Šta je novo?

Kupovina laptopa

Čkalja

Cenjen
Učlanjen(a)
14.11.2016
Poruke
1,102
Poena
145
Drugari da li se isplati ova masina - acer aspire a315-41g-r3s1 za 500 € ? Hitno potreban odgovor

Hvaala
 
Nisi me razumeo, video sam laptop, otvorio temu, otisao pred zatvaranje da ga rezervisem za svaki slucaj (oko 21.55), kasnije u toku diskusije sam napisao da sam rezervisao laptop , ne vidim problem....
 
Tek je u 22:20 napisao nightshadow da je dobra kupovina taj laptop a ti si narucio pola sata ranije laptop , meni mirise da imas neku vezu u winwin i najverovatnije ces dobiti neki outlet model koji ne znaju sta ce sa njim , evo goran je zvao i nema nikakve akcije.
 
Dobro ljudi , mislite sta zelite, nemam nikakvu vezu kod njih , okacio sam vam i sliku da akcija vazi do 02.09.

goran je mogao da pita preko telefona ako je zvao da li je aktuelna akcija, a dobro znamo da jeste, ako je neko od vas u narednih par dana u Beogradu neka svrati do nekog winwin-a pa nek vidi sam....

Nisam "narucio" laptop, nego sacuvao validno u radnji.
 
Uh, gde ne videh ovu "akciju" :) A da - pa bila je ispod zita hehe.

U svakom slucaju super masina - ali obavezno zamena HDD-a, i to momentalno. Ja bih stavio ovaj novi Intel 545s umesto harda... koji ce mi M2 koji isto ide na SATA vezu.


Kako te sluzi Ckalja, pretpostavljam da teras WIndowse? Kakv je ekran pre svega?

P.S. umesto popusta u lovi posle ovoga od septembra do kraja godine su uveli akciju 5 god garancije. Nije ni to lose..
 
Akcija nije bila ispod zita, bilo ko da je otisao do winwina u tom periodu rekli bi mu za akciju, cak je i drugar uzeo devojci drugi model, isto je dobio popust jer je bio popust na odredjene marke da tako kazem, cini mi se da je u isto vreme bio popust i na TV, ali samo LG...

Bas ovako kako je Zekovic napisao, zadovoljan sam sve u svemu, nisam do sada bio na AMD platformi, ali radi sve fino, sve u svemu po meni ok kupovina za taj novac....ekran je solidan, sta znam, nisam neki ekspert po tom pitanju, meni je preglednost dobra, ostrina standard, bas nista specijalno iskreno, ako te zanima jos nesto pitaj :)

Inace da, teram 10ku, do sada sam peglao 7icu, ali ok je sve u sustini
 
Cool. Kada kazem ispod zita mislim na to da akcija nije bila "na sva zvona" - npr. na Emmi-ju ako je nedeljna akcija, onda je to - to, nema sta da se iko misli. Kontam da je isto i na WW, ne posecujem njihov sajt odavno..

Za ekran kazu da je TN, al' ajd sad. Reci mi da li je dobar kvalitet plastike - kucista? Na svim testovima te cele serije ispada da je skroz OK, u poredjenju sa Lenovo iste klase koji su najgori plastikaneri gde se sve ugiba, otprilike spakovali komponente u jacu plasticnu kesu i kazu evo ga laptop :d
 
@Love Hunter , Nisam ni ja tada posetio sajt, igrom slucaja sam bio u TC Usce i otisao u radnju jer sam jurio nesto skroz drugo, ubi me ako se setim sta i bezveze kako sam prolazio pored stolova gde su laptopovi vidim kao veliki popust i zbog toga sam i odlucio bio da uzmem.

Zadovoljan sam kvalitetom plastike, sve je ok, nije mi do sada padao hvala Bogu, da ga ne ureknem....
Sve stoji na svom mestu kao i prvog dana, ali ga i cuvam, obavezno imam onu kao providu foliju izmedju ekrana i tastature svaki put kad se iskljuci itd.

Trudim se da ostane u najboljem mogucem stanju, podize sistem za nekoliko sekundi zbog SSD-a, jedino razmisljam jos i RAM da dokupim jer ga najvise koristim za browsing pa umem da zakucam Chrome sa brda tabova, a verovatno cu uskoro i Lightroom da stavim na njega pa mu nece smetati da ima vise resursa....
 
Ma samo malo :d

Ide na dobos uskoro, zapazio sam nesto novije sto merkam :) ne znam samo koliko mogu da dobijem za ovo cudo, garancija traje jos jedno 7 meseci, nadam se bar nekih 350e....
 
Nazad
Vrh Dno