Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 6

Stigla mala žuta fleka na dispeju posle tri meseca...
 
To se desava kad se gps ne gasi.Gornji levi ugao, polukrug.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa što bi gasio GPS?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kakve veze ima gps sa zutom flekom?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nikada ne koristim GPS prvo što ugasim na telefonu je GPS, flekica mi se pojavila pored off-on dugmeta
 
Meni gps stalno upaljen

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel peglaš igrice?
Pa sigurno zadnjih 5 godina nisam instalirao igricu u telefon, ali stvarno :)
Imam regularnu garanciju dvije godine, pa ću da vidim šta i kako..
f5183a19ece324e9fa9c6396fe97245e.jpg
 
Poslednja izmena:
To se meni pojavilo na meizu m2 note, pored volume dugmeta na oba kraja. Izgleda da to kod nekih modela tu nesto fizicki ne pasuje.. pa od pritiska se pojavi.. ni ja nikada igre ne igram niti ih imam, a mob cuvam izuzetno pazljivo, tako da ipak nije to do korisnka.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Vidim da je redmi note 6 pro 140e nov u domacim radnjama. Ima li custom romova za ovaj telefon?
 
Nešto ti to nisi dobro video... Daj neki link.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da da, padaju cene ovih dana, nikad više modela. Treba se sad odlučiti izmedu rn6pro, mia2lite, ili malo vise pa mi8lite.
 
ja se najvise lomim izmedju mi8 lite i redmi note 6 pro?

Mada mi najbolje deluje ovaj redmi note 6 3/32 za 140...nema konkurenciju za tu lovu.
da nije to kinez?
 
Onda je za tu lovu odlican, jer treba dati jos 35eur vise za 4/64, a to mi je nesto mnogo i tu je vec mi 8 lite bolja opcija.
 
Da da, padaju cene ovih dana, nikad više modela. Treba se sad odlučiti izmedu rn6pro, mia2lite, ili malo vise pa mi8lite.

Nemoj mi a2 lite. Ništa posebno. Imao sam ga celih mesec dana.
Skupite još 30-40 eura i uzmite redmi note 7. Verujem da je još veća zver nego note 6 pro koji je brutalan.
 
Pa to i pricam, glupo je dati vise za nesto sto ce brzo izgubiti vrednost.
 
Ne kupuj rn6 pro, micro usb :mad: i notch :smash:. Sacekaj da rn7/pro pojeftini i uzivaj.
 
jga, nije da necemo, al nismo najbolji ... gledaj na xda ili pda eventualno, tamo su najbolji majstori ...

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
a ni to nije bas reseno koji se preporucuje za rn6 ... ja sam morao da kombinujem, a nema nekog pravila ... sad je ATG objavio svoju jovu verziju twrp pa bi njega preporucio prvo ..

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno