Šta je novo?

Graficke koje su "kopale"

Ma taj lik iz Subotice sto prodaje 215/160e koliko vidim kupuje rigove pa preprodaje graficke. Vidi se po ocenama .

Recimo kupio rig sa Sapphire RX 580 nitro+ 8gb od Martina sa KP(Ada) a isti taj Martin ponudio meni komad za 180e , verovatno ovom iz SU za sve djuture dao i nize a on dalje preprodaje po 215...
 
Malo off. Da li boja za igrice rx 580 sa 8GB ili GTX 1060 sa 6GB rama ?
 
Ma taj lik iz Subotice sto prodaje 215/160e koliko vidim kupuje rigove pa preprodaje graficke. Vidi se po ocenama .

Recimo kupio rig sa Sapphire RX 580 nitro+ 8gb od Martina sa KP(Ada) a isti taj Martin ponudio meni komad za 180e , verovatno ovom iz SU za sve djuture dao i nize a on dalje preprodaje po 215...
Da da, kupuje rigove i to me istripovalo, ali kontaktirah likove koju su dali pozitivne na taj oglas i kazu nova i stvarno stigla nova grafa, nema dileme da je iz riga ili da je kopala...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Malo off. Da li boja za igrice rx 580 sa 8GB ili GTX 1060 sa 6GB rama ?
Meni se 580 bolje pokazala, jedino u Assassins Creedu bolja bila 1060 nekih par fps-a..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Da da, kupuje rigove i to me istripovalo, ali kontaktirah likove koju su dali pozitivne na taj oglas i kazu nova i stvarno stigla nova grafa, nema dileme da je iz riga ili da je kopala...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

ako imas sacuvanu kutiju i stavis karticu u ultrazvucnu kadicu za ciscenje dobijes "novu" karticu... sija se bre ko da je sa trake sisla... nema dileme da je iz riga ili da je kopala... :D

ne kazem da se to desilo, samo nema vizuelnog nacina da se sazna da li je kartica minovala ili nije... jednostavno nije moguce.
 
evo još samo meni neko da kaže jel vredi uzimati asus strix gtc 1070 OC polovnu koja je kopala,vjerovatno kopala nisam siguran za 290 eur bez garancije,mislim mogu probati karticu 7 dana i u slučaju da nešto ne štima vratiti je.također mogu probati na licu mjesta.Nisam u Srbijiu Bosni sam i tako se kreću cijene.
 
Mnogo para jer nema garanciju. Viđao dam na KP za te pare sa 2 god garancije. Ne smeta karticama ništa ako su kopale u iole čistim uslovima. Vidiš po kartici dal je prljava. Pa ja sam uzeo 1080ti za 380 evra, još 1 God garancije, doduše ono MSI armor smeće, ali nema veze, ionako ne prelazi ni 50% usage na mojoj konfiguraciji.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne vredi. Karta odavde sa garancijom (Benchmark ili KupujemProdajem) i put do Srbije te izadju slicno ili jeftinije od 290 evra. ;)
 
Poslednja izmena:
Da,iako nešto nije okej ponovo se vračaj u Srbiju i plaćaj put tako da sam opet na istom.
mene zanima recimo da je recimo lupam kopala godinu dana jel to puno za nju,ja sam laik za to,koje dijelove kartice kopanje troši/uništava?
Pusti to prašina i to,to se može sve srediti da bude čisto kao što mi je poslao na slikama kartica izgleda bezprekorno ali ajde znaj u kakvom je stanju elektronika.
 
Pretvorila se u želatin.
 
Da,iako nešto nije okej ponovo se vračaj u Srbiju i plaćaj put tako da sam opet na istom.

Ili ponovo platis put do Srbije ili ostanes bez 290 evra.

Neko je spreman da se kocka za tu cifru, a nekome ne bi ni palo na pamet da se kocka za vise od 50-100 evra. Izbor je tvoj.
 
Poslednja izmena:
Ventilatori najviše stradaju, a ono ostalo zavisi od uslova rada u tih godinu dana, a u od sreće jer nešto crkne i kada je sve ok.

Ako je radila u prašnjavoj, toploj, vlažno prostoriji nije dobro ni pola godine, ali ako je u suvoj, klimatizovanoj, čistoj, provetrenoj i sa dobrim napajanjem onda je bolje, naročito ako imaš domaću garanciju
 
na kraju odustao sam od rudarskih karti, uzeo sam novu RX570 Sapphire PULSE 4GB za 19k (kome znaci moze da se plati na 12 meeci), uz rx570 idu kodovi za igre(kome treba) ( uzeo sam Division 2, Residen Evil koji su preorder).


