Šta je novo?

Huawei Mate 20 Lite

Hvala na savetu, mada sam resio za folije. Kupio sam u Krusevcu preko KP po dobroj ceni 3 komada i super su, mada su ove sa tvog predloga bolje i malo skuplje.
Tnx

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pozdrav drugari, interesuje me vase misljenje, planiram kupovinu novog telefona, trenutno koristim HTC 10 i postao mi je dosadan, e sad istice mi ugovor u MTS-u i izbor je pao na Mate 20 Lite, Honor 8x i Honor 10 Lite. Zanima me kakav je Mate 20 lite sto se tice perfomansi, ne igram igrice na telefonu od aplikacija mi je bitno da ne zabada Fejs, Viber, Instagram u smislu seckanja i slicno. Da li mislite da ce uskoro dobiti Pie ili je bolje kupiti Honor 10 lite koji dolazi sa 9.0 sistemom. Koja bi po vama bila prednost u odnosu na njega i ova druga dva modela?
 
Da li se nekome random gase aplikacije :)?

Dugo nisam imao Android ali silom prilika na poslu ne daju da se na privatni telefon aktivira mail pa se polako navikavam na dva telefona (i skroz je dobar telefon :)).

Sta se dogadja, kucam na Tapatalku, ugasi se. Kucam Viber, Mail isto. Ne uvek, ali ima dan kada se samo zatvore aplikacije bez obavestenja i onda sve iz pocetka.

Podesavao sam battery optimizationza aplikacije i nije bas pomoglo.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
To se dešava kad kucaš? Ako je to slučaj onda slučajno zakačiš home, meni se dešavalo.
 
Da lol. Znaci do mene je :). Hvala!

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Da li netko zna da li je pred instaliran qr scaner. Ako je gdje da ga nađem

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
 
Da li netko zna da li je pred instaliran qr scaner i ako je gdje ga naći. Hvala

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
 
El stigo nekom EMUI 9? Pokušao sam opciju potraži ažuriranje i preko hi care-a i piše da je moj sistem ažuriran(8.2.0)
 
Moj brat se dvoumi izmedju M20 lite i Honor 9.
Znam da su totalno 2 razlicita uredjaj ali me zanima je imao neko susret sa oba modela da uporedo kameru, ekran, baterija??
 
Da li netko zna da li je pred instaliran qr scaner i ako je gdje ga naći. Hvala

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
Zamrla tema.
Elem, qr scanner je buil-in u EMUI-u, kad presvuces prstom na dole, kad se otvori search, videces pored polja za unos texta simbol oka ili [—], klikni na to i eto ga.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Čini mi se da mi HDR kamera jako ističe zelenu boju i prednja i zadnja - ima li neko ideju kako da ih podesim ???
7dc2662b4f72edb141175d5fb8cb6d97.jpg


Poslato sa Mate 20 Lite Fableta
 
Zbog čega ovaj model nema nikakve custom rom-ove? Kupih u mts-u ovaj telefon ocu sa namerom da ga pregazim Lineage-om na koji je navikao, ali ću po svemu sudeći morati ovako neotpakovanog da ga stavim u oglase...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nisi se informisao, šta da se radi... Huawei ne dozvoljava otključavanje bootloadera.
 
Nije strasno, uz odgovarajući launcher i neke manje tweak-ove mislim da će izgledati skroz vanilla. Uostalom, čini mi se da Emui ne izgleda tako loše. Da li je neko uspeo da root-uje telefon i da ubaci twrp?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Postovani da li neko koristi mate 20 lite na andorid 9 oie, da li je poboljsana kamera, ima li night sight moda?> Da li moze Google cam da se instalira na mate 20 lite
 
Podešavanje se nalazi u samim aplikacijama u delu " obaveštenja na telefonu" evo konkretno za viber i FB
c04821af426b7940a8d7a5ad8b479da8.jpg
f9b5d7f3c6f5bbb7fe08103613fab2bd.jpg


Poslato sa Mate 20 Lite Fableta

Kod mene je sve to ukljuceno,ali mi uopste ne gori led lampica niti za propustene pozive niti sms poruke,kao ni za viber mesenger i ostalo,ne znam sta je u pitanju...
 
How to download and install the EMUI 10 / Android 10 beta update on Huawei Mate 20 Lite

Download the APK file of the Huawei Beta test app on your device.

Navigate to the APK file and install it on your device.

Open the Huawei beta app.

Agree to necessary terms and conditions. Log in with your Huawei ID.

Join the beta program by navigating to personal from the bottom tabs. Now you need to select the Join Project > Available project. Here you will see the EMUI 10.0 beta campaign. Simply click on Sign up and you’re done!

Once selected, Huawei will start pushing the Android 10 update via OTA.

Enjoy!



Jel neko koristi EMUI 10 BETA? Po najavama full 10ka ce doci pocetkom 2020.
 
Ja u beta app nemam ponudjen emui 10 beta uopste

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Stigla 10ka, EMUI 10.0.148, za sada ne primecujem neku razliku
 
Zop ekipa, ortak slomio ekran na fonu. Da li neko zna gde naruciti, u zemlji ili preko alija? Ima li neki pouzdan prodavac na aliju sa dobrim ekranom da ga je neko vec uzimao? Da po pitanju kvaliteta bude sto blizi originalu.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Imas org na aliju jeftin je lcd za njega nekih 30$ dobar.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Kad kazu za neki tel mana mu je sto nema amoled. Kad vidim cenu kolko je jeftiniji lcd svatim da nije mana nego prednost
 
Pozdrav, uzeo sam novu bateriju za Mate 20 lite, posto je stara bila vruca, ali veci problem sto je bila izbacila ekran i poklopac pa je vec poprilicno bilo tesko koristi telefon kad ispada non stop ekran...
Bateriju sam zamenio bez vecih problema, ali je problem ocajan kapacitet nove baterije... Jel znate kako najbolje da reklamiram. Za sad je telefon OK samo ima oko 56% kapaciteta stare baterije i merac ne moze nikako da se sastavi do 50 posto nekako pokazuje ispod samo opadne odjednom tako se i puni...
Reklamaciju nekako kontam da cu i da odradim. Ali gde da nadjem normalnu bateriju da ima Barem 3000 maha kapacitet. 2000 je jako malo za telefon od 3750
 
Budi zadovoljan da ne eksplodira pri punjenju i ne daj bože napravi požar...
 
Budi zadovoljan da ne eksplodira pri punjenju i ne daj bože napravi požar...
Ne, ova je ladna ko spricer... I nema problema, samo sto je oko 2000 maha kapicet.... A stara koja je imala veci kapacitet (je bila vruca, i naduvana da su iskocili ekran i poklopac nazad totalno. Ali je imala veci kapacitet od nove) Nego ako nema kod nas boljih baterija za njih da znam. Da je to to... Pa menjati na svakih sest meseci...
 
Nazad
Vrh Dno