Šta je novo?

BalCCon 2k18 Retro Computer Hackerspace

zzarko

Čuven
Učlanjen(a)
13.10.2003
Poruke
1,745
Poena
695
Da opet probam da pozovem ljude... :)

U okviru ovogodišnjeg BalCCon-a (14-16 Septembar), Master Centar Novosadskog Sajma, će opet biti Retro Computer Hackerspace. Pored mašina koje će biti unapred izložene, jedan deo prostora će biti odvojen za radne stolove za popravke i čačkanje po hardveru i/ili softveru onih koji donesu svoje mašine i opremu (biće pokoja lemilica i nešto alata, ali je preporuka da se ponese sve što treba). Za učesnike hackerspace-a ću, kao i ranije, imati propusnice. Lep i velik prostor, stolovi, stolice i struja su obezbeđeni.

Vidimo se?
 
Za one koji će dolaziti na balkon: ko ima Galaksiju, može li poneti? Hteo bih da napravim jednu "ultimate" fotografiju sa gomilom Galaksija, što više to bolje. Ili ako ima neko iz NS-a, neće dolaziti na konferenciju, a pozajmio bi svoju za ovu priliku?
 
Ja mogu samo da se prijavim za fotografiju. Ako je moguce dobiti je za walpaper.Na zalost galaksiju jos nemam :(
 
Sa društvom se dogovaram za nedelju, neki generalni plan.
Da li će u nedelju biti nekoga sa amigom, trebao bi mi workbench i da probamo neke sd to ide adaptere.
 
Biće Amige i u nedelju, jedino što će u nedelju negde oko 3-4 popodne da krene pakovanje opreme. Što se IDE adaptera tiče, zbog jednog lošeg iskustva koje sam imao i koje zamalo da je dovelo do spaljivanja A1200, SVE takve adaptere prvo isprobavam sa nekim USB-IDE adapterom na PC-u, pa tek ako tu radi bez problema, može da ide u u Amigu...
 
Evo fotografija svih galaksija sa BalCCon-a, nazvao sam ih Galaxy Cluster (pozadinu, uključuući i moja stopala, kropujte po želji :) ):
http://8bitchip.info/commodore/Galaxy Cluster/

A evo i kako izgleda demo prilagođen za BalCCon:

Video se takođe nalazi na gornjem linku, za slučaj da ga glupi yt skine zbog muzike iz Easybananaflashrama demoa za C64...
 
Nazad
Vrh Dno