Odigrao nov Tomb raider, trenutno FarCry 5 , radi odlicno tako da ko i razmisllja o ovakvoj polovnoj karti eto mu nekakav orjentir novo/polovno pa sta kome vise odgovara...
 
na kraju odustao sam od rudarskih karti, uzeo sam novu RX570 Sapphire PULSE 4GB za 19k (kome znaci moze da se plati na 12 meeci), uz rx570 idu kodovi za igre(kome treba) ( uzeo sam Division 2, Residen Evil koji su preorder).


Odigrao nov Tomb raider, trenutno FarCry 5 , radi odlicno tako da ko i razmisllja o ovakvoj polovnoj karti eto mu nekakav orjentir novo/polovno pa sta kome vise odgovara...

Ako bi prodao RE2 javljam se :D
 
Zezaš da daju Resident evil 2 uz kartu od 19k?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kartu sam uzeo kraj decembra a izabrao dve igre a treca po izboru je bila Devil my cry 5.


Ako nesto bude na prodaju bice u temi oglasi, ovde ne.

Zezaš da daju Resident evil 2 uz kartu od 19k?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Prilozi

  • igre.jpg
    igre.jpg
    166.4 KB · Pregleda: 153
Poslednja izmena:
Nasao sam Rx 570 Asus Strix Oc verziju 4 gb za 135 evra ima garanciju 2 ipo godine 135 evra uzeta u Ewe prodavnici ima garantni list ali nema fiskalni ali kaze decko da moze preko serijskog broja da se reklamira ako se nesto desi. Hteo sam da vas pitam kakva je ovo ponuda i jel se susretao neko sa reklamacijom preko serijskog broja i koliko je to moguce ostvariti. Decko kaze da nije majnovala ali ipak jeste i kaze da je relativno nova.
 
Ja sam u ewe bez problema reklamirao samo preko serijskog broja, garantni list je samo plus.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
I ja sam više puta čuo o takvim reklamacijama samo preko serijskog broja. Lično bi mi to bio veliki rizik, jer mi zvuči kao nešto što će da prođe samo ako je prodavac raspoložen.
 
Posaljete e mail prodavnici, dobijete zvanicni odgovor,sacuvate mail i reseno :)
Takodje u NS prodavnica p*n vec dugi niz godina resava reklamacije samo preko serijskog broja cak ne treba vas racun ni ako je u pitanju povracaj novca.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu znati u kakvim uslovima je rudarila,i koliko dugo je rudarila.Lik je cijeni 290 eur na probni period od 7 dana.Zna se koliko je nova,ovde je oko 550 eur taj model.
Ako hoću garanciju opet mi nudi za 380 eur Gaming Z model od MSI isto kopala ali sa godinom garancije što je ipak preskupo.
Ova za 290 eur je naravno lutrija,na pitanje odakle je i došla i šta je navodno nije njegova,ali misli da je rudarila.
A to da ja uzimam karticu na slijepo u Srbiji ili Hrvatskoj za nekih 40 eur jeftinije sa garancijom i da se nešto desi vraćaj idi ponovo u drugu državu pa ponovo po nju ili po novac,onda sračunajte pa vidite da je to ista računica.Čak i da da garanciju ja moram ići 2x po nju,prvi put da je odnesem a drugi put da dođem po nju.Jel to vrijedno?
 
Sad sam zvao E** i kazu da od sada traze fiskalni pre su radili preko serijskog. Najgore je od svega sto svi majneri prodaju graficke samo uz garantni list retko ko ima fiskalni...
 
Da li uzeti za 10.000 polovnu sa KP graficku RX 470 bez garancije?
 
Sad sam zvao E** i kazu da od sada traze fiskalni pre su radili preko serijskog. Najgore je od svega sto svi majneri prodaju graficke samo uz garantni list retko ko ima fiskalni...

Mož' da se fotokopira fiskalni, validan je kao i originalni.

Da li uzeti za 10.000 polovnu sa KP graficku RX 470 bez garancije?

Zavisi koju, ali generalno je ok cena u globalnom poređenju - da se tako izrazim. Nije neki dil kao što ljudi nalaze 1060 za 100-inak eura naprimer. Rudarila je ta RX za sve pare, to budi siguran. Ako je Nitro+, onda su šanse da su ventovi ok prilično velike, dok ako je neka druga izvedba, onda mož' biti svašta.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno