Šta je novo?

spojiti 2 particije u jednu na ext HDD?

mozes i iz disk management-a,ali npr partition wizard je mnogo pregledniji i laksi za koriscenje.
 
А да прочиташ тему од почетка и видиш ово исто питање са одговорима? Или нас ти мало ... ово оно?
 
Vidis da se covek smrzao od straha sta i kako da cini.

U management-u desni klik na aprticije i "delite" ih, a onda napravis od "nealociranog" prostora (mjau mjau mu i pisanju engleskih reci na srpskom :d) jednu particiju, formatiras je, mozes i brzo.
 
Zeha,aha OK znači tako.Evo slike particija disk1 je u pitanju,znači delete volume svaku od njih i onda od nealociranog prostora napravim jednu particiju i udarim quick format?
 
Браво, само се надам да си 250GB са G: партиције негде пребацио. Ако јеси, удри на квик.
 
Браво, само се надам да си 250GB са G: партиције негде пребацио. Ако јеси, удри на квик.
Jesam malopre.Znaći mogu brisati i ovu system reserved particiju?
Jel treba šta extend?
Želim samo jednu particiju da imam na tom externom HDD.
 
Poslednja izmena:
Znači prvo delete svaku od njih onda će se samo pojaviti unallocated space,desni klik create partition i format jel to to?
 
Ovo ko gluvi telefoni..:d
Obrisi sve tri particije (system reserved, sistem C i ovu DOCS) i od unallocated space:)P) napravis jednu primarnu particiju..prosto ..??
Prebacio si podatke i sad mozes da radis sta hoces ne mozes da zahebes nista..;) (valjda..:smoke:)
 
Završeno.Hvala svima.Kad sam kliknuo na format,pokazalo mi se neka poruka pita are you sure yo uwant to force format this drive,tako nesto kao u fazonu "drive is in use"
 
Nazad
Vrh Dno