Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 ili Pocophone F1?

Miksat

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2016
Poruke
610
Poena
80
Planiram da kroz mesec dana uzmem nov telefon u cenovnom rangu do 450e. Koji od ova dva modela je bolji?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Hvala na brzim odgovorima, i ja sam negde blize Mi8, jedino me notch nervira... Cak se mislim da dodam jos 100e i da uzmem mi9, nek ide zivot :) Da li se isplati dodati tih 100e?
Iskreno, najvise mi se svidja Mi9T pro, ali nema ga jos uvek kod nas (gledam samo radnje sa 2 godine garancije). A i na Mi8 i na Mi9 me nervira sto ekran nije kompaktan, gledajuci na YT snimke... Ne znam kako je u praksi kada se koriste telefoni, meni notch nekako narusava funkcionalnost ekrana.
 
Poslednja izmena:
Ja kao vlasnik Mi8 sam telefonom generalno jako zadovoljan. Od mana bih izdvojio slab i ne tako sjajan donji zvučnik, lošu vibraciju i naravno sada već notch. Ume da iziritira prilikom gledanja videa, ali nije strašno. Retko u kojoj aplikaciji ima baš full screen video, uglavnom bude da početka notch-a.
Kamera kida, pogotovo sa GCam, telefon je jako brz, sve fluidno radi, autonomija odlična. Zvuk na slušalicama skroz pristojan, zvuk prilikom razgovora dobar.
Što se tiče Poco, moja devojka ga je kupila na moj predlog jer joj je prioritet bila baterija i ne staklena izrada. Ona je jako zadovoljna telefonom i ne namerava da ga menja u skorijoj budućnosti.
Ja bih trenutno najradije prešao na Mi9T zbog ekrana bez notch-a, veće baterije, 3.5mm, boljeg zvučnika i wide kamere.
Mi9t > Mi8 > Poco
 
Nazad
Vrh Dno