Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 6

Ovo ti je tema za rn6pro, podrzava fast charging.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa gledaj, ovaj sto imas je skoro 'brzi' punjac-napuni 4k mAh bateriju za otprilike ~1h30min, sto je stvarno odlicno.
Telefon podrzava QC 3.0 tehnologiju.QC punjac punio bi za otprilike 20-25minuta brze ali bi ti se baterija vise grejala.
Brzi punjac valja kad ga punis na 'brzinu' [emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hvala puno

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Meni se od 20-100% sa fabrickim punjacem puni za tacno 2h

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Kako vam se cini ovaj novi MIUI Global 10.3.3.0 (PIE)? Meni neke aplikacije ne rade, a vidim da se poneka sama pokrene i stoji ne ekranu, u nocnom rezimu kad ga ne koristim, baterija se lagano trosi, a to nije bilo na Oreo, tada je potrosnja bila zanemarljiva.
 
Meni sve radi kako treba nisam primetio da nešto zeza

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Preporuka za neku temu ?

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
ja vec mesecima ne mrdam sa neon 999 teme, samo sam stavio za lockscreen sa default teme, da bolje prikazuje notifikacije

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Meni telefon na trenutke radi bagovito i ram menagment je dosta los.
Ovo je pocelo od kako sam presao na android 9. Mislio sam da ce se srediti vremenom sa nekom ispravkom, ali nije.
Radio sam i fabricki reset, ali nije pomoglo.
Dok je bio sa andriod osmicom telefon je leteo.
Sta mogu da uradim da se telefon ponasa kao pre?
P.S. Sta da podesim u tapatalk-u da mi ne pravi prazan red kada udarim enter?
 
Poslednja izmena:
zao mi je sto vidim da su bas upropastili telefon sa devetkom. Ja mislim ovako napamet i po onome sto sam citao, da zbog anti roll back zastite ne mozes da flesujes osmicu a bez da ne bude brick, ali kopaj po XDA da li se nesto promenilo po tom pitanju. Tapatalk koristim neku dosta stariju verziju, pa ne bi znao za taj problem, ima tapatalk tema ovde na forumu pa probaj i tamo.
 
Zenin Note 6 pro dobio update. Ali konstantno izbacuje poruku Updater keeps crashing. Probao restart, nista

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Zenin Note 6 pro dobio update. Ali konstantno izbacuje poruku Updater keeps crashing. Probao restart, nista

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Kod mene na note pro 6 sve radi super

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Sad je prosao, mozda je bila guzva na serveru

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kažu da posle update-a na android 9 treba uraditi factory reset da bi radilo perfektno sve. To znači kao da ste uradili clean install a to je najbolji mogući izbor.
 
Uradio sam factory nije se popravila situacija.
Tek sa 10.3.5.0 su se sredile stvari. [emoji16]
 
jesu sredili pozicioniranje sata i ostalog u status baru?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Da li je izvodljivo da se telefon nekako poveze na zvucnike od laptopa i kako?
 
Nema, ali mogu da probam sa usb zvucnom.
Ima neko uputstvo za bluetooth, ali vise ne radi. (to bi bilo najidealnije)
 
danas konacno odradio update na zvanicni 10.3.6 ... dark mode kida, ikonice u notchu lepo pozicionirane, telefon lepo radi, mada sada kao sekundarni

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Jel ima dark mod za note 6 pro?

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
kako ne, ima i odlicno izgleda ... inace ovaj update nije revertovao recovery na custom, tako da sam odmah posle opalio magisk i povratio root ..

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Ako nije problem samo da mi kažeš gde da nađem to u pidešavanjima

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Ide podešavanja /display /dark mode. Postoji vec cini mi se od 10.3.4

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nađoh. Još kad bi pustili android 10 za note 6 pro bilo bi extra al nema ništa od toga

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
pustili su ga na xda (Lineage 17), i za sada izgleda da lepo radi ... sad posto mi rn6pro nije vise daily driver pa mogu da se igram, gledacu da nadjem vremena da ga spucam, ne zbog Q-a kao takvog, vec zbog cistaka kao takvog ;)
 
Je l' probao neko? [emoji3]Screenshot_2019-12-02-16-16-50-667_com.android.updater.jpg
 
Ja dobio danas za note redmi 6 pro ali mi se posle ažuriranja uvećale ikone. Da nezna neko kako da ih smanjim?
21d0870e6c14abd43a6048c9b946aab9.jpg


Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno