Šta je novo?

RTX 2080 Koju uzeti

Arki

Cenjen
Učlanjen(a)
04.07.2012
Poruke
512
Poena
180
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core i9-11900k / Thermalright Turbo Right 360C
Matična ploča
Asus ROG Strix Z590-E Gaming
RAM
Corsair DDR4 Vengeance RGB PRO SL 2 x 16GB 3600Mhz
GPU
Msi Suprim X RTX 4090
Storage
WD Black SN770 Kingston NV1 1TB/Samsung 870 QVO 1TB/Samsung 850 EVO Basic 500Gb/OCZ Vetekx 1,2,3,4 120Gb
Zvuk
ASUS ROG Delta S
PSU
Seasonic Vertex GX 1200w
Kućište
ASUS ROG Strix Helios
Monitor
Asus ROG Swift PG279
Miš & tastatura
Asus ROG Gladius III AimPoint / Razer Huntsman V2
Ostale periferije
Sandberg Commander
Steam
ASUS GT-AX6000
Pristup internetu
  1. Optički internet
pozdrav Drustvo
vasa preporuka koju RTX uzeti od ovih Modela
PNY XLR8 GeForce RTX 2080 Dual Fan Overclocked Edition 8 GB Cena 720 Evr
GIGABYTE GV-N2080 GAMING OC-8GC 8GB 710 Evr
ili GIGABYTE GV-N2080 OC-8GC 8GB za 690 Evr

Hvala za preporuke
 
Hvala za odgovore,
zaboravih da navedem od kod proizvodjaca da uzmem,posto sam imao nesto kraktkog vremena obicnu Giga koja je bila felericna:d
a PNY zanima me dali su dobri sto se tice Kvaliteta,
ja bih uzeo ovo zbog povoljne cene,a vec sam Lightning prodao.
 
na kraju uzeh
ASUS DUAL-RTX2080-O8G OC
utorak Unboxing.
 
Ua imas veze u Ceskoj :) ajde slikaj GPU-z ali Nvidia jos drivere nije izbacila kako ces da je koristis? Ne vredi GPU Z slikati bez drivera , ubodi je kada izadju driveri.
 
Ua imas veze u Ceskoj :) ajde slikaj GPU-z ali Nvidia jos drivere nije izbacila kako ces da je koristis? Ne vredi GPU Z slikati bez drivera , ubodi je kada izadju driveri.
koja Ceska
da mora driver da se cekaju:d
 
Kontaktiraj Nvidiju na mejl mozda ti posalju neki Beta driver , reci da ti je stigla danas graficka.
vec sam im pisao,nakon pola sata na chat stigao odgovor i cudjenje ,da je Asus vec plasirao u prodaji GK:d:-devil-:
mora se ceka dok NV neplasiraju Prodaju:mad:
 
Poslednja izmena:
Izgleda da Nvidiu bas briga sto je u Svajcarskoj krenula prodaja , oni ce da objave drivere kada u Americi krene prodaja.
pa da juce mi iz NV pisao tip i cudi se kako je vec Asus pustio u promet,tako da danas ili sutra napisao mi je ali nije sigurno:d
videh da UK vec ima nekoliko razlicitih modela od danas na stanju.2080
 
Poslednja izmena:
Da nisi dobio neki kineski fake? hahahah :D salim se. Nek te lepo sluzi kada budes imao drivere da je pokrenes : ))
 
skiuo sam vec jos juce,nikakav pomak odnos na 1080ti za mene licno 2080 vs 1080 ti na 2k jednake perfomance,
mada trenutno neki Modeli su jeftinji od 10ti modela

2080 i 1080Ti su maltene 100% iste po performansama. Samo 2080Ti je brza. Kao sto neki ljudi rekli, razocarani bas zbog toga.


 
Poslednja izmena:
zdravo Drustvo
da neotvaram novu Temu,ovako stoje stvari,vise od Mesec dana cekam da mi isporuce MSI X Trio Ti,
ali jos uvek neznaju kada ce dobiti pomenutu Grafu,ja sad razmisljam da uzmem drugu posto par drugih Modela imaju u lageru
1-Gainward RTX 2080 Ti Phoenix GS
2- Zotac RTX 2080 Ti AMP Edition
3-Palit RTX 2080 Ti GamingPro OC
4- Zotac GF 2080 Ti Twin Fan, koja je najpovoljnija sto se tice Cene,
ili da pak sacekam ovu X Trio datum isporuke nepoznat.
hvala unapred za savet
 
Zotac AMP ima 300W PL, Twin Fan valjda 280W.

Idi na Gainward ili Palit(ne znam koja ima efikasniji kuler), oba modela imaju 330W PL kao i Gaming X Trio.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno