Šta je novo?

Graficke koje su "kopale"

Sad sam zvao E** i kazu da od sada traze fiskalni pre su radili preko serijskog. Najgore je od svega sto svi majneri prodaju graficke samo uz garantni list retko ko ima fiskalni...

U slučaju povraćaja novca, ili uopšte?
 
Evo i SS oglasa (ne znam da li je dozvoljeno kaciti, ako ne izvinjavam se)

Isti lik, iz Subotice, i drugar i ja uzesmo od njega, nove grafe sa kutijom, gar i svom pratecom dokumentacijom.
cb0841ffd17db2082f6f768f51b88e5f.jpg
e9f7ef5d1e4b4d474b714d8c3cad781e.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
KOji je ovo websajt?
Šalji u inbox.
 
www.kupujemprodajem.com Nema tu ništa skriveno. Nema tih kombinacije više, ne nalazim ih u oglasima, ali ti pregledaj svakako i istraži šta se sada nudi.
Srpski sajt za polovne stvari, ali sve češće ima tih "mađarskih kombinacija" za nove stvari. Kad kažem mađarske kombinacije mislim na to da su grafike iz Mađarske sa mađarskom garancijom.
 
KOji je ovo websajt?
Šalji u inbox.

Antibot zaštita se trigeruje sa celim linkom, pa ne mogu da ti ostavim komplet link. Ali kucaj u gugl, "kupujemprodajem" i to je to.

Srpski sajt za prodaju polovnih stvari, ali sada ima sve više novih u smislu preprodaje. Ove grafike su sasvim sigurno mađarska kombnacija gde se prodaju stvari kupljene u Mađarskoj sa mađarskom garancijom, pa obrati pažnju i na to. Sada gledam i nema ih više po toj ceni, pa ti svakako malo pregledaj i vidi da nisam nešto propustio ili vidi šta se još nudi.
 
Da znam, uzimao bih i preprodavao. :)

Nekoliko puta sam čuo po forumu te informacije, poslednje ovaj citat dole.

3GB verzija, dve sam pazario jednu za drugara takodje clana foruma i jednu meni. 2x100e, kupljeno od clana sa foruma. EVGA i Gigabyte verzije sa 3GB obe. Istestirane, ispravne 101%.

100e je dobra cena i za 3gb verziju.
 
To je po meni izuzetno glupa karta :)
Pa napunice sva iole zahtevnija igra tih 3GB memorije i onda prc.

RX 470/480 4GB je bolja od te 3GB verzije, a moze se naci za manje para.
 
Pozdrav, imam jedan problem, nadam se da moze u ovoj temi.

Pre neki dan me zvao neki rodjak, kupio polovnu rx 550 grafiku, kad ono ne radi kako treba, a taj lik od kog je uzeo se ne javlja.
Da ne ulazim u diskusiju oko inteligentne kupovine, situacija je sledeca:
Grafika ne baca sliku a u device manager-u se vidi kao MS basic adapter, zvuci mi kao da je bios cackan (verovatno za majning), moze li mi neko ko ima isti model poslati bios da vidim da li ce to resiti problem (ako se tako moze resiti problem, koliko sam ja razumeo bios se moze prebaciti dok je sa istog modela).

U pitanju je ASUS PH-RX550-4G
 

Prilozi

  • image5aaa45e89cfc2.png
    image5aaa45e89cfc2.png
    174.8 KB · Pregleda: 119
Preflesuj sa originalnim biosom. Ako ne ozivi frkni je u reku
 
To sam i planirao, ali nemam originalni bios. Pisao sam i asusu, rekoh mozda ce se smilovati na sirotilju i poslati al me oduvase [emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ima ih za 100e, ali pokvarene :D
 
Ja ću da sačekam da padnu na 50eur. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa kad sam krenuo da pratim oglase (ima 2 meseca) zbog kupovine polovne grafe, cene su bile za skoro 50e vece (pricam za 1070 koje sam snimao da kupim ali na kraju odustao), sada nailaze sve vise i vise i obaraju cene ali opet nije to kako bi trebalo da bude u odnosu ponude/potraznje. Izgleda da su ljudi dosta zaradili na njima pa ne zure sa prodajom ili se nadaju opet nekom kripto-bumu pa spavaju po podrumima! A tek koliko rigova je na prodaju, pa to je more kartica (pricam za KP)! Ja mislim da se te karte poklone, svako bi dobio po 2 bar :) Da sumiram: pre dva meseca nije bilo krstene 1070 za 300evra a sad ima za te pare 1070Ti sa domacom garancijom 2 godine (verovatno moze da se ubije cena jos)!
 
Ja sam uzeo pre 4-5 dana rx 580 4 GB za 120€ ovde na forumu. Nije rudarila i ima garaciju još 18 meseci. Može da se probere. Samo da se isprati. Prešao sam sa r9 270x. Oni sa rigovima ako nisu prodali, i još su zakasnili, pre godinu dana, ja nemam pojma šta će da rade. Sada izlaza i nove kartice. Sve u svemu ide to još dosta dole.
 
Nego...gde su te 1070 za 100e? :d

Baš sam danas pomislio kako se ETH drži protiv svih očekivanja. Valjda svi čekaju taj constantinople fork.

U svakom slučaju, kripto zima će da traje još iha-ha. Svi usponi i padovi kriptovaluta su se desili u samo jednom jedinom uzlaznom delu kreditnog ciklusa. Sada kada podizanje kamatnih stopa vodi ekonomije u dužničku krizu i recesiju ćemo nepogrešivo videti da li je kripto zaista neka makar i loša zamena za zlato ili je u pitanju običan špekulativni ku*ac od ovce.
 
Jurim grafičku i naleteh danas na oglas na KP. Izgleda da je ceo rudnik u pitanju. 1080Ti raznih proizvodjača za 390e. Sad se lomim ali nisam siguran za kupovinu.
 
Jurim grafičku i naleteh danas na oglas na KP. Izgleda da je ceo rudnik u pitanju. 1080Ti raznih proizvodjača za 390e. Sad se lomim ali nisam siguran za kupovinu.

ako sam dobro video, po forumu ima par oglasa za 400 i tu negde koje nisu kopale. Naravno, bez garancije, ali ni te rudarske isto nemaju.
Tu rudarsku bih platio do 330eur max. 350 je vec mnogo ako za malo vise moze da se uzme sa manje rizika.
 
A inace vi znate da li su kopale ili ne? :D Ako ima garanciju, nema nikakvih problema. Ako nema, testiras malo i ako sve radi to je to.
 
Jurim grafičku i naleteh danas na oglas na KP. Izgleda da je ceo rudnik u pitanju. 1080Ti raznih proizvodjača za 390e. Sad se lomim ali nisam siguran za kupovinu.
S obzirom da očigledno nema garanciju nema šanse da bi mu dao više od 300 evra po kartici.

Sent from my ONEPLUS 6 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno