Šta je novo?

Sony Xperia XZ3

Mnogo lepsi uredjaj od XZ2 Premium a radi se od mid-range modelu, sony mobile ''logika''.
Jedino sto kamere previse strce, to nije bas dobro resenje.
 
Poslednja izmena:
Mnogo lepsi uredjaj od XZ2 Premium a radi se od mid-range uredjaju, sony mobile ''logika''.
Jedino sto kamere previse strce, to nije bas dobro resenje.
Da da, prelep je. Pa jeste malo strce ali dobro, kad sukoci u neki hard case ili flip bice to dobro, ako nista bar ce poravnjati. Videcemo kako ce izgledati XZ3 Premium.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Ako bude ovakav, komotno medju najlepsim fonovima na trzistu, ako ne i najlepsi, s prednje strane :)

Prosli modeli XA2 i XA2 Ultra su imali i odlicne kapacitete baterija, ako to zadrze, stave SD 636, cenu i od 350e, za njihov softver i ovakav dizajn prednje strane-vredi :)
 
Poslednja izmena:
Ako bude ovakav, komotno medju najlepsim fonovima na trzistu, ako ne i najlepsi, s prednje strane :)
Pa da. Ovaj XA3 Ultra izgleda lepse nego vecina vodecih modela drugih proizvodjava. Hehe Jos ako na XZ3 Premium stave finger ispod displeja, odnosno sklone sa ledja bice extra.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
I da nije najava za narednih 5-10 godina da svi budu isti!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sa esata:
All, The XZ2 - XZ2c - XZ2P - XZ3 designer's team have got their wing now... If you know what I mean...
:d



 
E da, i ja to procitah jutros. Izgleda da su sad ovu novu srednju klasu(L3, XA3, XA3Ultra) dizajnirali ili oni prosli strucnjaci samo sto su sasekli bazele, ili neka nova ekipa. [emoji6][emoji16]
A videh i taj video malopre. Zanimljiv je XZ3 izgleda u svim bojama.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Dobro je kad se Techradar setio da najzad izbaci recenziju za XZ3.
https://www.techradar.com/reviews/sony-xperia-xz3-review
Kao sto je i ocekivano ekran na XZ3 fantazija, (odlican panel sa Sony vrhunskim TV tehnologijama sija u punom sjaju)
2eb0f5b82829bdcf4f658f412125dc7d.jpg
b0cdf52adb9e8807b05690566a768d9b.jpg


Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Cekam da ga vidim uzivo u Uscu negde ako ga izloze... U gigatronu su mi rekli da bi trebalo da ga dobiju posle 5. oktobra.

Mada bih sacekao i MWC 2019, a vuce me i XZ2 da kupim, nije skup sada, ima za 430€ sto je top cena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Počinjem da se nadam da bi naredni kompakt konačno mogao opet da bude ljudski telefon...još ako se sete i duos opciju da ubace za promenu, vrh!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
XZ2c има dual sim, али не за Европу.
 
To je odlično, samo xz2c ne bih uzeo zbog problema pre svega sa odzivom ekrana + mi fp loše skroz pozicioniran. Zato i kažem, za neki naredni model ako to ispeglaju + stave ovaj oled mogao bi biti pun pogodak.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
They removed themes in this device...
I'm just surprised Sony got rid of themes.

To kaze lik koji je tek preuzeo ovaj telefon, stvarno ocajan potez ako su izbacili teme u P softveru.
 
Poslednja izmena:
Vrh ekran na xz3, nzm samo što bi koristio basic na s9+ gde je ekran mračniji i bez boja naspram fabrički podesenog adaptive.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Pa ako je vec na S9plus basic rezim onda je relano trebao i na XZ3 da ukljuci Professional rezim. Tu bi bili najrealniji i najslicniji sa bojama.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Pa ako je vec na S9plus basic rezim onda je relano trebao i na XZ3 da ukljuci Professional rezim. Tu bi bili najrealniji i najslicniji sa bojama.

Sent from my H8266 using Tapatalk
Iliti da ostavi adaptive naspram stock sony. Kako God oba ekrana su top nema greške ni jednom svakako.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Iliti da ostavi adaptive naspram stock sony. Kako God oba ekrana su top nema greške ni jednom svakako.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Pa da ili tako da su ostavili na Samsung kao sto je kod Sony ostavljen fabricki rezim. Ali sta god da im urade i kako god da ih podese oba ekrana izgledaju fantasticno.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
To je odlično, samo xz2c ne bih uzeo zbog problema pre svega sa odzivom ekrana + mi fp loše skroz pozicioniran

Koji problem sa odzivom ekrana?
FP uopšte nije loše pozicioniran, osim ako su ti šake kao lopate. Ja inače imam dugačke prste.
 
Kasni odziv na istima ponekad i do 1sec [emoji853]

Ja evo realno još nisam naišao na recenziju gde ne kukaju na taj fp...i sa sigurnošću mogu da kažem da bi i meni bio prenisko.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ljudi opustite se oko pozicije za fingerprint. Svi ti sto rade recenzije koriste telefon kratko vreme, ja imam XZ2 duze od mesec dana i navikao sam se na poziciju fingerpritna. Tako da se opustite i uzivajte. Ja imam velike sake sigurno vece nego skoro svi sto su radili recenzije za XZ2 i XZ2c.
e20422a326f5af3074e62a0ba65a7d4b.jpg
fd45156811a784b7d2427045821ab111.jpg
fa054b6b3669b5fd5886e11ef60853d9.jpg


Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Ovo je izgleda Sharpov odgovor na XZ3: Sharp Aquos Zero uses an in-house developed curved OLED with a huge notch

Jeste da su ''ledja'' izradjena od prakticnijih materijala i sigurno se manje klizaju ali sto se dizajna tice XZ3 je mnogo bolji od ovog Sharp-a koji ima jedan od najruznijih notch resenja uz Pixel 3.

@Djuro89

Ako nadjes neko poredjenje displeja XZ2 vs XZ3 postavi ovde, bas me zanima.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno