Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 6

Ne mozes ih smanjiti, mozes recimo skinuti neku poslednju verziju System launcher alpha. Tako trazis u google, fakticki azuriras sistemski launcher, i imas opciju za ikonice. Elem, zeni sam stavio Poco launcher 2, namestio da izgleda kao moj China beta 9.11.14, i ekstra je.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ne mozes ih smanjiti, mozes recimo skinuti neku poslednju verziju System launcher alpha. Tako trazis u google, fakticki azuriras sistemski launcher, i imas opciju za ikonice. Elem, zeni sam stavio Poco launcher 2, namestio da izgleda kao moj China beta 9.11.14, i ekstra je.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Hvala. A poco launcher dobro radi ne baguje?

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Pitam za official stable verziju.
Da li notifikacije ostaju na ekranu ili je kao pre?
Kako baterija drzi?
 
Samo azuriraj prijatelju i uzivaj

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poco launcher radi bolje trenutno nego MIUI. Ima nekih manjih problemčića, ali nakon godinu dana upotrebe mislim da je spreman za fabrički reset da se to posloži kako treba.
 
Poslednja izmena:
Srećna nova godina.
Treba mi preporuka za zaštitno staklo, a može i za masku?
 
Stigao MIUI 12 za sesticu
Svaka casti Xiaomi-ju na ovako dugoj podrsci!

140635249_3955859491126002_7991950851808600564_o.jpg
 
inace bih se radovao, ali ovako necu ... salu na stranu, pre beki mesec supruga je skrckala rn6 pro nasledjen od mene, i kao zamenu sam joj uzeo isti model, buduci da u tom redu velicina (cene i samih dimenzija telefona) i dalje predstavlja dobar izbor .. sad kod nje ce update proci nadam se lako, ali slomljeni je kod mladje cerke, a to je moj stari fon koji sam rutovao i koji pukne na update, tako da cu morati ili da sakrivam update ili da flesujem miui rucno. ..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Posle jučerašnjeg update na MIUI 12 ne radi fingertip senzor. Posle factrory reseta nestala i opcija za podešavanje otiska prsta. Imate li ideju?
 
Hm, ja sam zenin azurirao rucno, skinuo ota update i preko update aplikacije azurirao. Nikakav problem nema, nemas root i slicno?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
flashuj rucno, ali pre toga moras biti siguran da je iskljucen anti roll back protection, jer ako je aktivan, ne smes stariju verziju preko novije da stavis. ja kada sam cini mi se jedibi put proveravao, nije bio zasticen tel, ne secam se metoda kako sam gledao. na mom nakon update-a na miui 12 radi sve, samo je cini mi se ne bas brzo kao pre ...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Koliko vidim na internetu, redmi 6 pro ima anti roll back. Ja sam downgrade radio sa otključanim bootloaderom i mi flash tool


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Nisam ništa čačkao do sada. Kako da se vratim na 11-cu?
Pozdrav
Si probao ovo?

If the fingerprint app cache gets corrupted, the scanner starts showing errors, and deleting the cache will solve the issue. To do so, follow the steps below: Open Settings > Apps > Manage apps. Choose FingerprintExtensionService > Fingerprint test > and clear data.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Kod mene je azuriranje islo automatski i nisam primetio da nesto baguje, jedino sto sam primetio da postavljanje tema na telefonu koje nisu sa njihovog zvanicnog sajta, budu zamenjene na klasicnu temu nakon 10 minuta od postavljanja.
 
To je i ranije bio problem, bar na Miui 11, i Note 6 pro(global rom)

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Takodje sam primetio i kod snimanja videa prilikom zumiranja video se na tom mestu na trenutak ukoci, mislim da se to pre nije desavalo.
 
Sad sam probao, zumirao tokom snimanja, pa pustio video, nije kocio nigde.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno