Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 6

kako si tacno odradio camera2api? ja sam ovo ostalo odradio ali me gcam nije tada zanimala, pa bi sad da probam.
 
jel mozes da mi das link do fajla koji si ti flashovao? nisam siguran da li svi moguci fajlovi tog imena imaju isti sadrzaj a ne bi da eksperimentisem? Hvala.
 
*mjau**mjau**mjau* konačno sam uspeo, samo i ova verzija kamere mi krešuje. Valjda ću ubosti pravu.
Znači redosled je sledeći. abd, twrp, camera2api, magick i onda restart pa kamera. Sve to na miui 10.

Na miui 10 ne radi google camera. Jedino miui 9 ili sgsi portovani miui 10.
 
Čitam na forumu da nisu baš oduševljeni zadnjim apdejtom. Ja držim i dalje na 9.6.6.0. Nisam još stavio twrp, nekako mi ne uliva puno poverenja ovaj unofficial. Kod tebe sve ok?

Koji unofficial? Kada sam kupio fon odmah mi je tražio apdejt i ja sam ga roknuo na 10.2. Ne znam kakvi su predhodni miui iskreno, ali ja sam skroz zadovoljan sa 10. Sve stabilno, fluidno, bez ikakvih problema. Jedino što sam od početka korišćenja fona uradio je isključio one reklame i pobrisao gomilu fabričkih aplikacija preko Xiaomi ADB Fastboot Toolsa.
 
Koji unofficial? Kada sam kupio fon odmah mi je tražio apdejt i ja sam ga roknuo na 10.2. Ne znam kakvi su predhodni miui iskreno, ali ja sam skroz zadovoljan sa 10. Sve stabilno, fluidno, bez ikakvih problema. Jedino što sam od početka korišćenja fona uradio je isključio one reklame i pobrisao gomilu fabričkih aplikacija preko Xiaomi ADB Fastboot Toolsa.

Onda super! Jel možeš da napišeš redosled kako si mu flešnuo twrp i odakle si skinuo?
 
Društvo je l' imao neko problem sa seckanjem video klipova? Seckaju na Youtube, Facebook čak i kada se puste snimljeni sa telefona. MIUI 10.2.2.0 Stable.


Zanimljivo. Pokušao sam restart i cleaner i nije pomoglo. Evo sad je ok, isključio-uključio telefon. :)
 
Poslednja izmena:
Društvo je l' imao neko problem sa seckanjem video klipova? Seckaju na Youtube, Facebook čak i kada se puste snimljeni sa telefona. MIUI 10.2.2.0 Stable.


Zanimljivo. Pokušao sam restart i cleaner i nije pomoglo. Evo sad je ok, isključio-uključio telefon. :)
Čuo sam da dosta njih ima taj problem. Meni radi sve ok...

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Jel može neko da mi pomogne oko procedure za otključavanje bootloader-a? Neće da mi odradi potvrdu mi unlock statusa. Kad odem na add account and device neće da potvrdi.
224e77a80cb9804b189205810613cf96.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Mora preko mobilnih podataka da se add-uje nalog.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Cemu sluzi ova opcija?
ed73c4f302fe75cdd448996088dad239.jpg


Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Da ti se displej ugasi posle određenog vremena.
 
Jel to utice na pristizanje notifikacija?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
I jos nesto sam primetio, kada prebacujem sa mobilnog interneta na wi-fi na par sekundi ostanem bez mreze.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Nisam obraćao pažnju na taj detalj, kod mene toga nema

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
I jos nesto sam primetio, kada prebacujem sa mobilnog interneta na wi-fi na par sekundi ostanem bez mreze.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
Pritisni više puta na miui verziju u odeljku o telefonu dok ti se ne otključaju programerske opcije i aktiviraj ovo [emoji116] Mislim da pomaže.
1e51cebcbe5d6ebae8ccf2b4ad525571.jpg


Bacila je svemir zeku
 
Tako mi je vec podeseno. [emoji3]
Nema veze, ne smeta. (mozda ce restart da sredi)
Koji slot je sim 1?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
ovaj kombinovani izgleda ... ja imam sim i microsd i za sim mi prikazuje sim2, ako to ima ikakve veze ...

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Onda je u redu.
Nakon prelaska sa Note 5 ubacio sam karticu kao sto je kod njega bilo i telefon mi je prikazao karticu kao sim 2. Posle sam prebacio u kombinovani slot i sad je sim 1.
Mislim potpuno nebitno al' ajde. [emoji12]

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Na svakih 72 sata mi trazi da unesem sifru za otkljucavanje, moze li negde da se ovo iskljuci?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Otkljucavanje cega?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Otkljucavanje ekrana.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Da li se i vama dešavalo dok pričate da snimite razgovor. Kakoda isključim display dok je razgovor u toku da ga ne aktiviram uvek?

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno