Šta je novo?

Software za fiskalni štampač

PJ

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.09.2000
Poruke
11,264
Poena
1,365
Potreban mi je novi software za fiskalni štampač Geneko Super Cash S.
Da li neko ima predlog, kupovina ili renta, može oba.

Geneko varijanta mi nije dobra, jer može da se unese samo 16 karaktera u naziv artikla. Zbog pretrage mi je potrebno mnogo više.
Drugi nedostatak je što nema opciju gotovinskog računa.

Pretragom preko google, pogledao sam nekoliko aplikacija, ali na stranicama ili nema dovoljno podataka ili sam skinuo demo verzije koje su pune bagova.

Imam spisak nekoliko osnovnih funkcija koje su mi neophodne, sve ostalo može, ali i ne mora:
-šifra artikla (slobodan format)
-bar kod (slobodan format)
-naziv (što više karaktera, a štampač da štampa prvih 16)

- Baza kupaca i da se baza može dopunjavati tokom izrade novog računa
- Da čuva bazu svih štampanih fiskalnih računa

- import/export u CSV/XLS

- Da pretraga može da se radi preko bar koda ili preko bilo koje reči u nazivu artikla, a da to ne zahteva upotrebu miša ili 10 klikova na tastauri (neka rešenja su bila toliko kreativna da nisam siguran da li su bug or feature)
 
Meni pada na pamet datalab pantheon, proveri da li nude licencu koja tebi odgovara

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pantheon je značajno kompleksniji software. U specfikaciji paketa se čak i ne pominje maloprodaja, a pominje se prostor na serveru, dakle neki cloud. Cloud rešenje imam i sada, a želim nešto brže. Fisklani račun se štampa tako što se TXT fajl snimi u odgovarajući folder. Kada taj fajl dolazi iz clouda, potrebno je svaki put uraditi save as u odgovarajući folder. Lokalna aplikacija može to da radi jednim klikom, bez potrebne potvrde korisnika.
 
Jeste prilično kompleksan, u firmi gde sam radio smo ga koristili i za maloprodaju, ali i za racunovodstvo, magacin, servis i jos gomilu stvari. Mislio sam da mogu da se kupe pojedinačno moduli koji ti odgovaraju , ali izgleda da nema

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Onaj osnovni paket im zapravo nije skup (licenca + godišnji fee), ali definitivno je ovekill za to što je meni potrebno :)
Mada, mogu da ih kontaktiram da vidim koje su opcije.
 
Nazad
Vrh Dno