Šta je novo?

Sony Xperia XZ3

Tuzno, prvo su se tolko sjebali sa xz2p kasnjenjem a i xz3 takodje. Da su na vreme izbacivali telefone ne bi bilo gde su sad.

Sad je pitanje dal ce sledeci modeli ugledati evropsko trziste, ili ce biti samo Japan.

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
U videu ga pokidao sony...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Verovatno najdetaljniji camera review do sada:
 
Е тако се ради тест камере...
 
https://www.androidheadlines.com/2018/11/sony-xperia-xz3-review.html



Lik je mozda i jedini naveo razliku izmedju sony predictive capture pixel top shot, razlika je u tome sto sony snima (autofocus) rafale (do 10s burst i ovaj kraci, prediktivni) u punoj rezoluciji dok Pixel kamera ne radi ''refocus'' i snima u 1-3MP rezoluciji ali sa HDR+. Po njegovom misljenju sony implementacija je ipak malo bolja (IMX400 je verovatno i dalje najbolji mobile kamera senzor)
 
Još da se prevare i ubace ois za promenu gde bi nam kraj sreći bio!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ima ga u oglasima na kp,700 e.I nije mnogo jaka cena obzirom da se tek pojavio.
Ima li neko info dal ce ga biti u Vipu mozda?
 
Bio je za 619€ pre manje od mesec dana na KP. Poskupeo znači...xperia ko vino [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene samo nervira na njemu sto su ga osakatili na 4GB Rama, a XZ2p ima 6GB,ali obzirom da je Xperia u pitanju za sad se to jos nece osetiti.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
https://www.notebookcheck.net/Sony-Xperia-XZ3-Smartphone-Review.360631.0.html

Ovde se u testu trajanja baterije pokazao znatno losije u odnosu na GSM arena test. Damir F. rece da je autonomija solidna (sa njegovim nacinom koriscenja u rangu P20 Pro i slabija od XZ2) ali su ipak najcudnija tolika variranja u wi-fi surf testovima.

Takodje su izmerili i slabije maksimalno osvetljenje displeja, npr. za oko 100cd/m2 u odnosu na GSMA test (100% manual) mada nisu testirali auto max. gde GSMA prikazuje 620cd/m2, slicna fora kao kod samsunga.

I naravno, klasicna mana OLED-a (opet prakticno isti rezultati kao kod S9/+ i ajfona XS)
The display backlight flickers at 240.4 Hz (Likely utilizing PWM) .

The frequency of 240.4 Hz is relatively low, so sensitive users will likely notice flickering and experience eyestrain at the stated brightness setting and below.

In comparison: 52 % of all tested devices do not use PWM to dim the display. If PWM was detected, an average of 8773 (minimum: 43 - maximum: 142900) Hz was measured.

I na kraju nisu pomenuli smearing koji je gotovo sigurno prisutan samo je pitanje koliko korisnika to uopste primecuje. Retko koji tech sajt to uopste pominje, nemoguce da bas niko ne primecuje.
 
Poslednja izmena:
Uzeo danas ovaj mob na ponudi, dali ps4 uz njega, trenutno imam LG G7 ThinQ, razmišljam se da li je mnogo bolji od G7 tj da li da zadržim xz3 i prodam G7 ili da ovaj prodam.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Dva G7 po ceni jednog i PS4 uz XZ3.. sta reci :)
 
Mišljenje koji zadržati? Uporedio ih malo u radnji, ekran na xz3 izuva ali to je ipak oled ali previše mi je sapunjavog oblika i klizav...
Ogromni gornji i donji bezeli za današnji standard.

Ne vidim neku prednost sem ekrana, boljeg azuriranja.
Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo danas ovaj mob na ponudi, dali ps4 uz njega, trenutno imam LG G7 ThinQ, razmišljam se da li je mnogo bolji od G7 tj da li da zadržim xz3 i prodam G7 ili da ovaj prodam.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
Gde ima da se kupi ovaj telefon i da se dobije ps4?

Sent from my SM-G9650 using Tapatalk
 
Švedska, crni petak, tele2 mobilni operater.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
A ok. Reko da nije u SRB negde ;)

Sent from my SM-G9650 using Tapatalk
 
Cyber Monday u G za 70000, lep popust.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Cyber Monday ponuda. Ima na sajtu sad sam pogledao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I ja sad video, mislim da im je bio kad sam ja gledao taj telefon pre nedelju dana 96k. Super ponuda ko hoce samo telefon bez poklona :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlična ponuda...
Dobar je to telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam pogledao iako kacim, ovo mora da se odgleda uz kokice :d Mada sve nesto mislim da mu se nece svideti jer je "mali". Ali zbog izrade ce biti feels so good in the hands... Ladies you know the procedures.

 
Читач отиска са стране, врх :) најприродније место, ако већ не може испод екрана
 
Deluje dosta dobro [emoji4] Nadam se da nesto nece zabrljati opet...ali znajući Sony... [emoji16]

OnePlus 6T
 
Dizajn dodje kao neka zlatna sredina izmedju XZ1 i XZ3. I po mom misljenju super izgleda.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Izgleda ekstra na renderima, ali 'ajd, to je za nas Sony ljubitelje :)
Još kada bi izbacili kompakt...
 
Nazad
Vrh Dno