prijavu. Napravio sam second space i tu novi akaunt i tu sve tadi super, mada badava jer je to second space. Uradio bih hard reset ali se bojim da mob ne zaglavi trazeci mi logovanje na taj nepostojeci... vidim da ima po netu jos takvih slucajeva... ima li neko resenje, jer telefon radi super samo kako da resim taj akaunt?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
Da li se sa novim accountom možeš prijaviti na kompu? Ako možeš onda će ti raditi i na mobu.
 
Da sa novim sam prijavljen i radi u second space. Ali ovaj prvi pravi problem jer u primarnom stalno trazi prijavu. Mislio sam da uradim hard reset ali se bojim da nakon reseta tel zaglavi sa tim nepostojecim nalogom i ne dopusti mi da upisem novi id da se sa njim ulogujem...

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Probaj da napravis acc sa istim email-om koji je bio na acc-u koji si obrisao, pa sa njim da se ulogujes.
 
Na istom emailu sam i napravio akaunt. Razlika je samo u ID akaunt koji jedino ne moze da se promeni, sve ostalo je isto, cak i sifra.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Evo sa XDA:
To mail contact customer support and mail them whatever details they ask(screenshot attached), this one is free.
Note:
-This will take 4-5 days approx.
-Dont just mail to support at your own country. Rather mail to atleast 3,4 countries.
(3 of them replied copy paste unasked info. Whereas Malaysia and Singapore customer support understood my query and asked for further info as in screenshot)
-You can contact them from here:
https://www.mi.com/en/support/contact/
 
Uradio sam to, poslao im juce poruku, cekam odgovor ali nesto mi ne ulivaju nadu, videcemo. Pitam ovde, mozda je neko imao slican problem. Samo kada bi znao da posle reseta na fabricko nece da zakuca da trazi pass za nepostojeci nalog i da mi omoguci da se prijavim na novi akaunt onda bi sve bilo reseno...

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Naturalize v10, Black stock 2.0

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koliko sam čitao da je kamera na note6 poboljšana. Kako biste rangirali kvalitet kamere mi8 Lite VS note6 VS A2.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako postaviti prikazivanje brzine internet protoka u statusnoj traci?
 
Ne može zbog notch-a.
 
Imaš fizički notch. Ne možeš tu ništa.
 
Notifikacije mozes manualno podesiti da se pojavljuju na lock screen, zvukom, vibracijom, zatim na led diodici, na floating obavestenja i klasicno listu svih kada prstom povuces odozgo na dole. Na notch se sve to ne vidi jer nema gde da stane... ali sve ovo drugo je dovoljno da se ne propuste vazna obavestenja. U settinigns/installed apps - pa izaberes instaliranu aplikaciju za koju zelis podesavanja pa onda tu imas /Nottifications... i gomilu podesavanja unutar toga.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
A jel moguce da redmi note 6 pro ne pusta 4k video, kod mene na youtube snimak 4k u podesavanjima ima maksimalno do 1080p ? Mislim, to nije upste ni vazno ali me cudi zasto... Takodje ni kamera ne snima 4k ?!

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Po kom osnovu treba pustiti 4k video na 1080p ekranu?

Open Camera bi trebalo da moze da snima 4k, ako default kamera nema opciju.
 
Rn6 pro ima fhd+ ekran. Kako ocekujes da ti pusti video u 4K kad ga nema?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Aha, to mi je jasno, valjda.... ali meizu m2 note pustao 4k sa youtube kod od sale... to mi nije jasno, ali nema veze, malo sam zbunjen oko tih rezolucija :(


Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Ne moze sa Open camera. Ima opcija za 4k, ali snimi u full hd. Pricali smo o tome.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno