Šta je novo?

HP laptop se cudno ponasa.

MPanic

Poštovan
Učlanjen(a)
06.05.2018
Poruke
2
Poena
51
Pozdrav, pre malo manje od nedelju dana sam kupio hp laptop sa ryzen 5 2500U procesorom, kompletnu konfiguraciji mozete videte na prvoj slici. S obzirom da je ryzen druge generacije morao sam instalirati malo noviji windows 10 koji sam nasao negde da netu, posle drajvere i radilo je lepo dan/dva ali posle toga je krenuo na svakih par sati da mi puca BSOD. Prvi put kada je iskocio laptop je bio generalno vruc ali vec sledeci put nije. Takodje se desava da u sred rada dodje do paljenja kulera i da iskacu tackice na ekranu koje mozete videte na trecoj slici. Testirao sam laptop sa HP Hardware Diagnostic i sve je u redu sto se njega tice. Da li moze biti da nedostatak dodatnog hladjenja ili los operativni system dovode do ovog problema? Imam i ryzen 5 2400G na racunaru i takodje se desavalo da mi iskace plav ekran, u servisu su rekli da je ram problem ali vec nekoliko dana radi perfektno bez smetnji.

KONFIGURACIJA.png
BSOD.png
TACKICE.png
 
Pozdrav, 1803 a inace greska je VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR
 
Posto je taj laptop izasao ove godine preporuka je Windows 10 build 17134 , moguce je da na starijim buildima ima problema.
 
Nazad
Vrh Dno